top of page

מדיטציה לאחדות עולמית בגן הסלעים 21.12.2012

עודכן: 15 בפבר׳ 2020
כך שאלתי את הכהן הגדול אדמה: מה בימים אלו?

ובכן אהובה ימים אלו הם ימים להם אכן חיכינו , דיברנו פעלנו , למען יצירת התדר , תדר של צפייה עמוקה של הווייתכם , מתוך דמותכם האנושית החוברת לנשמתכם הגבוהה ונזכרת , במה נזכרת ובכן , בבחירה ובהחלטה ל…התעורר ברמה פלנטרית קוסמית , להתעורר ברמת החיבור הנשמתי לידע הקדום עמו הגעתם לפלנטה, להתעורר לימי השלום הפנימי בתוככם אותו אתם נושאים עמכם . אכן מסה מספיק גבוהה של בני אנוש צועדים היום ברכבי המסע אל האור , מסה קריטית אשר משפיע על היכולת לשאת את התדר החזק שנכנס לפלנטה, מסה קריטית אשר לוחמת בחשכה שאפפה את הפלטנה מזה ימים רבים , ובימים הללו אתם מתחבטים ,בימים הללו אתם נאבקים בשארי החשכה הקיימת בגופכם מאז ימי לוציפר, החשכה אשר רובכם לקחתם בה חלק בגלגולים רבים, החצייה בשער ההתעלות הינה הבחירה לחזור לבורא האחד, לבורא אשר מתוכו יצא המלאך לוציפר ובחר בחשכה, גם הוא עובר היום את ההתעלות שלו, ובני האנוש נפרדים מהפירוד מהחשכה מהשליטה וכוחניות אשר אפיינה את התדר הנמוך ובוחרים מחדש בהתעלות , באור בחיוב באחדות באהבה, ברצון לצעוד יחדיו ולהביא את האור לפלנטה, זוהי ההתעלות זהו השער אשר נפתח , השער אשר ממנו יצאו בני האנוש ויבינו כיצד עליכם ,אהובים ,לנהל מחדש את הכוכב הכחול , לנהל את המדינות , הארגונים , החברה, אשר מכילה נשמות רבות שבחרו לקחת חלק במשחק של החיים. וכך ביום שער זה ב21/12/2012, אנו עמכם , והמסך מורם ואתם תחושו בנו ואנו בכם , ואתם תחושו את לבכם נפתח ואנו נעדן את התדרים נכנסים דרכו ומתמירים את כל הגופים שלכם באהבה, ברכות בתמיכה שלנו בכם בשיתוף מוחלט אשר יוביל להמשך המעבר בשערים הבאים … לכן אהובים האחדות ביום זה הינה הכרחית לרוב בני האנוש ואם בני אור שיחושו כי עליהם לחבור לליבם המקודש אשר לוחש להם להתאחד עם בריאתם , יחברו למקום המקודש הזה. ואותם בני אנוש אשר יצאו לחגיגות בני האור ויתאחדו את לבבותיהם ללב אנושי אחד המאיר את הפלנטה בחמלה אין סופית יעשו כך ויבורכו .כולנו אחד הכל נכון , הכל אחד . מברך אני אתכם על העשייה האמונה החגיגה השליחות האהבה, מושיט את ידי אל ידכם , ויחד חוצה עמכם ועם כל חברי הקהילה המאסטרים וכל אחיכם הלמוריאנים את השער של ההתעלות ה21/12 מברך אדמה. (תוקשר ב1/12/2012 , ע"י איילת סגל)

…"חיוך עולה על שפתיי עם ההתרגשות לפתיחת השער של ה-21.12, חגיגה של כל העולמות, חגיגה של היקומים שמעבר להבנתכם, חגיגה של הבריאה. ואנו נחגוג יחד עמכם בשער זה, ביום שבו תחוו את הכניסה לשלב ההתעלות של הפלנטה, שלב הבגרות, שלב ההבנה של המודעות של אימא אדמה ושל בני האנוש, שלב שבו אנו מבקשים מכם לחגוג במלוא השמחה שבתוככם, לצחוק ולשיר כפי שבני האנוש ראויים לעשות ביום חג. … ואנו עמכם, נחגוג אתכם בכל ערי האור בפלנטה, וחברים מיקומים רחוקים יגיעו במיוחד כדי לחזות בחגיגה הפלנטרית בכל מרכזי האור שבפלנטה, מהר השאסטה ועד טיבט, במצרים ועד ירושלים, באנגולה ובברזיל ובכל אותן נקודות אור עתיקות. האבוריג'ינים באוסטרליה ממתינים ליום זה עשרות אלפי שנים. ומה עושים באותו יום? עוטפים את הפלנטה באור רב, באחדות עם כל בני האור, באהבה משותפת ,האיחוד הוא איחוד בתדר שיעזור לפלנטה להתעצם ולכוכב הכחול להתמלא באור בני האנוש. אכן, אנו מבקשים עבודת אור לפלנטה, והטענת אימא אדמה. החגיגות יהיו בטבע, ותהיה אחדות והטמעה של"תדר גאיה". וכך אנו נהפוך לאחד – בני אנוש, מסטרים ומלאכים – כולם יחגגו עם כולם. המסך יורם, הצבע והטעם של היצירה יחזרו להווייתכם, ואתם תהיו ערים. החגיגות האלו יימשכו שלושה ימים ושלושה לילות, ואנו עמכם, נעבור אתכם את שלב ההתעלות ונמשיך בשער למהלך אלף השנים הבאות/(מתוך תקשור הכהן הגדול אדמה, מה1/10/2012, ע"י איילת סגל)

וכך ביום גשום , קבלנו את הקריאה להגיע למפגש של איחוד, לגן הסלעים ..והתאחדנו מקריאת ליבנו , מחברנו לב אל לב …

אחים ואחיות מימים עתיקים , התאספנו יחדיו מקריאת ליבנו העמוקה להגיע וליצור מעגל משותף , מעגל מואר מעגל של הודייה , אהבה , תמיכה. אני מודה לכל מי שעשה מאמץ , לכל מי שחבר לחגוג יחדיו ולפתוח את ליבו , בפיזי ובאתרי.. מודה לכל אחינו הלמוראנים אש…ר נכחו עמנו , למאסטרים וילדי טלוס, ולכהן הגדול אדמה . החגיגות ממשיכות שלושה ימים ושלושה לילות , חגיגות בעיר האור טלוס ובכל הפלנטה. שלחו את אהבתכם ותודעתכם אשר מגיע מהאהבה, לגאיה , ולכל בני האור אשר בפלנטה ארץ ומעבר לה. מברכת את כולכם באהבת האין סוף ברכת אור ואהבה, טלוס ישראל23 צפיות

Comments


bottom of page