top of page

מהות הפורטל 22/2/2023 - מסר מהכהן הגדול אדמה טלוס

עודכן: 10 במרץ 2023 

קהילת אור אהובה, עם פתיחת יום השער , חשה את קולו של מורי ואבי הכהן הגדול אדמה , אני מזמינה אתכם לזום הערב להמשך חניכה מתוך ״לגיון האור ״ יום מבורך ומשמעותי שלכם ~ אוהלת

מהות הפורטל 22/2/2023 - מסר מהכהן הגדול אדמה מטלוס ~~~~ ״מבורכים ילדי האור , הנני אדמה , מהעיר הקריסטלית נוכח עמכם ברב הממדיות , אפשרו לעצמכם לשבת במקום שקט , ולקרא את המילים הבאות .

הזמן הארצי שונה הוא , עם תאריך הלועז על פי לוח השנה של המשיח הנוצרי , רבים מכם , אלו הרגישים חשים את השינוי, ה22/2

הנו מספר מאסטר החוזר ברצף של 3 , הספר 3 מביאה עצמה בפני השילוש המקודש הנוכח בפלנטה , וברצף המכליל את השנת הלעז הלא המספר 12 מנכיח את המאסטריות הפותחת את תרציפי הדנ״א בתוך הוויתכם .

נשמו אהובים , את אורות השמש השולחת את גליה אל כוכב זה , השמש מעבירה את מסת האור אשר מנכיחה בתוכה חלקיקי תודעה גבוהים הם הנטמעים בכם , בתאי גופכם כאורגניזם חי הנושם את האור פנימה .

כאשר אתם מודעים לאפקט זה , אז הגופים שלכם וכל מיליוני תאי גופכם משנים עצמם , אפשרו לעצמכם להיות אווריריים , בעולם הדחוס בו בחרתם לקחת חלק.

עם כניסתכם בשערי העולם הגשמי , חווים אתם את הדחיסות לרבים מכם חוויה זו מאתגרת , הבינו יקרים , פן אחד שלכם נוכח בהוויה זו , ורבדים רבים שלכם נוכחים בעולמות המקבילים .

ביום זה - עם כניסת מסת האור גבוהה לפלנטה , גופכם מגיב אחרת , השערים פתוחים והמאסטרים הנעלים מנכיחים עצמם עמכם , סובבים אתכם , ואכן הם אלו המכוונים אתכם . אל הפלנטה נכנסים גלי גרוויטציה אשר מעבירים צפני אור אל תודעת אלו בעלי היכולת לקבל , צפני האור עוברים דרך שדות הגופים שלכם , בטלפתיה בתקשורת במפגשים של קהילת האור . שדות האור מאפשרים לסלילי הדנ״א בתאי גופכם להכיל שוב את התפעול המלא שלהם , הם מאפשרים למולקולות הRNA לשנות את עצמת יכולת ההתמרה . התוכנית החדשה משנה את הגנטיקה של האדם ומאפשרת לו לשאת אורך גל רב יותר של אור .

מהו הדנ״א הרוחני ? אשר נפתח בגופי האנוש המתעלים הדנ״א הרוחני מכיל בתוכו את היבטי האלוהות , עם השינוי במבנה המולקולרי של האורגניזם האנושי , הצופן הביולוגי ייפתח התאים עצמו למרחב היקומי , ולתקשורת פתוחה עם מערכות האור נוספות הקיימות בתודעת האור הגבוהה, ומקיימות חיים בתדר המתאים עצמו לאחדות עם האור הגבוהה , האלוהות . מצב זה יאפשר לנוע בין הממדים בקלות , אנו מחכים לרגעים אלו ורואים את אלו אשר כבר מיישמים את המידע הנוכחי , עימם אנו נוכל להיפגש ממש בקרוב , באופן כזה הו הם יחוו אותנו בערות מלאה . במצב זה ייעצר תהליך ההזדקנות , חולי החופש והאחדות עם תודעת השדה היקומי יעניק תמיכה ודרך חיים בתודעת המימד החמישי ואף יותר .

בימים אלו אנו מעבירים הישר ממרכז הלמידה NAKAL אשר בטלוס , את ההיבטים החשובים לפתיחת סלילי הדנ״א , אלו החשים את הכמיהה לצמוח ולאפשר לגופם להתעלות לוקחים חלק במערכת הלמידה והחניכה . הקפיצה הקוונטית בתודעת האנוש חיונית בימים אלו , רבים מכם רואים את מעגלי האור נכנסים לכל המערכות , ומעניקות את הכלים ללמידה וצמיחה , מערכות החינוך הבריאות והכלכלה משתנות מתוכם פנימה , היו סבלניים , כן גם מערכות המזון והפוליטיקה .

אהובים , רואים אנו אל אלו הנכנסים לדרמה וגופי הרגש מפתחים חולי סביב רגשות האנוש , אווררו תחושות אלו , אפשרו לעצמכם ללמוד לשחרר אחיזה טוטאלית בהיותכם בתפקוד במימד זה בלבד , הבינו כי הממד הנוכחי הנו עוד אחד מ12 המימדים המקבילים בהם אתם מתקיימים , והנכם כאן לזמן מסויים אותו בחרה הנשמה שלכם לחוות את שיעור החיים למען צמיחה תודעתית .

האנושות נוכחת מחזוריות אין סופית , הספירלה האנושית עולה בתודעתה ואנו תומכים בכל אלו המבקשים להתעורר ולקחת חלק ער וחיוני במסע הנשמה . היינו כאן בימיו של בודהה, ובימיו של סננדה אשר התגלם בתפקידו כישוע . היינו כאן עמכם בימים החשכה הגדולים ובימים בהם האנושות שרה את כמיהתה לעולם של שלווה ושלום .

ואנו ממשיכים ללוות אתכם הלאה במסע הספירלי הנצחי .

מה לעשות בפורטל חיוני זה ?

אהובים , הנני אדמה , מזמין אני אתכם לעיר האור טלוס , הערב אנו מתאחדים עם תא האור מייצג בישראל ומזרח התיכון , למען הפעלה ייחודית אשר תתמוך במערכות האור הקיימות בפלנטה

אנו יחד מעבים את שדות התודעה ומאפשרים לכם לצמוח אל מעבר לכל אשר חויתם אי פעם .

אנו מעריכים ומוקירים אתכם שליחי האור , אתם נושאים את דנ״א האלוהי מימי למוריה האהובה, יבשת האם .

מבורכים אתם ביום השער , גם אנו בטלוס בטקסים ייחודיים לתמיכה בהתעלות האנושות .

הנני אחיכם , אדמה . #ADAMAYELETELOS

Comments


bottom of page