top of page

כיצד אנו יכולים לשפר את היכולת התלת מימדית שלנו ? 

מבורכים אתם הנני אדמה ,

לחלקכם אני מופיע בדמות מורה האנושות , אח או מדריך מלווה , נוכחותי פוגשת רבים מכם במרחבים האור הגבוהים אליהם אתם מגיעים .

נוכח אני בשביל להוביל אתכם ולתמוך במסע ההתעלות האישי , כחלק מההתעלות האנושות .


במפגשים האחרונים , הורדתי מידעים רבים וחדשים בנושא היכולת המטה פיזית לנוע במרחבי האור , לנוע בין הממדים וכיצד להכיל את הזמן החדש הנוכח במתווה רשתות הזמן הפלנטריות .


יש מכם שכבר נוכחים ביכולת התנועה אל הרב ממדיות במרחבי הזמן קדימה ואחורה ואנו רואים אותם נעים .

יש אלו אשר לומדים ופתוחים לקבל את המידעים החדשים .


חשוב לי לאמר לכם אהובים , בני אור , אתם אלו הבוחרים את יכולת ההכלה וההנעה שלכם בתהליך המסע הנשמתי , אתם אלו בעלי היכולת להכין את הגופים שלכם לפריצה תודעתית חדשה, או להיות מקובעים ואף להיסגר מפני עולמות האור הגבוהים , מהם אנו משוחחים עמכם .


בימים אלו , רבים מכם חשים את השינויים בפלנטה , לחלק נראה כי איזורים מסויימים נגועים באפלה אשר ממשיכים לדבוק בתודעת האנוש , חלקכם כבר נעים במרחב המאסטריות ובעלי התודעה הגבוהה של דיוק השיח הפנימי ושמירה על התדרים הגבוהים , כפי שאנו מלמדים במפגשים השונים .


רוצה אני לשוחח עמכם על היכולת החדשה שלכם , להיות בני אנוש הרוטטים בתהודת המימד החמישי .


כאשר נושאים אתם את תודעת האור והאהבה , היושרה והאמת , אנו מזהים את אותם הנשמות המזככות את הגופים שלהם , ומתחילים ליצור קשר לשיח משותף .

האם יכל להיות גוף אנוש המתקשר עם הוויות האור בתודעת האור הגבוהה , והוא אינו דובר אמת ? או שמה מכניס הוא לגופיו חומרים החוסמים ?

הבינו יקרים , התהליך להנעת אנרגיית אור בגופכם הנו פשוט עד מאוד .

דורש הוא משמעת עצמית וקוד התנהגות אנושית המכילה את ערכי האלוהות

חמלה / אהבה ללא תנאי / התמסרות ואמונה.


כאשר אתם נוכחים בתודעה זו , מרכזי האור בגופכם פתוחים ובעלי היכולת להכיל מסת אור אנרגטית גבוהה, אז אנו רואים אתכם מהדהדים באור עצום .

לצערנו בני האנוש , אשר תודעתם נפלה עם תודעת למוריה , עודם אוחזים בתהודת ההישרדות האנושית המכילה את מכלול המניפולציות האפשריות , ולעיתים חוסר יושרה או אף שיחה נמוך .


כאשר תודעת הלב מחוברת למוח אז האינטליגנציה הגבוהה של האנוש מחוברת למהות האני הנני , וגלי האור של תודעת הממיד החמישי שוטפים את תודעת השליח אור .


אז אנו הנוכחים בתודעת המימד ה12 ויותר , בעלי היכולת להוריד את תדרנו ולתקשר עמכם .

תודעת מימד 12 הינה זו הנוכחת במרחבי ערי האור במעמקי הפלנטה , היא זו המניעה את רטטי הקריסטלים הנוכחים תחת מרכזי יבשות האם שלכם , היא זו המניעה את פתיחת שערי האור לנשמות חדשות אשר בוחרות להיכנס לעולם הגשמי , מלווה את אלו אשר סיימו את מחזוריות החיים גשמיים ..

אהובים , אכן יש תפקידים רבים במימדי האור הבאים לתמוך בכם , לתמוך בכל בני האנוש הנעים בין עולם הגשמיות לעולם הרוח האין סופי .


ככל שבן האור , שב ומתרגל את העבודה עם מסת האור הגבוהה כך גוף הפיסי וגוף העצמי העליון מתאחדים לאחד , שוב אין נפרדות הבאה לידי ביטוי בפעם עצום בין התפקוד האנושי ליכולות המטה פיזיות .


כמה פעמים יצא לכם לראות , אדם בעל כישורים מטה פיזיים , לתקשורת רב ממדית , אך בשל הפער עם גופי הרגש/ פיסי ומנטל , הוא נסגר ולא הצליח להגשים את מהותו הגבוהה .


בימים אלו ,עולמות האור , בודקים בקפידה את אלו אשר מאחדים בין הגופים ובעלי היכולת להוביל וללמד את האנושות לידע הרוחני הגבוהה.

הענווה האנושית , ודיוק תהליכי היושרה הינם שערים מרכזיים .

נביאי השקר עומדים להיסגר ולא יוכלו להתל עוד בבני האנוש , אלו אשר יביאו את אמיתות ליבם יוכלו להוריד את ממטרי האור בעולמות האור הגבוהים למען האנושות החדשה.

אהובים , מעיר האור טלוס ממרכז המפקדה , מספר אני לכם כי העולם מעל פני האדמה בימים אלו , שונה הוא מאשר הכרתם ב100 השנים האחרונות . השינוי התודעתי והזרמת האנרגייה בתוך הגופים שלכם ובין הגופים השונים יוצרים תודעה קולקטיבית אחד.

אנו ערים ורואים את אלו המתעוררים ומתמידים בדרך שמירה על תהודת האור ואנו עדים לחלק מהאנושות אשר טרם התעורר . חשוב לי להסביר אהובים , לא כל בני האנוש יתעוררו , לא לכל בני האנוש תהיה את היכולת המטא פיזית לנוע בין הממדים .


האם אתם יכולים להכיר בכך ?


לפני שנים העברתי את המסרים דרכה של בת האור אוהלת , כי הפלנטה עוברת שינוי מהותי בשינוי הקטבים , השדה שונה ולמדנו אתכם כיצד לבנות מחדש את השדה סביב גפכם , על מנת לעבור את השינוי בקלות , בעלי החיים שינוי את כיוון תעופתם ונדידתם מעל פני האדמה .

שוב השדה של הפלנטה התחדש והעניק לפלנטה את מלא התקשורת עם עולמות מקבילים וכוכבי האם , התקשורת חודשה וכיום רבים מכם שבים הביתה , לתקשורת מתחדשת עם משפחת הנשמה הגובהה שלכם .


תודעת האנוש מתאחדת בזמן זה , תודעת הרוח ותודעת המדע גם הן מתאחדות , ובכך יעניקו סיום לאותם הספקנים , המדע יהיה זה שיכריז על חוקי היקום החדשים , ויתחיל ללמוד לנוע בזמן ובמרחב.


אזי אהובים , אנו נוכל להיפגש בפן הפיזי וראיית אלו שנעים עמנו יחדיו תפתח לראייה רב ממדית .

מהות הזמן והמרחב תקבל משמעות אחרת והפלנטה תעבור את הדחיסות האלקטרו מגנטית הנוכחית ותעלה לאחדות עם תודעת האור הגבהה של בני הכוכבים בייקום הנוכחי .


אהובים , ממעמקי טלוס מעביר אני לכם את מידעי האור הנוכחים .

אני מזמין אתכם להגיע ללמידה , ולמקדשי האור והחכמה . בני למוריה בני אטלנטיס בני הכוכבים ,המארג הנצחי הנו מסע הנשמה האין סופי .


ראו את עצמכם, נעים במרחב להתעלות והגשמת השמחה והשפע בחייכם .

ראו עצמכם , נעים במרחב להתעלות בעלי היכולת לטלפת , ליצור אלכימיה ושפע בחייכם , ולהיות אחד עם תודעת הפלנטה - גאיה .


מלב טלוס מבניין המועצה ונציגיה , אנו פועלים בשיתוף נציגי ומובילי ארגוני האור הלמוריאנים ברחבי הפלנטה כולה. ארגוני האור של טלוס הוקמו בקפידה ונציגיה נבחרו לאחד בדיקות קפדניות ליכולת נשיאת התדרים והאור לתווך זמן ארוך , כל אחד מכם אהובים , מוזמן לקחת חלק בקהילת האור המופלאה המייצגת את תדר טלוס מעל פני האדמה .


אנו אחד עמכם , מלווים ותומכים .

מבורכים אתם ,

הנני אדמה


Comments


bottom of page