top of page

חניכת היכל למוריה- הזמן להאיר את העולם 

חניכת היכל למוריה – הזמן להאיר את העולם

עכשיו, כשהעולם שלנו עבר טלטלה, זה הזמן לאירוע ייחודי לבריאת האור. למקד את התהודה בהגשמה ולחנוך את היכל למוריה.

מולדת למוריה העתיקה פותחת את שעריה למאות תלמידים אשר רוצים להתרחב וללמוד על הבריאה בחיי היום יום. חניכת ההיכל היא ההזדמנות להיחשף אל אנרגיית האהבה והקבלה האוניברסלית, להיפתח לתרבות עתיקה ולזכות בערכים של קבלה, הוגנות ואהבה.

מיהם בני הלמוריה ומה אנו חונכים?

עידן בני הלמוריה החל בשנת 4,500,000 לפני הספירה ונמשך עד לפני 12,000 שנה. בני הלמוריה הכירו באלוהות שקיימת בכל תחום, כיבדו את החיים, החי והצומח, כפי שהוא. הם חיו ביבשת עתיקה שאינה קיימת כיוון שטבעה בים. לפני הטביעה, הקימו בני הלמוריה עיר אור הקיימת בממד נסתר. היא קיימת תחת הר שטאסה שבקליפורניה אך אינה מוחשית או חומרית.

בני הלמוריה חיו באיזון אנרגטי מושלם ועל אף שתרבותם שקעה, אנחנו יכולים גם היום ללמוד ממנה ולהפיץ אור ואת ערכי הכבוד שליוו את התרבות. מסעות התעלות אל הר שטאסה חיברו את מאות תלמידים אל חכמת למוריה העתיקה. עכשיו, מתוך חזון של הכהן הגדול אדמה, נבנה כפר אקולוגי רוחני לקהילה בישראל ואנו עומדים לפני חניכת היכל למוריה.

להגשים את המעגל השמאני

עכשיו, הקהילה בישראל בונה ובוראת את היכל חדש, היכל האור בטלוס ויליג', כאן בישראל. אנו מכינים את עצמנו לאנרגיה חדשה ועוצמתית. לחוות יחדיו את אחוות האור הלבנה של שליחי האור ולמקד את התהודה בתדר ההגשמה. הקמת ההיכל וחניכתו מזמנת את הקהילה למקד את התהודה בתדר ההגשמה ולהיפתח אל התודעה הגבוהה אשר נחוצה בדיוק בימים אלו.

העולם שלנו יודע טלטלות ושינויים. במהלך השנים הוכשרו נשמות עתיקות וחדשות בתהליך התעוררות מתוך מטרה להעניק ולפזר את תדר האור. שילוב בין פתיחת שערי טלוס לבין העמקת התקשורת עם אחינו הפליאידים, מעמיקה את הייעוד ומעניקה כוח מרכזי תומך בפלנטה שלנו. כוח שעכשיו כולנו זקוקים לו.

השינויים שאנו עוברים בעולם מבורכים ובתנאי שישנם כוחות אשר מתייצבים לתמיכה באנושות. חניכת היכל למוריה פותח את המודעות ומעניק לנו את ההזדמנות להאיר אור קריסטלי ולתמוך בעוד נשמות אשר מוכנות להיפתח, ללמוד ולהתרחב כדי לקבל כלים חדשים.

האנרגיה באה לידי ביטוי בכל פרט בחיים

האנרגיה באה לידי ביטוי בכל פרט בחיינו. היא הכוח המניע, במה שנראה לעין ובמה שנסתר. מאז ומעולם האנרגיה הייתה זו שהובילה דברים ושינויים. אנחנו לא יכולים להתקיים בלעדיה וזהו הזמן להיכנס לחקר האמת. לחיות מתוך חירות ולהכיר את מהות חוקי הייקום.

פתיחת הצ'אקרות מובילה לעליית היושרה והצדק שיוצרים חיים מאוזנים והרמוניים. כדי שאנחנו, בני האנוש, נוכל לזכות בכך, עלינו להבין כי אנחנו חלק בלתי נפרד מתוך שרשרת אורגניזם פלנטרית. למידת הסביבה מאפשרת לבנות חברה חדשה ולעבור ממצב הישרדות לנוכחות, תמיכה ועזרה.

במעמקי הפלנטה ישנם חיים מאוזנים שפועלים על פי חוקיות. עכשיו זה הזמן להביא את החיים הללו למעל פני האדמה. להביא את המודעות לעוד אנשים, לסייע מתוך הקשבה ולהתמסר לכוחות האור. לעבור מהפחדה וניתוק למודעות ואלוהות.

חניכת היכל למוריה כאן בישראל


אירוע חניכת היכל למוריה יתקיים ביום שבת, 3 באפריל, בשדי אברהם, החל מהשעה 09:00.

עקב ההנחיות – יש להירשם מראש ולמלא הצהרת בריאות.

על המשתתפים להצטייד בארוחה קלה וכרית מדיטציה אישית.

לפרטים והרשמה כנסו לאירועים שלנו

נתראה בהיכל

נמסטה 🙏💙

1 Comment


When can I be able to read this language? Help me master sananda, help me high priest adama

Like
bottom of page