top of page

ממשנתו של סן ג׳רמין 

עם המעבר מעידן הדלי לעידן הדגים , אנו נכנסים לתקופה חדשה של 1000 שנה בהובלתו של המאסטר הנעלה ג׳רמין .


הלהבה הסגולה מתפקדת בעולמות מיקרוקוסמיים ומקרוקוסמיים והיא המפתח להתמרה אינדיבידואלית וגלובלית. כמו כן, הוא מסוגל לשנות אירועים סבירים בחייהם של יחידים או קבוצות שלמות, לקחת אותם אל היעד המועדף ביותר, למקם אותם אסטרטגית במקום שבו, על פי החוק שבו השתמשו, הם יוכלו לשרת את התוכנית בצורה טובה יותר דֶרֶך. זוהי להבת הסליחה והרחמים. להבה סגולה זו מייצגת את הרטט של רוח הקודש. כאשר הוא מופעל, הפעולה הקוסמית שלו הושלמה: הוא משנה את רמת התודעה שלנו. רטט זה של אנרגיה רוחנית גבוהה חודר למערכת העצבים שלנו, ללב שלנו, למוח שלנו, ובכך מגביר את האנרגיה שלנו ומבטיח חיים טובים יותר.


אנרגיה קסומה של הלהבה , יכולה להסיר את הגורם למחלות ולנקות את המערכת מכל הבעיות הפיזיות והרגשיות. במגע, מחשבות ורגשות שליליים כגון כעס, ייסורים, דיכאון, מתח, הופכים לחיוביים והרמוניים. האש הרוחנית הזו צורכת לא רק את הביטויים החיצוניים של קארמה, אלא גם את שורשיה, הסיבות וההשפעות שלה.


תנו ללהבה הסגולה לזרום לתוך ההרגלים הרעים שלך וראה כיצד הם מתמוססים בשימוש קבוע.למרגלות הרי הקרפטים ניצב בית האחוזה הישן והיפה שהוא כיום מקדשו של המאסטר סן ז'רמן. כאן, מהימים הראשונים של המחזור על פי הלוח הנוצרי , גברים ונשים מסוימים המעוניינים ללמוד את חוקי הטבע הנסתרים ואת השיטות ליישום חוקים אלה על התפתחות המין האנושי, התאספו יחד, והשתדלו ליצור על ידי אורם ומצפונם , את האמצעים והדרכים לקידום והתקדמות כל הטוב בכל האנושות על פני כדור הארץ.


כאן, האלכימאים הראשונים שאפו לשלב בין הסיגנונות השונות, כדי לייצר את המתכות הקודמות שהיוו את המטבע של כל דור . כאן, אחים חרוצים אחרים חשבו על האמצעים והדרכים ללמוד מהאוניברסלי, את האנרגיות שבאמצעותם ניתן לקיים את הנעורים, היופי והחיים עצמם במשך מאות שנים. כאן התוותה תרבות תור הזהב של היוונים המוקדמים; ולאורך כל התקופה הארוכה והאפלה המכונה "ימי הביניים ״, אחים אלה הגנו בקנאות ושמרו על שפע הידע, ההמצאות, הגילויים והאמת הרוחנית, לשימושם של המעטים . וכי הם יוזמנו להיכנס לשערים הקדושים של בית החוכמה המעניק שיחרור וחירות . בבית הברוניה אשר בו נעשו מפגשים עם ג׳רמין , קיבל מרקו פולו את הדחף לחפש נתיבי מסחר כדי לגשר על המרחב העצום של טריטוריה לא ידועה בין יבשת אירופה למזרח הרחוק. כאן למד גלילאו את האמת על ה"כוכבים" שלו.


כך , מאה אחר מאה, הגיע אחד שליבו היה המצפן שתמיד הנחה אותו אל האמת, ואשר - אפילו בכבלי השכחה הכבדים שכבלו את ראייתו הפנימית - אמר לו שהשחרור נמצא בין החומות המכוסות אזוב. מהטירה הישנה ההיא. הוא בא לחמם את לבך ולחדש את רוחך בנוכחות השחרור, ולאחר מכן לחזור להתהלך בין בני ובנות בני האדם, בגדיו מקרינים את עוצמת התכלית והרצון המחודש בתוך נוכחותו. למקום הזה, שנה אחר שנה, הגיע רוג'ר בייקון למסע עליה לרגל נלהב; ו (כריסטופר) קולומבוס קרא לדלתותיו , הרבה לפני שתוכנית החיים שלו לקחה אותו למערב בשירותו. למקום הזה הגיע גם פרנסיס בייקון המאוכזב, שלילת זכותו לשלוט בבריטניה, שביקש אז למסור את כבודו ושמו, כשלעצמו, לטובת מלך שהפסיד הונו של כתר. מאה אחר מאה, מקדש השחרור היפה הזה, הבית הזה של אמונה ותקווה, עבר מאב לבן, נושא תמיד את שמו של ״רקוצ'י״ כבן אנוש, ותמיד מקבל בברכה את מחפשי האמת .


כשהתקרב סופה של העלייה לרגל הארצית של בן הגאולה הגדול, וקול "נוכחות אלוהים" קרא לו לחזור הביתה, הוא סידר את ענייניו העולמיים ושב ללב טרנסילבניה ; ובנוכחות יקיריו, כמו גם בזרועות חברו הגדול, הוא נתן את רוחו ללב חיי הנצח, לא לחזור עוד בקשרים המגבילים של הבשר, רק בגלימות החופשיות של אלמוות - סן ז'רמן!


שייקספיר מתאר את הידידות ואת המוות במחזה "המלט". בגלל הקשר שלו עם הבית הקדוש הזה, ובגלל אהבתו של הנדיב הגדול שלו, הבית הזה נשאר מוקד של להבת השחרור עד היום. בשנים מאוחרות יותר, במיוחד במהלך המאה ה-18, כאשר סן ז'רמן חזר לעין הציבור, הוא השתמש בבית זה כמקום מפגש לחבריו ותלמידיו ; ולעתים קרובות הגיעו לכאן קתרין מרוסיה, לה פאייט, פון סטיובן, נפוליאון ואחרים שבהם תלה תקוות גדולות לקדם את המטרה שהיא חייו בהתגלמותו.


הגשר לחופש ~סן ג׳רמין


מסע ההתעלות אל טרנסילבניה - מקדש ההתמרה והאלכמייה ~הרי הקרפטים 

שם בעומק מדרונות הרי הקרפטים של רומניה נוכח המוקד של מקדש להבת השחרור עבור כדור הארץ. כרגע הוא נשמר על ידי הכהן של הקרן השביעית, המכונה המאסטר העולה סן ז'רמן.


שירותו של סן ז'רמן למען אחוות האור הלבנה , נוכחת עוד מימי למוריה ולאחר מכן אטלנטיס , כאשר הוא היה חבר בכהונה של המלאך זדקיאל. באותו זמן, מקדש הטיהור של הלהבה הסגולה הועבר עם שקיעת למוריה אל מקדש האור שהפך למרכז הלב של האחווה ששירתה את תוכניתו של אלוהים על פני כדור הארץ. אל עיר האור טלוס .


כאשר כוחות החושך השפיעו ונגעו ביבשת אטלנטיס, וגרמו להם לא לציית לאלוהים וללכת בדרך המרדנית של שימוש הרסני ברצון חופשי, החוק הקוסמי קבע שתור הזהב של אטלנטיס הגיע לחלוף סופו; ולאט לאט, שקעה היבשת הגדולה מתחת לאוקיינוס.


לפני שהיבשת טבעה, הלהבה הסגולה, ששכנה בעבר גם במקדשים באטלנטיס , הועברה בבטחה על ידי סן ז'רמן מקובה למקום מבטחים בטרנסילבניה, אירופה.


לאחר טביעת אטלנטיס, סן ז'רמן רצה לגלם את טבע השחרור שהוא, כמובן, אחד מביטויי האלוהות הרבים. הוא התגלגל שוב ושוב, תמיד בחר בחיים שבאמצעותם יוכל להגביר את התודעה והתנופה של להבת השחרור בתוך זרם חייו שלו, ולשרת את מטרת השחרור. רבים מהגלגולים הללו התרחשו בסביבת המקדש הנוכחי שלו בטרנסילבניה.

ככל שחלף הזמן, סן ז'רמן משך אליו פילוסופים וסטודנטים רבים בעלי תחומי עניין רבים , שליחי האור הרוחניים הללו התגלמו באומות רבות על פני כדור הארץ, והשאירו כנחלתם בסיום כל גלגול,


בדרך זו,עם ההגעה אל המקדש , והנוכחות במרחב האור של טרנסלבניה ומדרון הקרפטים . מתרחש תהליך התמרה ואלכימייה , התעוררות לאקאשיה הפנימית והזכרות בחוקרי הטבע הנסתרים והשיטות ליישום החוקים הללו להתפתחות האנושות .


אם את/ה חש/ ה את הקריאה לצאת אל מסע אלכמיה משנה החיים , יחד בהובלת סן ג׳רמיין ואחוות האור הלבנה , הכנס ללבך הפנימי וכבר היום הירשם למסע הקרב היוצא באפריל 2024 .


לכל הפרטים פנו לאיילת סגל - 045-2024635


לספר התפילות של הלהבות הכנסו כבר היום


הודייה .


מתוך אירוע ההתמרה הגדול ערב ה8/8/2023
טלוס למוריה ישראל

ועוד על קסמיו של ג׳רמין בפוסט הבא
Comentários


bottom of page