top of page

מי היו בני אחוות האיסיים - מסע למצדה וים המלח

עודכן: 8 באפר׳ 2023
 

ברוכים הבאים , הנני אדמה

מברכך את ההתעוררות וההבנה על אחוות האור השונות אשר התהלכו על פני האדמה ועודן .


אני חש את ההתרגשות בגופים השונים בתי , הקריאה אשר קהילת האור הייחודית בישראל זכתה לקבל הינה קריאה משמעותית ביותר והמתנו לחודש ההתעוררות הנושא את מהות להבת החיים והתחייה בתכה על מנת שאותן שליחי האור יזכו לקבל את אותה הקריאה ולצאת אל שליחות ליבם .

המסע הקרב ובא , בדיוק בימים אלו הנו משמעותי מיועד לאלו אשר בעלי היכולת לנועה מעבר לזמן הארצי המכיל את הפלנטה , ולנועה אל זכרונות האקאשה השזורים בתוכו , לאלו המתחייבים והיו ולקחו חלק במסדר האור של בני אחוות האיסיים .


שאלות רבות נכתבו על מי היו האיסיים , ממדבר יהודה .

האם קיימות עדויות לאחוות אור זוהי , עוד ועד ממצאים ארכיאולוגיים מתגלים במאה האחרונה ועוד רבים יתגלו .


הבינו בני אחוות אור זו , היו כחלקמלמידה בהיכלי האור במצריים העתיקה , הם אלו אשר יצאו מאטלנטיס לאחר שקיעתה ויחד עם המאסטר תות׳ הוא אשר הקים את אחוות האור .


חלק מאחוות האור יצאו למקומות שונים בפורטים משמעותיים בעולם , כפי שאתם מכירים את אחוות האור הלבנה אשר התהוותה ברכז הרי הגרנד טיטון בארה״ב , וכפי שאתם יקים מכירים את אחוות השמבלה בהר רכסי ההימלאיה, כך התקיימה אחוות האור של האיסיים אשר הקימה את מקדשם בחיבור אל ים החיים המוליך ומתדר את עוצמת האור הגבוהה בכל המזרח התיכון , שם הם אכן ישבו , שם הם התקיימו .


אחוות האוחזת בתדר גבוהה ונשגב , קהילה אידיאלית, שוחרת שלום, החיה על פי מידת החסד קהילה החיה על פי צו מלכות שמיים , וכן כלכל אחוות האור וכפי שאתם כיום מודעים היו טקסים ייחודיים לבני אחווה זו ולהם יכולת ריפוי המגיעות מימדי האור הגבוהים של מלכות השמיים .


באותם הימים מלכויות שונות היוו את היושבים במזרח התיכון , אחד המאסטרים הנעלים אשר צמחו מקהילה זו היו סננדה אשר התגלם בחייו הגשמיים כישוע, וכן המאסטר הילריון אשר חי בקרב אחוות האור הייחודית הזו והמשיך ללמד את יכולות הריפוי הרב ממדיות בפני בני העמים .


הבינו כי , יכולות של המאסטרים הנעלים אכן היו ייחודיות היו עוד רבים כמותם אך הם היו אלו אשר התחייבו לצאת ללמד את בני העמים השונים בעלי המימדים הנמוכים אשר תודעתם נפלה.


מהיכלי האור במעמדי הפרמידה הגדולה במצריים , ועד למרכזי הפורטים העצמתיים ברחבי הפלנטה , המאסטרים המשיכו ללמד ולהנציח את האור בדיוק מרבי.


אנו ממעמקי הפלנטה בימים בהם התודעה היתה כה נמוכה , תמכנו והארנו יחד עם המאסטרים , עדים אתם לתקופות חשוכות בהם קהילות רבות עברו התעלות , אחת מהם היתה של בני האיסיים על פסגת הר המוכר לכם כמצדה- ההר היהי מוקד פתוח ליכולת הטענה ושיגור תדרי ממרומו , מקומו וכן החיבור שלו אל מרכז היהלום הקריסטלי הנוכח בים החיים .


אותה קבוצה אשר אחזה בנקודות שער האור בפסגת מצדה , מפני השליט, היתה של נציגי כהני בני דת האיסיים וכן של לוחמים בני עם ישראל .


הבינו כי הפן המיסטי לא היה מוכר לכל באותם הימים , ובני אחוות האור אחזו בפאתי השער אשר היה פתוח מזה אלפי שנים , כאשר הם בחרו להתעלות הם סגרו את השער לימים כה רבים .


אלו הימים בהם נשליחי האור אשר קבלו את הקריאה הוזמנו , היות וחלקם היו במעמד ההתעלות על פסגת מצדה, לשוב ולפתוח את השער אל האור הנשגב לפעימה תפעולית של מסת האור הנכנסת דרך שער זה לעלות את תדר כל אזור ים החיים .


עבר הווה עתיד אחד הם

משחררים אנו את הכאב והסבל והקורבנות

נעשה תיקון וריפוי לעם ישר - אל .


עוד ועוד שערים נפתחים בימים אלו בפורטים שונים ברחבי הפלנטה .

אנו מזמינים את אלו הקשובים להיות לקחת חלק מהותי ולנועה עמנו יחד בהכנת הפלנטה לעולם החדשה,


כאשר הפלנטה נכנסת בשערי הממיד החמישי עד השביעי ואף יותר, יש להכין אותה , ואכן שליחי האור נעים בעקבות ההכנות הללו .


מברך אני אתכם אוהבים , אתם ילדי האלוהים , שליחי בית למוריה אטלנטיס ילדי אחוות האור , הערים לרוחנית אקטיבית החיונית בזמן זה.


מבורכים

הנני ביתנו בעיר האור טלוס אדמה .

438 צפיות

Comments


bottom of page