top of page

כללי האוואטר לעולם החדש

עודכן: 20 בספט׳ 2020 

הנה הם באים ימים של שקט

אחרי הרעש הגדול והנורא

אפשר לנוח קצת על המרפסת

ולאסוף את שברי הסערה

הנה הם באים ימים של שקט..

אנו כולנו ממתינים לימי השקט

אך עודנו בעין הסערה.

בחירות בארה"ב שינויים פוליטיים בעולם , הקורונה, כלכלה בקריסה , מערכות מתמירות עצמן .

אנו נושמים את האור הגבוהה המגיעה מעולמות העליונים , אנו שומעים את הכמרים הרבנים המואזין המורים הרוחניים מכל קצוות הקשת , מדברים על תקופה זו , על היכולת שלנו לעמוד בעין הסערה.

נשמו , ראו את האור ...ובדרך אנו מתפרקים , משחררים את הישן , נפרדים מנשמות אהובות , עומדים בפני אתגרים רציניים ביותר.

נשמת האדם היא כה עמוקה , בעלת יכולות נדירות , הידעתם ?

הידעתם , כי אתם , המתחברים אל מהותכם , אל נשמתכם , יכולים לקבל את ההזנה הגדולה ביותר.

פעמים רבות אנו מחפשים את ההוא מבחוץ לנו לחזק , להאיר , לאמר לנו, כיצד עלינו לנהוג בזמן זה.

אחים ואחיות אהובים למסע.

כל העצמות בתוכנו , שוב ושוב אנו מתעוררים לאמת זאת .

נודדת לי בין הממדים , אל עיר האור טלוס הקריסטלית , היפה , ונעה אל עמק השפע , שם הפרחים פורחים , מאירים בקשתות אור קריסטליות נדירות , והאיר בטוחה , תחת פירמידה ענקית סביב ההר הוולקני . שמורה ומוארת ומאירה.

מאירה היא אל מעבר לקוסמוס האין סופי , מהווה היא את השער בין העולמות , על כן הכניסות והיציאות כה מרובות .

מאירה היא את בני האנוש המגיעים עם גופי האור והשדות הזקוקים לריפוי , מאירה היא את בני טלוס, הנושאים את תהודת האור הגבוהה, חלקם כבר יוצאים אל מעל פני השטח , רבים מהם עודם, נעים בתוך הפלנטה , ברשת ערי האור.

עורו , ראו את העולמות הרבים הסובבים אותנו , אורו ראו אותם .

אני חשה את ידיו של הכהן הגדול אדמה , נחות על כתפיי .


" ברוכים הבאים , הנני אדמה , מברך אתכם , ילדי האור הגבוהה , אתם בעלי היכולת לשאת את תובנות האור הנוכחות בקפסולות בתודעתכם שלכם , אתם בעלי היכולת לצאת אל מעבר לשערי עולם ההיגיון בו נכלאתם .

בני אור, ראו את אשר כבר נברא, ראו את האור הגדול אשר נושם יחד עם אותם הנשמות הבוחרות לנועה בתודעה ערה.

אכן , תוכנית השליטה מתמוססת , עוד ועוד אחים ואחיות מתעוררים לידע העתיק , הנובע מתוך

סלילי התודעה הדי אן אי , הנפתח ומשחרר את הפולסים המוארים לזמנים אלו .

הבינו , כי התדר החדש כבר נוכח בפלנטה , הוא כבר מהדהד בדור החדש הצומח , רואים אתם אותם , יוצאים ומדברים את אשר בליבם , רואים אתם אותם , חוקרים וחיים בעולמות חדשים , אשר טרם הוכרו בפלנטה ארץ .

אין הם שוללים חיים אחרים בכוכבים רחוקים , אין הם שוללים את הרב ממדיות , היות והם פתוחים ורואים , חשים ומרגישים , הם פתוחים לידע עתיק היומין והשדות שלהם כבר רוטטים בסנכרון עם שדות פלנטה ארץ.

רוצה אני להמשיך , ולשתף אתכם אהובים , ימי השקט , הם כבר בפתח העולם החדש,

ימי השט הם אלו אשר אתם יוצרים עם הבנת דרך החיים החדשה בפלנטה ארץ, דרך זו , מניעה אתכם אל קצב חדש , מתנו את מהירות התגובה, נשמו לפני חשיבה מילה ומעשה, אנו משוחחים על כך רבות אתכם , והנה רבים מכם עדים בימים אלו , למהירות הבריאה, חשיבה נבראת בימים אלו בתאוצה מרבית , זמן השהייה , אשר היה נוכח בפלנטה , מתפוגג.

על כן , היו מודעים , כאשר אתם אוחזים בתודעת השקט , הוא הנוכח בחייכם , אתם בוחרים האם לקחת חלק ב"רעש הגדול " או שמה להתמסר לתוכנית האלוהית השזורה בחייכם .

אתם, אהובים , הבוחרים את המקצב התנועה של חייכם , ומי הם אלו אשר ייכנסו אל , שדות האור שלכם .

בימים אלו רבים רואים את " המטריקס " מתנפץ , אנו עדים לכך, בוני המטריקס עדים לכך .

אנו נכנסים לשלב הפעלת האווטריות אצל כל אותן נשמות המתמסרות אל החדש.

האם אתם מוכנים לנוע , אל השלב בו אתם המאסטרים , האם אתם מוכנים לעבור את כל שלבי ההתעלות , אנו מדברים פעמים רבות על שלבים אלו , בידע שלנו אותו העלנו בספרי התודעה אל מעל פני השטח, קראו את המתדר הבוקע מהם אהובים .

בעולם הגשמי , רבים נוכחים בתודעת ההישרדות , תודעה זו כובלת אתכם , צאו מתודעה זו , והיו נוכחים בתודעת השפע האין סופי המקיף אתכם . תודעת ההגשמה.

אני מביא לפניכם את כללי האוואטר אשר נולד לשמור על אורו , נשמו את האנרגיה החדשה לעולמכם . והיו המאסטרים עלי האדמה הזו , אנו יחד אתכם במסע ההארה.

הנני אדמה.

מתוך הספר : מהלכה למעשה , מסע בדרך להתעלות / איילת סגל


ברמה הארצית עליכם לבצע כמה מטלות כדי לעזור בהעלאת הרטטים:


  • א. עליכם להקפיד על עבודה יום-יומית עם הלהבות שכן אנרגיית הקרניים חשובה לתהליך הטיפול בגוף הפיזי, האתרי והרגשי שלכם. העבודה יום-יומית מאפשרת לכם להיות במצב מאוזן ולא ליפול למקומות הדרמטיים שאליהם אתם נופלים; רק מתוך איזון תוכלו לבצע את עבודת האור בצורה הטובה ביו תר.


  • ב. עליכם להיפגש אחת לשבוע כקבוצה של יותר משני אנשים, ולהתכוון במודע להעלאת הרטטים באזור, לריפוי הכעסים ולריפוי לבבות בני האנוש שעדיין רדומים, ולפנות אל ה"אני הגבוה" של ישויות אור רבות. באמצעות הכוונה, יישלח האור לאותם אנשים שה"אני הגבוה" שלהם כבר נפתח, אך עודם מתקשים לחבור לגוף האור במימד הפיזי השלישי. עליכם לשלוח את אורכם כך שיגיע לכלמי שאמור להתעורר.


  • ג. עליכם להתבונן בחיים מתוך עיני מאסטר, המכיל אהבה לעולם, ולפעול מתוך הלב ולא מתוך אגו, שליטה או פחד. עבודה וההתבוננות מתוך הלב הם חשובים ביותר, ולכן עליכם לחבורבכל בוקר ללבכם המקודש.


  • ד. עליכם לשמור על תזונה בריאה המכילה פֵרות וירקות, מים נקיים, אגוזים, שקדים וחלבונים מהחי ומהצומח. שימו לב לא לאכול מזונות המכילים חומרים מלאכותיים ולא מזונות מעובדים או כאלה המכילים הרבה מלח או הרבה סוכר. החומרים האלה עלולים לגרום לחסימות אנרגטיות בגוף האתרי, ותזדקקו לזמן רב כדי לחזור ולפתוח אותן. יש חשיבות גדולה לכך שתשמרו על גוף טהור ונקי.


  • ה. עליכם להקפיד לא להתמכר לחומרים שמורידים את התדר האנרגטי, כמו אלכוהול, סיגריות, קפאין וסוכרים. אלה חומרים ממכרים ומנמיכים, והם ירחיקו אתכם מהמימד החמישי. על התמכרות לסיגריות כבר שוחחנו באחד מספרינו הקודמים. הקפידו להימנע מהרגל זה.


  • ו. חברו לכוחות הטבע; טיילו, עבדו בטבע, הריחו אותו. האדמה פותחת את הצ'קרות הרדומות, מנקה ומטהרת. הקשיבו לאמא אדמה ולמסריה, צאו וטיילו ואל תסתגרו מול המכשירים האלקטרוניים; הימנעו מישיבה ממושכת מול הטלוויזיה והמחשב; מכשירים חשמליים אלה מעבירים אליכם תדרים סמויים שמתכנתים אתכם לחוסר חשיבה ולהרס עצמי; צאו ושחררו את הנפש.


  • ז. אהבו את עצמכם, אהבו את גופכם, אהבו את מה שאתם עושים ואת הסובבים אתכם. חברו לרגש האהבה פעמים אחדות בכל יום, התעוררו בתחושת תודה ועצמו את עיניכם בתודה.


  • ח. הקפידו לבחון את החזון שלכם פעם בשבוע. התבוננו בחזונכם האישי ובחזון הגלובלי דרך הקרן הורודה, וראו בפרטי פרטים כיצד הוא מתגשם בכל רבדיו; חברו אליו מהלב.


  • ט. זכרו כי אתם לא לבד במסע. אנו עמכם – המלאכים והפיות, חדי-הקרן, החברים והחברות הלמוריאנים בכל העולם; כולנו אחד ומטרתנו משותפת. מצאו קבוצה אליה תוכלו לחבור ולקבל תמיכה מלאה לדרככם.


אנו אוהבים אתכם וגאים בכם, בדרך הלב והאור

אדמה והמאסטרים מטלוס

209 צפיות

Comments


תקשורים חדשים

bottom of page