top of page

מגע האהבה - ריפוי אלוהי

עודכן: 15 בפבר׳ 

"מילה אחת משחררת אותנו מכל הכובד והכאב של החיים
המילה הזו היא אהבה. " ~ סופוקלס

על מנת לחוש את מגע האהבה, עלינו להחזיק בגרות מגולמת מלאה – מה שמוביל אותנו לחיבור של ארבעת הגופים: גוף רגשי, גוף מנטלי, גוף אתרי וגוף פיזי. במסע הנוכחי שלי, הבנתי שמבחינה רוחנית אני מרגישה מספיק בוגרת לאהוב באמת, אבל הבגרות הפיזית שלי עדיין חסומה ונוקשה. בפגישת טלוס פגשתי אישה מקסימה שמתמחה במגע עם בני זוג. עם המפגש שלנו, הבנתי שהמפגש איתה נוצר כדי לתמוך בתהליך הצמיחה שלי. כשחזרתי לארץ נפגשתי איתה כדי ללמוד את רזי אמנות האהבה במסורת הזן. אמנות האהבה שינתה את משמעותה ותדירותה במהלך השנים. הכהן הגדול אדמה מסביר את המצב כך:

"אני הכהן הגדול אדמה, הנושא בלבי את התדר של אור ואהבה קוסמי, מברך אותך במסע אל לב האהבה, ומזמין אותך להתאהב ולהכיר מחדש את עומק האהבה


תדירות. תדר זה הופך, פותח עולמות ומרפא כל כאב. בתדר הזה, הבריאה מתרחשת, וכל הפחד מתמוסס.


אהבה היא תדר. זו אנרגיה. כאשר בני אדם מורידים את תדר האהבה ומשתמשים לרעה בתדר זה, מתרחשים עיוותים. לעתים קרובות בני אדם מנצלים את חוסר ההבנה, ובמקום


עושים שימוש חיובי בתדר וצומחים ממנו, הם משתמשים בו באופן ששובר את זרימת האנרגיה בגופם ולעיתים אף שובר הילות או פוגע וחוסם את כל מרכזי האנרגיה של הצ'אקרה.


כבני אדם, תדר האהבה שאתה יכול לחוש בממדים הגבוהים יותר הוא תדר שפותח את הלב שלנו ויוצר תחושה של שלווה וקבלה. כשאנחנו נמצאים בתדר הזה, אנחנו לא מרגישים פחד, שליטה או תוקפנות. המימד החמישי פותח את החלון לאור הקוסמי. עם האור הזה, הגוף הקריסטל שלנו מתרחב, זורח ומהדהד את הפרוטונים והאלקטרונים שלו, שמתרחבים ומואצים.


עם הירידה לממדים הנמוכים יותר, אנרגיית האהבה מקבלת תדר מופחת. הביטוי שלו הוא במגע גורם לחיכוך בין שני הגופים הפיזיים. האדם הנוכח בתדר האהבה מרגיש צורך לחבק, לנשק, ללטף ולהביע חיבה לאהובתו. עם זאת, פעמים רבות האינטימיות הזו מכוונת שגויה וחסרה איזון אנרגטי בין שני הגופים הפיזיים, וכתוצאה מכך ניקוז אנרגיה - שכן אדם אחד לוקח אנרגיה מהאחר. על מנת שאהבה תתבטא בצורה הרמונית, מאוזנת ושלמה, החיבור האנרגטי חייב להיות אינטימי ותואם בין התדרים של שני בני האדם כך שגופם הפיזי ישלים ויתמוך זה בזה. לפיכך, האהבה שלהם יכולה להתבטא ולצמוח, למלא

ולהרחיב, את כל גופי האור - הגופים הפיזיים, הרגשיים, הנפשיים והאסטרליים.


כמה פעמים, בזמן הצפייה בסרט, אתה מרגיש שהאהבה בין השחקנים על המסך באה לידי ביטוי בהרמוניה הפיזית ביניהם? בטח הרגשת את הלב שלך מתרחב בנוכחות האהבה המשותפת שיוצאת מלבם; אולי אפילו הזלתם דמעות בזמן שצפיתם בחיבור ובשלמות שנוצרו בין הזוג האוהב. אבל התדר הגבוה ביותר של אהבה אינו מתבטא ומורגש בצורה זו. יתרה מכך, חיכוך פיזי ביניהם עלול להפוך לניצול

או להקריב, ואפילו ליצור תחושת אלימות.


אהובים, אתם אחראים לבנות את התסריט של אהבה בחייכם. אתה יכול ללמוד הרבה ממערכות היחסים שאתה יוצר. ואכן, זוגות רבים נפגשים ומתאהבים, ולאחר יצירת התרוממות רוח מתלוננים שהאהבה נעלמה, וחסר להם התשוקה והרצון לגעת.


מכיוון שאהבה היא תדר, כמו כל תדר אנרגטי אחר יש לשמר אותה, לעורר אותה על ידי הזרימה האנרגטית, כדי להצית אותה עם הניצוץ האלוהי.


מגע הנובע מאהבה אמיתית מתרחש כאשר הלב שלך פתוח, כאשר אתה מרגיש את התדירות של בן הזוג שלך מהדהד באיזון עם ההוויה הכוללת שלך. כיצד ניתן לשמר את התדר הגבוה והאהבה הטהורה הזו?


אהבה מתגלמת לראשונה בלב שלך, בתוכך. עוד לפני שאתם מרגישים צורך בזוגיות, הסתכלו על האהבה שלכם בעצמכם, האהבה האלוהית שניתנת מהלב שלכם אל הלב שלכם. מזה פרספקטיבה פנימית בסיסית, הלבבות שלכם יכולים לאהוב זה את זה. מערכת יחסים אינטימית מורכבת מערכים בהשראת תדר האהבה: כמו שיתוף, הקשבה, נתינה, סבלנות, הכרת תודה, סליחה וסובלנות. ערכים אלה הם ביטויי אהבה; הם לא בהכרח מורגשים בדרכים פיזיות-מיניות, שלעתים קרובות אתה מתייחס אליהן כעדות בטוחה לאהבה.


כבדו את בן הזוג ושמרו על מאזן האנרגיה בין שניכם. רק זה יוביל למימוש האהבה ולביטויה באמצעות חקירה מינית.

צ'אקרת המין, הממוקמת באזור שמתחת לטבור, מיוצגת כפרח לוטוס יפהפה, הנפתח ונותן לך את היכולת לחוות מין נפלא.


עבור רוב האנשים, צ'אקרת המין חסומה ואינה מתפקדת היטב, ולכן אין זרימה של אנרגיית חיים.


לכן, אנרגיית האהבה חסרה במהלך האינטימיות בין בני הזוג, ואינה מייצרת הגשמה מינית.


התשוקה של אינטימיות מינית שקיימת היום על הפלנטה נעדרת! במקום אהבה, בני אדם מנצלים זה את זה באמצעות שליטה וניצול, ובכך מגלמים אהבה שאינה אותנטית.


האדם שחש התרגשות רגעית, המתבטאת לרוב אצל גברים, פועל מתוך מצב של תיעוב עצמי. מהמקום הזה, החיבור הפיזי יוצר תחושה רגעית בלבד של חיבור לניצוץ האלוהות, ונוצר דפוס של התמכרות. חשוב מאוד לבחור. לעיתים מגע פיזי מתבצע ללא רשותו של האחר, או לעיתים הוא מתקיים מתוך תחושת מחויבות ולא מתוך רצון חופשי.


על כדור הארץ, יש כפיפות רגשית ואנרגטית חזקה אחד של השני באמצעות שיתוף מיניות.


עם הורדת התודעה לאורך זמן, נשכח החיבור של האהבה האלוהית, החיבור לתדר האלוהי העוצמתי כפי שהיה ידוע, והחל להתקיים בין בני האדם בצורה פרימיטיבית, ובכך לרוב חסם את האלוהות שבתוכנו.


כך התרחש ניצול מיני על הפלנטה שלנו. חשוב לציין שהרצון למגע פיזי שאתה מרגיש, בני אדם, מתוך אהבה ברורה וטהורה, הוא ביטוי לריפוי אדיר לגוף הפיזי שלך. ליטוף מתוך אהבה, רוך וחום מאיצים את שחרור החומרים החיוביים בתוך המוח האנושי. תהליך זה תורם לחסינות הטבעית של הגוף, ולתחושות של קלילות וביטחון. ראוי גם לציין שתהליך זה יכול להתרחש רק כאשר נוצרים אנשי קשר ממקום של ללא תנאי אהבה בין שני גופים אנושיים.


שימו לב איך אמא מלטפת את ילדיה. הרכות הנובעת מהאהבה שבלבה עוברת לילד הצעיר, והריפוי מיידי. כך גם לגבי זוג אוהבים ממקום צלול וטהור. הריפוי זורם, ובני האדם בזוג תומכים זה בזה. באמצעות שיתוף אהבה אמיתית, הם מרפאים זה את זה. בממדים הגבוהים יותר, אנרגיית האהבה זורמת בין גופי האור וממלאת את האנרגיה שלהם מרכזים. צ'קרת המין מתעוררת ונפתחת עם האור העוצמתי שנכנס אליה. עם האש העוצמתית הזו, צ'אקרת המין מאירה את מרכזי האנרגיה האחרים. כל גופם רוטט בעוצמה רבה כאילו חשמל זורם דרכם. עם המגע והאחדות של שני גופי האור, ישנו עצום

פרץ של אור וצבעים, פיצוץ שעולה ומאיר בכל הקוסמוס. זהו פיצוץ האהבה, המתבצע על ידי התהודה האנרגטית כאשר נמצא בתודעה הגבוהה יותר ממדים.

אני מרגיש את התפוצצות האהבה בממדים הגבוהים יותר, ואני פועל לפיה כשאני נמצא בעיר האור, טלוס.

לרכישת הספר אהבה בין הממדים


לפרטים חיבור ללהבה התאומה שלי - ״ ב25/2הכנסו

Yorumlar


תקשורים חדשים

bottom of page