top of page

מכאב הנפרדות אל מציאות קוונטית חדשה

עודכן: 15 בפבר׳ 2020
מכאב הנפרדות אל מציאות קוונטית חדשה -

אל עבר שנת 12 סיום קוסמי -ופתיחה מתחדשת.


"ברוכים הבאים , הנני אדמה מברך אתכם יקרים ,

זמן הלמידה המשותף , במציאות הגשמית ארצית , בה אתם אוחזים .

פעמים כה רבות , רואה אני אתכם בכאב הנפרדות .


מהי אותה נפרדות אשר אתם חשים בכל רגע במסע החיים שלנו , עם היציאה לעולם מתרחשת תהליך הנפרדות כאשר אתם נפרדים מחבל הטבור אשר מחבר אותנו אל אמנו , היא כל עולמנו , מזינה אותנו ומכילה ברחם המגן הגוף מתפתח והנשמה הבוחרת להגיעה , בקפידה מודעת למסע החיים , החיבור לכל היש , לחיים הקודמים לבחירות לחוזים הכל פתוח ברמת הנשמה והחיבור לאלוהות .

עם היציאה לעולם, וניצוק חבל הטבור , אנו צועדים מתוך שכחה , מגיל 3 , עם התחלת התפתחות השכלית לדבר מילולית , אנו מתחילים להתנתק מעולמות האור הגבוהים והנוכחות הגשמית מקבלת תהודה רבה יותר.


יש ילדים אשר החיבור ממשיך עד גיל 10 , לרוב לצערנו ההורים אינם מאמינים לאותם ילדים אשר עדיין רואים את ה״חבר הדמיוני ״ או פתוחים לקבלת מסרים , החברה סוגרת ואנו מתחילים לנוע בעולם הדואלי , ומצמצמים את הרב ממדיות אשר עימה הגענו אל החיים .


המעמד החדש של המסע בעולם הגשמי בו אתם נעים , מביא אותכם לצמצום והיכולת לנועה בהפעלת 5 החושים היחידים שלנו , ראייה , שמיעה, מישוש, ריח, טעם .

האם אלו החושים היחידים שלנו ?

בעולם הגשמי , כפי שמלמדים אותנו כן , אך אנו יודעים כיום כי קיימים חושים רבים אף יותר ליכולת הפעלת הראייה הרב ממדית , ליכולת השמיעה הקוונטית ליכולת לנועה בעולם רב מימדי.


בעולם הישן , מושגים אלו לא היו מתקבלים , בעולם החדש, אנו כבר מגשימים את המושגים החדשים במקביל את המדע המתפתח ומסביר ביתר דיוק את הרב ממדיות הנחשפת בפנינו .

כיום מדענים יודעים ומסבירים כי קיימת מציאות קוונטית רב מימדית , המושג לנוע בזמן מקבל דיוק , והמושג פיסיקה קוונטית מעמיק אל הנסתר להיות רב וגלוי.


חקר המוח אשר צבר תאוצה במשך העשור האחרון , ועמו התפתחות הטכנולוגיה והתקשורת האינטרנטית אפשרה לאנושות לבצע את המעבר אל העולם והמציאות הקוונטית , רב ממידי לא מוחשי.

המושג מוחשי , אבד את המשמעות המוכרת מהעולם הישן .


הדור המגיע אל הפלנטה , הנו דור המרבה להשתמש בעולם הרב ממדי , הלא מוחשי , המשחקים בהם הם נוכחים , עם דומות ״אווטר״ דרכו הם מגלמים משחק הדמייה ראליטי , עם חברים מעבר לים אשר אותם הם לעולם לא פגשו ולא ייפגשו , מאפשר להם לצאת מעולמם הגשמי המוכר, ולהרחיב את גבולות המוח , אל עולם נוסף מקביל .

התחושות , השמחה , הכאב בעולם המקביל משפיעות עליהם בעולם הגשמי המוכר , והתרחבות התודעה מאפשרת להם לחוות שני עולמות ואף יותר בו זמנית , זהו התרציף הרב ממדי אשר נפתח , מעבר לעולם הליניארי אשר היה מוכר עד כה.


העולם הרב ממדי , הנפתח מאפשר לכם , להתחבר אל מקום גבוהה מעבר לאנוש המצומצם אשר חווה נפרדות בחיים הללו .

הנפרדות פעמים רבות , אשר חווים בני האנוש , מגיעה בשל הסגירה התדרית אותה חווים בני אנוש רבים , עם ההזדהות הטוטאלית שלהם בגשמי.

לעיתים , הנשמה אשר יורדת אל עולם הגשמיות , נמצאת בכזו שכחה , עד אשר היא מנותקת ממקור האור, כאשר הנשמה מגיעה לחנק , לרוב יש נקודת ההארה, שבה דרך תאונה או מחלה, או אירוע טראומטי היא מתעוררת ועוזרים לה לבחור מחדש את המסע שלה הארצי.


אותן נשמות המתעוררות , חשות את האור ברגע ההארה, האור גם אם חוו הן אותן למאית השנייה מאיר הוא את כל אוצן הזיכרונות הטמונים בסלילי הדי אן אי , והרצון לעוד הוא רב .

כך מתעוררות עוד ועוד נשמות אל האור והרצון לצמוח , לחקור , ללמוד.

הכמיהה להתאחד עם האני הגבוהה שלהן , עם האור היא כה רבה , מתוך החוויה הנעימה והרכות , מתוך השלמות אשר עוטפת אותן , הנפרדות נעלמת ..לזמן מה, על פי זמן הארציות המתגלמת במימד השלישי הארצי , לכן הנפרדות החוזרת היא העולה שוב, מאיצה את אותן הנשמות שוב לצאת אל האור הגדול להטען ולנשום את הרכות והשלמות .


בעולם הליניארי , החוויה הרגשית היא המובילה לרוב את האנוש , גוף הרגשות פעיל והוא המנתב את האדם במסעו הארצי . לעיתים הרגשות כה עמוקות , ומביאות את הכאב לגוף הפיסי הגשמי , יש אשר חשים את הכאב בעצמות , יש החשים את הכאב בשרירים והגוף משותק מכאב זה.


מה עושים עם הכאב? מה עושים עם הרגשות ?

כאשר יש חיבור אל העולם הרב ממדי הגבוהה, ניתן לבצע התמרה רב ממדית , הרגשות הכואבות מתמוססות , והאור נכנס ומרפא.

רוב האנושות אינה יודעת לבצע התמרה זו בעולמם הארצי , וכך הכאב מתעבה , מעמיס וסוגרת את מרכזי האור אשר תפקידם להזרים את אור האלוהות , הגוף הגשמי מקבל את התדרים הדחוסים והעיוותים והחולי לא מאחר להגיע.

האנושות אשר חיה כיום בזמן מאוד מצומצם בעולם הגשמי , שכחה את היכולות אשר ניתנו לה.

הגופים הגשמיים , כאשר הם פתוחים אל הרב ממדיות והאור הגדול הם בעלי היכולת לנועה אף יותר מאלפי שנים על פני האדמה הזו .


אחד המניעים העצמתיים בחיים הגשמיים המעניקים את ניצוץ האלוהות , היא האהבה .

כאשר בני אנוש פוגשים תדר זה הם נטענים ויכולים להניע עולמות מתוך ההזמנה שלהם מתדר זה.

תדר האהבה הנו המכיל את כל האלוהות כולה , ולכן הוא ממכר את האנוש ויש אשר ללא האהבה דועכים ואינם מצליחים לתפקד ולנוע בחיים .


פעמים רבות , אתם בני האנוש חווים את ההתאהבות , אשר מטעינה אתכם , כמו הטענת המנועה ולאחר מכן נוסעים עם האנרגיה הזו במשך תקופה ארוכה..

מה קורה כאשר המנוע נחלש? כיצד אתם מזינים את עצמכם אז ?

ההתאהבות היא אכן יוצרת ניצוף אלוהי בין שנתי הנשמות , האהבה אשר נבנת מתוך מפגש של שתי נשמות היא הטענה תדרית עצומ לשפע של יצירה והגשמה.

רוב האנושות חווה גם מתוך אהבה זו , את הכאב, הכאב הוא חלק במסע אשר מעניק לכם את הפתיחה אל התובנות אשר צומחות לרוב לאחר חווית הכאב .


יש החווים את כאב הלב , שבנפרדות מאדם שאהבתם , הכאב המפלח את הלב , וגורם לכם לשיתוק.

הכאב הוא פעולה שבה התודעה יחד עם האנרגיה הזורמת בגוף הגשמי מתאחדות להמתנה, מצב של עצירה מההנעה בחיים הגשמיים ארציים , והאפשרו לנועה מתוך הכאב אל תובנות חדשות אשר נולדות מהחוסר בהזנה התדרית אלוהית , אשר היתה מוכרת לכם כאהבה.


מתוך הכאב והנפרדות מאותו אדם , חלככם חשים את הרצון להעלם , למות , כפי שאתם מגדירים .

תהליך זה הינו מבורך , שכן משהו חדש נולד בתוככם.

המוות אשר נתפס בעולמכם כסוף , הינו רק תהליך של רצף המסע האין סופי , של אותה נשמה המעה בן הגופים השונים המתגלמים על פני האדמה הזו , גוף האור שלכם , אשר מתוכו מקודד ה״בלו פריט״ של מהות ניצוץ נשמתכם , הוא גוף אלוהי , בעל האנגייה אין סופית , האנרגיה אינה יכולה להעלם , היא כן יכולה לחזור לבורא עצמו ולהתאחד עימו, לבצע התמרה ולצאת שוב מעט אחרת למסעה.

אך כל נשמה ייחודית, הנעה במרחב האין סופית , מחוברת אל מרחב רחב יותר של משפחת נשמות , אשר הן פועלות יחדיו בשיתוף ובתמיכה למען הבאת אותה נשמה ללמידה והתרחבות , עד להיותה בעלת היכולת לעגן בתוכה את כל ההבטים הרב ממדיים של הבריאה עצמה.


משפחת הנשמות המגיעות לעולם הארצי , לעיתים הן יורדות יחדיו אל משפחה גשמית , כפי המוכר לכם , ולומדות זו מזו את השיעורים בעולם הדואלי , ויש אשר מרחיבות את הלמידה בפתיחה והבנה אל העולמות המקבילים , הנקראים בפיכם ״העולמות הנסתרים ״.

עולמות אלו מאפשרים לאותה נשמה לצאת מהגשמיות לתובנה הרחבה של האלוהות .

ולהיות במסע הגשמי והאלוהי כאחד.


ככל שהאור חודש לגופכם הגשמי ואל תודעתכם המתרחבת , אזי יכולות הרב ממדיים שלכם , באים לידי ביטוי בעולמכם הגשמי .

ביצירה בהגשמה , במסע החיים .


המציאות הקוונטית החדשה אשר אתם מגלמים , היא לצאת אל מעבר אל אשכול משפחת הנשמות המתגלמת במשפחה פיסית אל הכרות עם נשמות אשר מתדרות אני בדרך! זהה לכם , ולהקבץ יחדיו עם משפחת הנשמות הרוחנית שלכם .

אזי השמחה וההפריה ההדדית היא כה רבה , במפגש זה אתם מגיעים לתמוך ולאהוב , והחיבור המשותף כל תדרי האור הזהים המהדהדים באותה אוקטבה , מתעצמים אף יותר כאשר אתם יחדיו .


כך נוצרה קהילת טלוס למוריה בישראל , וטלוס העולמי , במפגשים השונים והתחושת ההתחלות אותה אתם חשים במגשים אלו , היא מההפרייה התהודית של מפגש האור המחבר אתכם לאור עצום הרוטט פי אלף מונים יותר מהרטט שאתם חווים כאשר אתם במרחק זה מזה.


במציאות הקוונטית החדשה, היכולת לשלכם לנוע היא מעבר לעלם הגשמי , אתם בעלי היכולת לתקשר עם משפחת הנשמות אשר חלקן מתגלמות ביבשות רחוקות ממקום ביתכם הגשמי .

האור מזהה , את אותם נשמות אור , אשר מהוות חלק ממשפחת האור , גם אם קיים מרחק פיזי .

כך יוצאים אתם לעיתים למסעות , ושם פוגשים אתם באנשים אשר נוצרת בינכם קרבה כה עמוקה ואתם חשים הזדהות מלא עם אותו בן אנוש . אשר לפני כן לא הכרתם .


לעיתים , ההזדהות עם אותו בן אנוש , כה רבה עד אשר רואים אתם בו את משפחתכם החדשה , וחשים אתם קרבה עוד יותר רבה ממשפחת הנשמות הגשמית המתגלמת כמשפחה בעולמכם .

עם המפגש שלך עם אותן , נשמות קרובות תומך בתהליך ההזכרות של מי אתה בדמותך האנושית על הארץ…והחיבור אל האלוהות שאתה.


בימים אלו , חשיבות החיבור בן האנושות לבין האלוהות היא גדולה ביותר. אלו ימים בהם האינטליגנציה הגבוהה מתגלמת שוב מתוך ערנות מוחלטת , היכולת של השימוש בקרני אור האלוהות , והיכולת לפתח את המציאות הקוונטית , היא התומכת בהבאת התדרים אל העולם הגשמי אשר מתעלה אל עולם הקוונטי .

המהירות אותה אתם חווים בעולמכם הגשמי , אינה סתמית , עם התרחבות התודעה והפעלת השדה האלקטרו מגנטי שלכם , אתם לוקחים חלק בהיותם שליחי האור הפלנטריים .

אתם אלו האוחזים בתדרים הגבוהים מהרגיל בפלנטה זו , ומאפשרי למציאות הרב ממדית להתרחב, ולהכיל עוד ועוד נשמות אשר מתחברות אל האור .

תקשורת התודעה של עוד ועוד רבים מבני האור , יוצרת את רשת התודעה של הרמונה והאחדות הקוסמית .


המיקרו והמקרו אחד הם , כאשר נפרדים אתם מהכאב הנפרדות ויוצאים אל מציאות קוונטית אחת של אחדות ושלמות , אתם מהדהדים זאת ומאפשרים לתדר להיות נוכח בעולם זה. (תוקשר עי איילת ספטמבר 28- 2019)

13 צפיות

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page