top of page

מהם דרכי החיים בעיר האור טלוס תחת הר השאסטה

עודכן: 23 בינו׳ 2021הר שאסטה הוא אחד משבעת ההרים הקדושים של הפלנטה שלנו. אגדת ההר כוללת סיפורים על מלאכים, מדריכי רוח, עב"מים, בני שטח ואדונים גדולים. למוריאנים מתגוררים לכאורה בעיר המחתרתית טלוס, עיר זו משמשת כפורטל בין-פלנטרי ובין-ממדי.

טלוס מכונה גם "עיר הקריסטל של אור שבעת הקרניים". בעתיד טלוס יתבטא על פני כדור הארץ בקהילות רוחניות אשר יקיימו את הלכות הממד החמישי .

טלוס היא עיר גדולה כ -1.5 מיליון תושבים. גודלו עומד על שני קילומטרים ושטח של 1.5 ק"מ.

טלוס פירושו "תקשורת עם רוח". שפתה היא סולאר מארו, שפת השורש לסנסקריט ולעברית. הגובה הממוצע של אנשיה הוא 6.5 עד 7.5 מטר. אנשי טלוס חיים חיים ארוכים. רבים הם בני אלפי שנים אך נראים שלושים או ארבעים. לטלוס יש מלך בשם רא ומלכה בשם ראמו מו. מועצה בת שתים עשרה המורכבת משישה גברים ונשים השולטת בעיר.

אין מערכת כסף מכיוון שמטפלים בכל הצרכים הבסיסיים של התושבים. הם משתמשים בסחר חליפין להחלפת מוצרי יוקרה. אין בעיות של הישרדות פיזית וקשיים כלכליים. הם עובדים רק 20 שעות בשבוע והשאר זמן פנוי. מצב זה של שפע ושגשוג מאפשר אהבה בוגרת וחיים מודעים.


הפעילות הרוחנית השלטת שלהם היא העלייה הכוללת ביקור בממדים שונים, במיוחד מעבר מהממד השלישי לחמישי ונלמד באימון המקדש. טלוס היא ציוויליזציה מתקדמת טכנולוגית. יש להם מערכת תחבורה מדהימה. התחבורה העירונית מורכבת ממעליות ומזחלות אלקטרומגנטיות. אנשי טלוס נוסעים בין ערים תת קרקעיות אחרות ברכבת התחתית האלקטרומגנטית שנעים במהירות של 3,000 מייל לשעה.

טלוס חברה בקונפדרציית כוכבי הלכת, ואנשיה נוסעים לעולמות אחרים. יש להם חלליות בין-ממדיות. מערכת המחשבים שלהם מבוססת על חומצות אמינו ומקושרת לערים מחתרתיות אחרות ולתרבויות גלקטיות. לכל משפחה ואדם יש מחשב משלה. העיר מורכבת מחמש רמות. החשוב ביותר הוא הרמה הראשונה שהיא מרכז החינוך, הממשל והמסחר. המבנה המרכזי שלו הוא מקדש המכיל 50,000 איש. מתקנים אחרים כוללים בנייני ממשלה, מרכזי בידור, ארמון למלך ולמלכה, נמל חלל ובתי ספר. במישורים אחרים, ישנם מרכזי ייצור, גנים הידרופוניים ובתים עגולים.

ההיסטוריה של טלוס מספרת על למוריה.


עידן למוריה התארך מ -4,500,000 לפני הספירה. עד 12,000 לפני הספירה אדמה ענקית זו כללה אזורים באוקיאנוס השקט, הוואי, אי הפסחא, אוסטרליה וניו זילנד. החוף המזרחי שלה התרחב מימינו של קליפורניה לחלק מקולומביה הבריטית.

הם חיו בממד החמישי ויכלו לנוע בין הממד החמישי והשלישי. הגזע שלו הגיע מגלקסיות אחרות כמו סיריוס ואלפא קנטאורי. הלמוריאנים יצרו גן עדן. לפני כ- 25,000 שנה, שתי התרבויות הגדולות של אטלנטיס ולמוריה נלחמו על האידיאולוגיה. הלמוריאנים האמינו שיש להשאיר תרבויות פחות מפותחות להתפתח בקצב שלהן, בעוד שהאלטנטיאנים האמינו שיש להניח את התרבויות הנמוכות הללו בשליטת אטלנטיס ולמוריה. הם נלחמו במלחמות אכזריות עם נשק גרעיני.

כ -15,000 שנה לפני המלחמה הגדולה שהחריבה את למוריה, הכוהנים שלהם עתרו לשמבלה, בירת התרבויות בעולם התחתון, לבנות עיר תחת הר שאסטה ולשמור על הציוויליזציה והרשומות שלה. אנשים חיו באותה תקופה 20 עד 30 אלף שנה. הלמוריאנים שכנעו את אדוני החוכמה של אותה תקופה שהם למדו את לקחי המלחמה והתוקפנות. הם קיבלו אישור לבנות עיר תחת הר שאסטה. מלחמה גרעינית נוספת התרחשה לפני 12,000 שנה שהחריבה את למוריה.

הלמוריאנים בנו עיר עבור 200,000 תושבים תחת הר שאסטה, אך רק 25,000 הגיעו לעיר החדשה של טלוס. הם העבירו את הרשומות הלמוריאניות ואת הלהבות הקדושות לטלוס.


טלוס היא עיר של רשת ארגתא המורכבת מלמעלה ממאה ערים. בירתו ומושב ממשלתה היא שאמבלה. כל הערים הן מהאור. הם מכבדים מורים רוחניים של פני השטח כולל סננדה / ישו, בודהה . ערים אלה נבנו כדי לשמור תיעוד, תורת קודש וטכנולוגיות. שתי ערים נוספות הן פוסיד ורמה. פוסיד ממוקם במישורי מטו גראסו בברזילנד ומוצאו האטלנטי עם אוכלוסייה של כ -1.3 מיליון תושבים. ראמה היא שריד של עיר פנים הודית עם אוכלוסייה כמיליון תושבים.

טלוס מציג את הגילויים האופטימיים הללו של מורה האנושות , ההכהן הגדול אדמה ואדוני אחוות האור . בני אחוות האור והמשפחה הלמוריאנית עוזרים בתהליך ההתעלות האנושית . העלייה מלמדת כניעה לרצון האלוהים, הפיכה מאגו לעצמי "אני" והמסע למימד החמישי. הכהן הגדול אדמה קובע כי המפתח הוא אהבה: "אהבת עצמי, אהבת אלוהים ואהבה לכל משפחת כדור הארץ." האנושות חיכתה לאירוע זה אלפי שנים רבות.


אדמה הוא הכהן הראשי והמנהיג הרוחני של טלוס. הוא משמש כראש מועצת האור הלמוריאנית הממוקמת בטלוס. אדמה הוא השגריר ודיפלומט בפדרציה הגלקטית של כוכבי הלכת ומייצג את היצורים שמתחת ואת האנושות מעל. הוא מפקד פרויקט שמירה על רשת גבישי סביב כדור הארץ ומוביל פרויקט העלייה שמטרתו לעלות בני אדם למימד החמישי. פרויקט זה כולל את ישו, מייטרייה, סאננדה וסנט קומרה. הוא מייצג את האהבה והחמלה של טלוס ואת הלב של האם האלוהית.
דגש רב מושם על העלאת תודעת האנושות ואת עצמך.

זה לגלות את האני האמיתי ואת ההוויה האלוקית הבלתי מוגבלת, לחקור את ליבך ולמצוא את מלאך הזהב של חייך. אתה מפגין קסם וחסד של אלוהים. זה אומר לעבוד עם חופש, אתה שואל מהם החלומות והיעדים שלך ומה אתה רוצה לבוא לידי ביטוי בגלגול זה. אתה משחרר אמונות ישנות שמעכבות אותך ומנקות את גופך הרגשי והנפשי. אתה צריך לזרום יופי, שמחה, אהבה ואושר. אתה מכיר בזהותך האמיתית כנצחי, אלמותי, ואוהב אלוהות מפואר ומתמקד באלוהות שבפנים. גידול מודע זה יצר גן עדן ותור זהב של שלמות בטלוס.


מערכות יחסים בטלוס מבוססות על אחדות ואוניברסלית

תוֹדָעָה. אחדות היא יסוד האינטימיות. הם מתייחסים לאחר משמעותי שהוא מראה לאהבה. הטלוסאנים אוהבים את עצמם ומתמקדים במשמעות של אהבה אמיתית. גברים ונשים חיים כשותפים שווים ומתחשבים זה בזה כשני היבטים של נשים האל, האם האלוהית והגברים, האב האלוהי.


מטרה נוספת היא הופעה. האנושות על פני השטח חייבת להיות מוכנה לקבל את דרך החיים שמתקיימת בטלוס. אנשי טלוס מודדים את הנכונות של אנושיות פני השטח. זה כולל גם חמלה וגם פתיחת לב של האנושות.


נציגי טלוס , ישלחו בקבוצות קטנות של אנשי כדור הארץ הפנימיים לברך את אנשי השטח שנבחרו. מפקד אשתר, מפקד ה- ET של התאחדות פיקוד אשטר, אמר כי אם תהיה הצלחה מספקת, הספינות ינחתו באתרים ייעודיים ויצרו תקשורת עם אותם שליחי האור הפתוחים לתקשורת רב ממדית .

התעוררות רוחנית של האנושות מעל הקרקע חייבת להגיע למסה קריטית בה מספיק אנשים מכירים ועובדים על ייעודם ומטרתם האלוהית. ההופעה קרובה מאוד. יתקיימו חילופי דברים בין שתי התרבויות ושניהם יצטרפו ל"משפחה אחת גדולה של ילדי האם ".

זמן קצר לאחר מכן יבוא "תור הזהב הקבוע של הארה, אהבה, שלום, שגשוג ויופי לכל על פני כדור הארץ הזה".


המשימה נוספת היא העלייה בה אדמה מלמדת את בני האדם לעבור מהמימד השלישי לחמישי. הוא עומד בראש פרויקט העלייה לכדור הארץ שלנו. טלוס היא המטה הראשי שלה. אדמה מסביר את הסיבה לשתי משימות אלה; "שכן על מנת שכדור הארץ והאנושות יעלו בתודעה, על כדור הארץ כולו להיות מאוחד ולהתמזג לאור אחד מלמטה ולאור אחד מלמעלה".

איך ליצור קשר עם אדמה: אם אתה מעוניין להגיע לטלוס בלילה במהלך שנת השינה שלך, פשוט התקשר לאדמה בלילה במהלך שנת השינה שלך ובקש כניסה לטלוס, ואדמה תקבל אותך. כולכם יצורים טלפתיים, לכן כאשר אתם מרכזים את מחשבותיכם על אדמה וקוראים לאדמה. אדמה שומעת אותך ... אדמה מעבירה שיעורים במטוסים הפנימיים בלילה. אם תרצה להירשם לשיעורים אלה, פשוט עתר לאדמה לפני שתלך למיטה בבקשה להיות סטודנט. אדמה תלמד אותך שליטה בעצמך בכל רמות הקיום ".

(מתוך :למוריה החדשה/אורליה לואיז ג׳ונס/טלוס למוריה(


אורליה לואיז ג׳ונס , מחברת טרילוגיית ספרי טלוס , היתה מורה רוחנית אשר הקדישה את חייה למשימה הלמוריאנית וערכה חניכות בהר שאסטה לפחות פעמיים בשנה, וכן סדנאות ברחבי העולם. והקימה את ארגוני טלוס למוריה הקיימים כיום ומעגנים את תהודת טלוס למוריה בפלנטה ארץ.

היא מתארת בספרה מסרים מטלוס על הרבדים והחיים בעיר הקריסטאלית :
טלוס מורכבת ממספר רבדים :

רובד 1: רמה עליונה זו היא מרכז המסחר, החינוך והמינהל.

המקדש בצורת פירמידה הוא המבנה המרכזי ובעל קיבולת של 50,000. סביבו מבני ממשלה, המקבילים לבית משפט המקדם מערכת משפט נאורה, אולמות תקליטים, מתקני אמנות ובידור, בית מלון לביקור בשליחים זרים, ארמון בו נמצאים "רא ורנא מו" (המלך המכהן ו מלכת השושלת הלמוריאנית המלכותית שהם אדונים עולים), מגדל תקשורת, נמל חלל, בתי ספר, משלוחי אוכל ובגדים ורוב המגורים.

רובד 2: מרכז ייצור וכן רמת מגורים. בתים צורתם עגולים וללא אבק בגלל זה. בדומה למגורים על פני שטח, גם דיור ליחידים, זוגות ומשפחות מורחבות הוא הנורמה.

רובד 3: גנים הידרופוניים. טכנולוגיה הידרופונית מתקדמת מאוד מאכילה את העיר כולה, וחלקם פנויים למסחר בין עירוני. כל הגידולים מניבים פירות, ירקות ומוצרי סויה גדולים וטעימים יותר, המהווים תזונה מגוונת ומהנה עבור הטלוזיאנים. עכשיו, צמחוניות לחלוטין, ערי אגרתה לקחו תחליפי בשר לגבהים חדשים.

רובד 4: יותר גנים הידרופוניים, יותר ייצור וכמה שטחי פארק טבעיים.

רובד 5: רמת הטבע. אזור זה ממוקם כקילומטר מתחת לפני הקרקע, הוא סביבה טבעית גדולה. הוא משמש בית גידול למגוון רחב של בעלי חיים, כולל אלה שנכחדו על פני השטח. כל המינים גודלו באווירה לא אלימה, ואלה שעשויים להיות טורפים על פני השטח נהנים כעת מסטייקים מסויה ומאינטראקציה אנושית. כאן אתה יכול להשתולל עם נמר שיניים צבר עם נטישה פראית. יחד עם רמות הצמח האחרות, מיוצר מספיק חמצן כדי לקיים את הביוספרה.

שפה: בעוד שניבים משתנים מעיר לעיר, "סולארה מארו", שתורגם כ"שפת השמש ", נהוג לדבר. זו שפת השורש לשפות הקודש שלנו כמו סנסקריט ועברית.

הממשלה: מועצה של שתים עשרה, שישה גברים ושש נשים, יחד עם רא וראנה מו, עושות פתרון בעיות קולקטיבי ומשמשות כמדריכים ואפוטרופוסים של העם. תפקידים של מלוכה כמו שממלאים הרא"א ורנה מו נחשבים לאחריות באחזקת התוכנית האלוהית של אלוהים. הכהן הגדול, מאסטר עולה בשם אדמה, הוא גם נציג רשמי.

מחשבים: מערכת המחשבים האגארתית מבוססת על חומצות אמיניות ומשרתת מגוון עצום של פונקציות. כל ערי המשנה מקושרות על ידי רשת מידע מאוד רוחנית זו. המערכת עוקבת אחר תקשורת בין עירונית וגלקטית, ובמקביל משרתת את צרכי הפרט בבית. זה יכול, למשל, לדווח על חסרים בויטמינים או מינרלים בגופך או, במידת הצורך, להעביר מידע רלוונטי מתיעוד האקאשי לצמיחה אישית.


כיצד מתנהל הנושא הכספי : כל הצרכים הבסיסיים של התושבים מטופלים. מותרות מוחלפות באמצעות מערכת חליפין מתוחכמת.

כיצד מתנהל דרכי ההובלה: קיימות מדרכות נעות, מעליות בין מפלסיות ואלקטרומגנטיות

מזחלות הדומות לניידים השלג שלנו בתוך העיר. לנסיעה בין ערים, התושבים לוקחים את "הצינור", מערכת רכבת תחתית אלקטרומגנטית המסוגלת למהירויות של עד 3000 מ"ש. כן, האגארתנים בקיאים בנימוסים הבין-גלקטיים והם חברים קונפדרציית כוכבי הלכת. המסע בחלל שוכלל, וכך גם היכולת לתזוזות בין ממדיות שהופכות את הספינות הללו לבלתי ניתנות לגילוי.

כיצד מתקיים נושא הבידור: אנו מתבוננים מתוך מסכי הקריסטל , בתכנון הסרט או הפרק המועדפים עליך בתולדות כדור הארץ והפוך לחלק ממנו!

כיצד מתנהל נושא הילודה: נושא זה שונה ברובו במתרחש מעל פני השטח , תהליך ההריון וההבשלה מתקיים שלושה חודשים ללא כאבים, לא תשעה. תהליך קדוש מאוד לפיו, עם ההתעברות, אישה תלך למקדש למשך שלושה ימים ותקבל מיד את הילד במוזיקה יפה, מחשבות ותמונות. לידת מים בחברת שני ההורים היא סטנדרטית.

מה הוא הגובה: בשל הבדלים תרבותיים, הגבהים הממוצעים של אזרחים תת קרקעיים משתנים. בדרך כלל 6'5מטר, עד 7'5מטר בטלוס, בעוד כמעט 12 'בשמבלה הקטנה.

מה הוא הגיל: ללא הגבלה. מוות בניוון הוא פשוט לא מציאות בטלוס. רוב האגארתאים בוחרים להיראות בגיל 30 עד 40 ולהישאר שם, בעוד שמבחינה טכנית הם עשויים להיות בני אלפי שנים. בכך שאינה מאמינה במוות, חברה זו אינה מוגבלת בכך. עם השלמת החוויה הרצויה, אפשר להתפרק כרצונו.

מתי תתרחש העלייה: כאשר בני פני השטח יתעלו בתודעתם . מדוע הם נשארו מתחת לאדמה כל הזמן הזה? בין השאר מכיוון שהאגארתאים למדו את חוסר התוחלת של מלחמה ואלימות ומחכים בסבלנות שנגיע לאותה מסקנה. הם אנשים כה עדינים שאפילו מחשבות השיפוטיות שלנו מזיקות להם פיזית. הסודיות הייתה ההגנה שלהם. עד כה, אמת קיומם הוסתרה על ידי רוח. מתי נוכל לבקר? הכניסה שלנו לערי המשנה תלויה בטוהר הכוונות שלנו וביכולת שלנו לחשוב חיובי. קבלת פנים חמה משני העולמות היא האידיאל ועליו לבוא לידי ביטוי על ידי הקהילה העובדת קל. נכון לעכשיו, כמה מאות תת-שטח אמיצים עובדים על פני השטח. על מנת להתמזג עם ההמונים, הם עברו שינוי סלולרי זמני, כך שבאופן פיזי הם לא מתנשאים מעל כולנו. הם עשויים להיות מוכרים על ידי אופיים העדין, הרגיש והמבטא המסתורי משהו. שרולה דוקס מונתה רשמית לשגרירה בעולם השטח על ידי רשת אגרתה. היא בת 267 ונראית בת 30. מאמר זה באדיבות ניסיונה ממקור ראשון. מטרת השגרירות שלה היא להכין את הדרך למיזוג שני העולמות. להביא את הרעיונות, המידע והארכיטיפים החדשים שיעזרו לאחד את כדור הארץ שלנו.


אנו מבקשים להציג בפניכם את הנסיכה שרולה אורורה דוקס, בתם של רא וראנה מו מטלוס. שרולה הגיעה להציג תכנית לשינוי שלווה למי שיקשיב.
האגארתאים הגיעו לנקודה בה הם לא יכולים להתקדם מבחינה רוחנית

אלא אם כן מיזוג זה מתרחש. בעצם, אנחנו כוכב לכת אחד עולה, לא חצי כוכב לכת. רצון שנעשה את הצעד הבא ביחד. ככל שנזמין את האחדות הזו מוקדם יותר, כך הקסם יתגלה מהר יותר. ההיררכיה הפכה את הופעת הערים התת קרקעיות לפרויקט עדיפות. הם מבקשים מאיתנו לעשות את חלקנו בקבלת פני אחינו. התזמון תלוי מאוד בקליטה ובאדיבות שלנו. מיזוג מוצלח מוערך בקרוב. אהוב, אין ממה לפחד והכל להרוויח. המתנות שהאג'ארטים מביאים רבות. סוד האלמוות הוא זכות הלידה שלך.

החופש לחיות בשפע הוא גם זכות הלידה שלך.

שאלות / תשובות:

ש: שרולה, מדוע נבנה טלוס?

ת: לפני עשרים וחמישה אלף שנה היו שתי תרבויות מרכזיות של כדור הארץ. האחד היה מבוסס ביבשת למוריה, או מו, שכללה את השטח של חלק גדול מהאוקיאנוס השקט, מערב ארצות הברית וחלקים מאסיה. האחר היה אטלנטיס, על פני הרבה ממה שהוא כיום האוקיאנוס האטלנטי וחלקים מאפריקה ואירופה. היה מחלוקת בין שתי התרבויות הללו בנוגע לאבולוציה החברתית והפוליטית של שאר בני האדם: למוריה רצתה שהציביליזציות הפחות מתקדמות של כדור הארץ יישארו חופשיות, ואטלנטיס רצתה לשלוט בהן או לשלוט בהן. בין השניים פרצה מלחמה ממושכת. המלחמות הללו הפכו לחמורות כל כך - הן אפילו כללו ראשי נפץ תרמיים-גרעיניים - עד שהופעלו אנרגיות קרמתיות שבסופו של דבר יטביעו את שתי היבשות.

ש: השתמשת בראשי נפץ תרמיים-גרעיניים? האם יש ראיות לכך שאנו יכולים לראות היום?

ת: כן, הגובידסרט והסהרדסרט, אם להזכיר רק שניים. לאחר המלחמה, רבים מכמרי מלכיזדק וכוהנות למוריה ראו את העתיד, וחזו את טביעת היבשת. הם התחילו לחפש מקום לזוז. הם התיישבו בהר הרץ המזרחי של למוריה, הר גדול שכבר נחשב לקדוש, ושהם הבינו שיהיה בטוח בעת האסון הקרוב. הם החליטו לבנות מתחת לאדמה, בין השאר בגלל הזעזועים שכדור הארץ יספוג מטביעה של שתי יבשות, ובחלקם בגלל שהמעטפת האטמוספרית המקורית של כדור הארץ חלפה, והטילה חיים על פני השטח בפני קרניים אולטרה סגולות מזיקות. כשהם החליטו היכן לבנות את עירם, הם נתקלו במערה כיפתית גדולה בתוך שאסטה, שטחה כמה קילומטרים רבועים וגובהה מאות מטרים. זו הפכה לרמה העליונה של טלוס.

ש: מדוע נקרא "טלוס"?

ת: כל מדינות דרום-מערב ארצות הברית נקראו אז טלוס, שפירושן "איחוד עם רוח", ולכן שם זה נבחר לעיר. ארבעה מפלסים נבנו מתחת למפלס העליון, חמישה מפלסים בסך הכל, והעיר נבנתה כדי לאכלס עד שני מיליון איש.

ש: כמה אנשים גרים בטלוס עכשיו?

ת: מיליון וחצי. אבל זה התחיל רק עם 25,000 איש, שעברו לטלוס 100 שנה לפני שלמוריה טבעה. מעט מאוד אחרים שרדו את רעידות האדמה, גלי הגאות והפעילות הוולקנית שליוותה את הטביעה.

ש: מתי זה היה?

ת: לפני כ 12,000 שנה.

ש: מה עם האטלנטים? האם הם בנו גם עיר תת קרקעית?

ת: כן, מתחת לרמת מאטו גרוסו בברזיל.

ש: האם יש עוד ערים תת קרקעיות?

ת: כן, למעשה יש קבוצה שלמה של ערים תת קרקעיות הנקראת רשת אגרתה. הלמוריאנים עתרו לרשת אגרתה להיות חברה. אך מכיוון שאנשי ערי אגרטה הם חכמים ולא אלימים, למוריה נאלצה לשכנע את אגארטה שהיא למדה מטעויותיה ותצא למהלך של שלום. זה נעשה.

ש: כמה ערים נמצאות ברשת אגרתה?

ת: מאה ועשרים.

ש: איפה בדיוק מתחת לשסטה טלוס?

ת: המערה הכיפתית נמצאת מעל רוב הבסיס של הר שסטה, וראש הכיפה נמצא בערך באמצע ההר. המפלס החמישי והנמוך ביותר הוא כקילומטר מתחת לפני הקרקע. כל מפלס הוא כמה קילומטרים רבועים.

ש: מה ברמות השונות של טלוס?

ת: המפלס העליון מתחת לכיפה הוא החלק העיקרי של העיר. רוב האנשים גרים שם, רוב המסחר מתרחש שם, ושם נמצאים מבני הציבור שלנו. זה הלב והנשמה של טלוס. ישירות במרכז הטמפל - אנחנו חברת מקדשים - שנבנתה להכיל 10,000 איש. הוא לבן בצורת פירמידה, עם אבן גבעה עשויה "אבן חי", חומר מוונוס. זה נראה גבישי, ובוקע את כל קרני ספקטרום הצבעים. הטמפלייז מוקדש למסדר מלכיצדק, כהונה קוסמית של היקום שלנו, המוקדש לגלם את תוכנית האור שניתנה לנו על ידי הרמות הגבוהות יותר של האלה. ברמה העליונה נמצאים גם בנייני המועצה שלנו ובנייני השיא שלנו. יש לנו תיעוד של למוריה, אטלנטיס, מצרים, תרבויות כדור הארץ אחרות, אפילו ציוויליזציות של כוכבי לכת אחרים. יש בניין שמנהל את התקשורת בתוך טלוס, בין טלוס לבין הערים התת קרקעיות האחרות של אגרתה, ומציב מחוץ לכוכב. הוא גם עוקב אחר רדיו וטלוויזיה מפני השטח.

ש: מה עם בידור? נהנית בטלוס?

ת: אכן אנחנו כן! יש לנו מקומות הנאה לספורט, הצגות, סרטים, מוסיקה וריקודים. יש לנו מקום דומה מאוד להולודק ב"מסע בין כוכבים ", בו אתה יוצר לעצמך מציאות מדומה בכל הרפתקה שתרצה: לטפס על הר, לשחות נהר, לחזור להיסטוריה וכו '.

ש: וואו!

ת: יש לנו גם בניין שמאכלס מחשבים מבוססי אמינו מרובי מעקב. מחשבים אלה חיים. הם פועלים במוח המשיח ולכן אינם יכולים להיות מושחתים.

הם יכולים לקרוא את רשומות העבר, הם יכולים לקרוא את חייך בעבר אם תרצה ואף להראות לך אותם; הם יכולים לקרוא את ההילה שלך או את בריאות גופך ולומר לך מה אתה צריך. הם יכולים לנגן את "תו הנשמה" שלך, שעוזר לך לעשות מדיטציה בצורה ברורה, והם יכולים לתקשר איתך ברמת הנשמה. הם יכולים לתקשר בין גלקסיות. הם עוזרים לאמן את מוח המשיח אצל אנשים, ואנחנו תלויים בהם לא מעט.

ש: איזה דבר נפלא.

ת: ברמה השנייה יש לנו שיעורים, ייצור בגדים ורהיטים ודברים אחרים, ויותר אנשים חיים.

ברמה השלישית נמצאים הגנים ההידרופוניים שלנו, שם אנו מגדלים את כל האוכל שלנו. אנחנו צמחוניים למעלה מ 12,000 שנה, ואנחנו חיים על ירקות, פירות, דגנים, אגוזים, פולי סויה וכו '. הגידולים שלנו גדלים במים; כמה מינרלים מתווספים, אך אין דשן ואין דלדול קרקע. הגידולים שלנו גדלים הרבה יותר מהר מאשר על פני השטח, ואנחנו מסוגלים להאכיל 1/2 מיליון איש מכמה קילומטרים רבועים של אדמה, ולתת מספיק מגוון כדי שהאכילה תהיה מהנה.

ש: האם כל אחד מהציוד שלך מגיע מהשטח?

ת: לא, אנחנו סוחרים עם ערי אגרתה האחרות. המפלס הרביעי הוא חצי גנים הידרופוניים, חלקם ייצור וחלקם טבע. המישור החמישי הוא רמת הטבע שלנו. אנשים באים לכאן כדי להירגע. יצרנו אגמים וגידלנו עצים גבוהים - יש אווירת פארק. חיות שם, שחלקן כבר אינן קיימות ב

משטח כמו נמר שן הצבר, המסטודון וציפור העשייה. הצלחנו להציל אותם ולהוריד אותם לטלוס.

ש: האם אתה מחזיק אותם בגני חיות?

ת: לא, אנשים ובעלי חיים מסתדרים בשלווה בטלוס. אימנו את הטורפים לאכול אוכל צמחוני, ובהדרגה הם איבדו את התוקפנות שלהם. אז פשוטו כמשמעו, כאן האריה שוכב עם הטלה! ואפשר ממש לשחק עם חתול גדול, בזהירות!

ש: איך אתה יכול לחיות מתחת לאדמה? יש לך אור?

ת: כן, יש לנו תהליך שבו קריסטלים עם תוכן גבישי גבוה מתמזגות עם שדה כוח אלקטרומגנטי של אנרגיה. זה גורם למטריצה ​​הגבישית של האבן ליצור קוטביות המאפשרת לאבן למשוך בקרניים בלתי נראות ולפלט אותם מחדש כאור גלוי וספקטרום מלא. האבן הופכת לשמש קטנה, במשך כ -500,000 שנה. אנו מעמעמים אותם בלילה כדי להישאר באותו יום של 24 שעות על פני השטח.

ש: מה עם אוויר? איך משיגים מספיק חמצן?

ת: יצרנו מערכת אקולוגית. אנו מקבלים את החמצן שלנו מהצמחים והעצים הגדלים כאן, אם כי כמה פתחי אוורור הולכים לפני השטח. מים באזורים מסוימים נעים במהירות גבוהה, מפעילים אוויר ויונים שליליים. זה כל כך יעיל, שיש לנו פחות ופחות תלות בפתחי האוורור, וזה טוב כי אפילו האוויר סביב הר שסטות מזדהם יותר.

ש: איך מסתובבים בטלוס?

ת: אנחנו הולכים הרבה, אבל יש שלוש דרכים בהן אנחנו יכולים לנסוע מהר יותר. האחד הוא משהו שמבוסס על טכנולוגיה גבישית ונראה ממש כמו סל.

אתה נכנס, והסל מונחה על ידי המוח שלך - אתה מרים לאוויר וצף ליעד שלך. זה משמש לטיולים ברחבי העיר. השיטה השנייה היא מזחלת אלקטרו-מגנטית הנראית כמו אופנוע שלג, המשמש גם בתוך העיר. אנחנו יכולים להגיע מ- Mount.ShastatoMt.Lassen, הרחבה של Telos (כ -50 ק"מ משם), תוך מספר דקות. הדרך השלישית היא רכבות אלקטרו-מגנטיות שנוסעות באלפי קילומטרים לשעה דרך צינורות, ולא נוגעות בצדדים. אלה דומים לרכבות הרכבת התחתית שלך, וכך אנו נוסעים לערים התת קרקעיות האחרות ברחבי כדור הארץ.

ש: האם אתה בונה את הצינורות שלך כמו שאנחנו בונים את מנהרות הרכבת התחתית שלנו?

ת: לא. יצרנו את הצינורות עם מכונה משעממת הממיסה סלע ואדמה לליבון לבן-חם ואז מקררת אותה שוב באופן מיידי, ויוצרת חומר אטום למים, אטום במים, שגם הוא אלסטי מספיק כדי לנוע עם רעידת אדמה, כמו גומי. אנו בונים חומות באותה דרך, ויש אפילו ערים תת קרקעיות מתחת למי האוקיאנוס שנבנו כך. אנו נערכים להעלות את הטכנולוגיה הזו לפני השטח כשהזמן מתאים.

ש: שרולה, היית יכול להיות ה"בוני "שעליו כותב אחד המחברים inMt.Shasta: בית העתיקים?

ת: כן, אני זה אחד. באותם ימים השתמשתי בשם כדי להשתלב ביתר קלות בחברה שלך. אבל כשעליתי לפני השטח להישאר זמן מה, רציתי להשתמש בשמי האמיתי.

ש: האם יש אנשים אחרים מטלוס כאן איתנו?

ת: כן, אנשים מכל הערים התת-קרקעיות התמזגו עם החיים על פני השטח כדי להועיל לשתי התרבויות. חלקם ידועים היטב.

ש: איך טלוסאן עולה לפני השטח?

ת: יש שלוש דרכים. יש כניסות בהר שסטה, עם מכשירי סינון הולוגרפיים כדי להפוך אותם לבלתי נראים מבחוץ. אם מישהו רוצה ליהנות מהכוכבים או לשוטט קצת על ההר, הוא ישתמש באלה. הדרך השנייה היא לקחת צינור, כמו לוס אנג'לס או עיר תת קרקעית נוספת של רשת אגרטה. ולבסוף, אתה יכול לקחת ספינת צופים, אחת מ"ספינות החלל "הקטנות יותר שיש לנו.

ש: אז כמה מאותן ספינות שאנחנו רואים הן שלך?

ת: כן, אנחנו קוראים להם צי הכסף. לצד ספינות הצופים יש לנו שלוש ספינות אמהות גדולות. כשספינות האם יוצאות - ההר נפתח פיזית - אנחנו לא רוצים להפחיד אנשים, אז המצאנו מכונות ליצירת כיסוי ענן - אתה מכנה אותם "ספינות ענן".

ש: האם מישהו מאיתנו יכול היה לרדת לטלוס?

ת: בטלוס אין שיפוט של אחרים, ויש לנו טלפתיה בין המוחות. לרוב האנשים על פני השטח יש מחשבות שיפוט, ואלה כואבים פיזית לטלוסיאן. חלקם מוזמנים לרדת, בעיקר תלמידי אדונים רוחניים. כאשר העולם משתנה לאור ואהבה גדולים יותר, שתי החברות שלנו יתכנסו. זו תהיה זמן המיוחל והשמח!

ש: מתי אתה חושב שזה יכול להיות?

ת: אנחנו עדיין לא יודעים; כשיש מספיק מוכנות אצל אנשים על פני השטח.

ש: האם היית מתאר חיים טיפוסיים בטלוס, מלידה?

ת: ובכן, כשאישה מבינה לראשונה שהיא בהריון, היא הולכת לחדר מקדש שבו היא נתונה המון תמיכה אוהבת ומוקפת בתמונות ומוזיקה יפהפיים. היא רואה את התינוק שלה יפה ומושלם. האהבה והשלמות האלה נכנסים ישר לתאים שלה. אבני בניין נפלאות! שני ההורים מדברים עם הילד באהבה רבה, שרים לו וכו 'אז הוא באמת יודע שהוא אהוב ורצוי. הריון נמשך רק שלושה חודשים.

ש: שלושה חודשים! אבל איך התינוק שורד?

ת: זה כל מה שילד זקוק לו ברחם; זה נולד די בריא וחזק.

ש: איזה הבדל!

ת: כשהתינוק מוכן להיוולד, האם הולכת לחלקת לידה במקדש, שם היא נעזרת בכוהנת לידה. הלידה נמצאת מתחת למים - ללא כאבים - וזה הכי טוב גם ליולדת וגם לתינוק.

ש: מדוע זו דרך טובה?

ת: מכיוון שלידה בדרך כלל היא על פני השטח, חוט הטבור של התינוק נחתך הרבה לפני שהוא מוכן או מסוגל לנשום בקלות ובטבעיות. לעתים קרובות הוא נפגע בכדי להתחיל את נשימתו, ולכן נשימתו הראשונה נלקחת מכאב ופחד. זה מוביל לכך שאנשים עוצרים את נשימתם במהלך החיים - שהם חיים בחיים! - ומחלות כמו אמפיזמה ובעיות ריאות אחרות. כשתינוק נולד בטלוס, הוא מחליק ישר למים חמים. זה מרגיש כמו בבית. הוא ממשיך להיות מחובר לאם באמצעות חבל הטבור למשך חצי שעה, בזמן שהוא צף ונח מתהליך הלידה, כשהוא אהוב ומתקבל בברכה על ידי הוריו. לבסוף, זה מתחיל לנשום לגמרי בכוחות עצמו. רק אז נחתך הכבל ללא כאב בעזרת לייזר.

בשנתיים הקרובות, האב נשאר בבית כדי לעזור בתקופה קריטית זו בחיי הילד. זה חיוני שאבא ואמא, נקבה וזכר נוכחים כדי שילד יהיה מאוזן לחלוטין. כל ילד מקבל שנים עשר סטים של סנדקים, לרוב עם ילדים משלו. זה מבלה עם כל המשפחות הללו ומתחיל להרגיש שכל העולם הוא משפחה. זה מרתיע קליקים מלהיווצר, ומקשה על דפוסי המשפחה.

החינוך מתחיל בשלוש שנים, והוא מבוסס על האינטליגנציה של הילד, ולא על בורותו. מלמדים מדיטציה, קוראים, רוקדים, ספורט, מתמטיקה, משחק, מושגים מופשטים, מחזאות. הילדים מלמדים לחשוב בעצמם ולעבוד על הדברים. במושג "שחק ולמד", הם לומדים ביטוי עצמי ללא אלימות.

החל מגיל חמש מלמדים הקרנה אסטרלית, כך שילדים יכולים לנסוע מחוץ לגוף וללמוד דברים רבים. הם מבקרים ברשומות העבר ורואים בעצמם היסטוריה; הם מבקרים על פני השטח ואפילו על כוכבי לכת אחרים. הם לומדים שמלאכים הם אמיתיים, ומפתחים את האמונה להתבטא מהעלם לעין הנראית. הם נעשים חכמים וחזקים בעצמם; אין קורבנות.

אנו מכנים את שנות העשרה "שנים של אי שפיות זמנית". ילדים מצטרפים עם אחרים בני גילם בהשגחתם של מבוגרים חכמים ואוהבים.

הם יוצרים הצגות; הם עשויים להשתולל במערות התחתונות במשך כמה ימים, לצרוח ולהלום ולהוציא את האנרגיה שלהם באופן חיובי. הם גדלים למבוגרים שלמים - ללא אלכוהוליזם או התמכרויות אחרות.

ש: האם יש טירוף כלשהו בטלוס?

ת: אין.

ש: כל פשע?

לא.

ש: מה דעתך על עוני?

ת: לא, לכל אחד יש את מה שהוא צריך ורוצה.

ש: מהו בית טיפוסי?

ת: בתים מבוססים על גאומטריות מקודשות, בעיקר כדורים. המבנים הציבוריים שלנו נראים הרבה כמו אלה של יוון העתיקה.

ש: האם יש לך חשמל ומכשירים כמונו?

ת: פיתחנו מכונות להקיש אנרגיה מהאתרים, כך שאיננו זקוקים לחשמל. ישנם מכשירים דומים לשלך, אך מתקדמים יותר. יש לנו אפילו משכפל, כמו בתוכנית הטלוויזיה שלך, מסע בין כוכבים, אבל לרוב אנשים אוהבים לבשל לעצמם.

ש: האם האוכל שלך דומה למשטח צמחוני?

ת: דומה מאוד. גנבנו כמה מהרעיונות שלך

ש: האם יש לך חיות מחמד בטלוס?

ת: כן, בדיוק כמוך.

ש: כמה גבוהים הטלוזיאנים בממוצע?

ת: בערך רגל גבוהה יותר מאנשי שטח.

ש: ומה אורך החיים הממוצע?

ת: בטלוס אין הזדקנות. אנחנו מבחינה גנטית זהים בדיוק כמוך, אבל אנחנו יודעים שאנחנו לא מזדקנים; אז אנחנו לא. יש כמה אינדיאנים אמריקאים בטלוס, והם כבר בני מאות שנים ויותר.

ש: בן כמה אתה?

ת: 269. מרבית הטלוסיאנים הם בני כמה מאות לכמה אלפי שנים. גבר אחד נמצא בגופו כבר 30,000 שנה. כינינו אותו בבדיחות "הארוך ביותר"!

ש: אז אתה צעיר! מה עם היכרויות? האם אתה מקבל גל בן 25 שיוצא עם בחור בן 2,000?

ת: לעתים קרובות! (צוחק)

ש: האם יש מוות כלשהו בטלוס?

ת: כן, אבל זה נדיר. לפעמים אדם מת בתאונה. חיות מחמד אכן מתות.

ש: מה קורה כשמישהו מוכן לעזוב את טלוס?

ת: חלק גדול מהאנשים עולים - לוקחים את גופם לאור ועוברים לממד קל יותר. ייתכן שאחרים לא מוכנים לעלות, ולכן הם לומדים כיצד לעזוב את גופם ואז לחשמל אותו.

ש: כיצד פועלת חברה שבה אנשים פשוט נשארים בסביבה?

ת: כשאנשים יודעים שהם הולכים לחיות כמה שהם רוצים, ואפילו להישאר צעירים כל עוד הם אוהבים, יש תחושה אחרת לגמרי על החיים ממה שיש לך על פני השטח.

אין את זה "אתה רק צעיר פעם אחת!" סוג של פראיות שקורה הרבה בחברה שלך, עם התנהגות פזיזה ואולי אפילו סמים או אלכוהול. כמו כן, מכיוון שאתה חי מאות או

אלפי שנים, אתה מוודא שאתה דואג לסביבה! אתה אחראי יותר. הדבר הנפלא ביותר לחיות בלי להזדקן או למות הוא שאתה מקבל לעשות את כל הדברים שאתה רוצה לעשות. כאן, בדיוק בערך כאשר מישהו מקבל מספיק חוכמה וידע כדי להתחיל לחיות באמת, הוא התבגר מכדי לעשות הרבה עם זה.

ש: כיצד מתנהלים טלוס?

ת: יש לנו מועצה של שנים עשר פלוס אחת. השנים עשר העומדים בראש מועצת ה12 הם שישה גברים ושש נשים, לרוב אדונים עולים, אנשים בעלי חוכמה גבוהה שנשארים מאוזנים בכל מצב. הם תמיד מציבים את טובתם של רבים מעל טובתם האישית, על ידי ביצוע מה שאלוהים רוצה.

ש: מהו "פלוס אחד"?

ת: "האחד" הוא הכהן הגדול והכוהנת, או המלך ומלכת טלוס. מסדר מלכיצדק תמיד מאזן בין זכר לנקבה, דבר החיוני להארה רוחנית.

ש: מיהם הכהן הגדול והכוהנת?

ת: הם שותפים עובדים. הכהן הגדול הוא אדמה, אדון עלה העובד ישירות תחת המלאך מיכאל. הוא אדון קרניים כחולות, המסייע לאנושות בהתעלות. הכוהנת הגדולה היא טרה רא. היא מלמדת את התלמידים בטמפלט ואהובה עליהם מאוד. היא גם אדון עולה.

ש: והמלך ומלכת טלוס?

ת: הם רא ורנה מו. שושלת זו אינה שבורה במשך למעלה מ- 30,000 שנה. למרות שמלוכה עוברת בתורשה, היא אינה עוברת אוטומטית לבן או הבת הבכורים. המלך והמלכה מחליטים מי מילדיהם או נכדיהם מסוגלים ביותר לתפקיד. ההוא עובר אימונים מלאים והופך לכוהן או כוהנת מלכיצדק.

ש: מכנים אותך "נסיכה". האם זה קשור לשושלת זו?

ת: כן, אני בתם של רא ורנה מו.

ש: מי מקבל את החלטות השלטון?

ת: מועצת שתים עשרה. כאשר היא מקבלת החלטה, המלך והמלכה יכולים לגבות אותה, או שהם עשויים לבקש שינוי. אם יש שאלה שלא נפתרה, לכהן הגדול ולכוהנת יש את המילה האחרונה. מתחת למועצה הראשית של שתים עשרה נמצאות מועצות נמוכות יותר של שנים עשר המטפלות בסכסוכים מקומיים. בעיות או ויכוחים פרטניים מטופלים על ידי בורר, כומר או כוהנת שיש להם גישה לרישומי העבר.

ש: מדוע זה מועיל?

ת: מכיוון שלעתים קרובות מחלוקות באות מגלגולים קודמים. כאשר מתקבלת החלטה, כל אדם מבין שהכי טוב לכל הנוגעים בדבר, והעניין נסגר.

ש: האם יש לך כסף בטלוס?

ת: לא, יש לנו בסיס חילופי לא כספי.

ש: איך זה עובד?

ת: הממשלה מחזיקה הכל, אך אינה אחראית לשליטה בדבר. זה מוודא, למשל, שהאוכל יגיע לחנויות ההפצה. כשאתה זקוק למשהו - אוכל, בגדים, רהיטים, אמנות, ספרים וכו '- אתה פשוט הולך למרכז הפצה ולאסוף אותו.

ת: אם אנשים לא צריכים לעבוד בשביל כסף בטלוס, איך הכל נעשה?

ת: כל אדם בוחר את מה שהוא רוצה לעשות. נגיד שהוא מחליט לעבוד בגנים ההידרופוניים; הוא קובע שעות משלו ונותן ל"מנהל העבודה "שלו לדעת מתי הוא יהיה שם. והוא אכן מופיע, כי הוא יודע שרווחתם של כולם תלויה בכך שהוא עושה את שלו. מתנות של אנשים מסוימים הן אמנות, עיסוי וכו '.

לאנשים יש הרבה זמן לעשות מדיטציה, לשחק, לנוח, ללכת לאימון להכשרה ולצמוח רוחנית.

ש: מה עם העבודות שאף אחד לא רוצה לעשות, כמו איסוף הזבל?

ת: כולנו מתחלפים בעבודות שירות - אפילו מועצה של שנים עשר חברים. אין אף אחד יותר טוב מ, ואף אחד לא פחות מ. אז אנחנו עשויים לתת ארבע שעות בחודש לאסוף ולהפחית חומרי אשפה, לנכש את הגנים, לאסוף גללי בעלי חיים וכו '. אנחנו עושים את זה עם אחרים כדי שיהיה כיף, אנחנו שרים ונעים לנו.

ש: אתה בעצם מפחית חומר זבל?

ת: כן.

ש: האם נוכל להשתמש במיומנות זו על פני השטח!

ש: האם אנשים מתחתנים בטלוס?

ת: כן, יש לנו שני סוגים של נישואים, נישואי קשר ונישואי קודש. כששני אנשים מרגישים שיש להם באמת משהו ביחד, הם דואגים זה לזה ורוצים לראות לאן זה הולך, הם הולכים לכומר או כוהנת ומתחייבים לנישואי קשר. לפעמים אלה נמשכים מאות שנים, אך הם בדרך כלל קצרים יותר. לבני זוג לנישואי אג"ח אין ילדים. אם ה

הנישואין לא עובדים, הם פשוט הולכים שוב לכוהן או לכוהנת וזה מתמוסס - בלי סטיגמה, בלי חוסר הרמוניה.

כאשר נישואי קשר נעשים עמוקים מאוד ומתמשכים, השניים עשויים לבחור בנישואין קדושים. זה יכול לקרות אחרי מאתיים שנה ביחד, או חודשיים. יש להם חתונה יפהפייה וגדולה. כל ילדינו מגיעים מנישואין קדושים.

ש: מדוע בחרת להתחתן עם גבר מעל פני האדמה?

ת: הוא הלהבה התאומה שלי, המחצית הגברית של הנשמה שלי. הוא בחר להתגלם על פני השטח כדי להגשים את העבודה שלנו יחד, מיזוג שתי החברות שלנו לאחת.

ש: האם כל אחד מיכולות המאסטר הללו מתורגלים על ידי לפחות חלק מהטלוסיאנים:

1) לנסוע במחשבה (לא להשאיר שום צורה מאחור); או 2) ביטוי מהאתר?

ת: אנשים שעברו הכשרה למקדש לומדים דברים אלה בסופו של דבר כשהם מוכנים.

ש: שרולה, תודה שבאתה להיות איתנו ולעזור למזג את שתי החברות שלנו. כמה זמן אתה חושב שתישאר על פני השטח?

ת: זה תלוי ברוח.Comments


bottom of page