top of page

חגיגות יום השוויון מטלוס לשמבאלה 

מתוך חגיגות האור במעמקי השמבאלה ...

...אני רואה עצמי במרכז העיר טלוס, מגיעה עם גופי , נושמת את מתיקות האור העדינה אשר עוטפת אותי , שלווה , רוגע , ללא מעש …צועדת בשבילים המוכרים בעיר הקריסטלית אשר נוכחת בתודעתם של כה רבים .


העיר מקושטת כבחגיגות יום השוויון . העיר בימים הללו בהם הפלנטה משנה את הזרמת האנרגיות סביב לה , הטבע משנה עצמו , כיודעת סוד עתיק אשר מביא בבריאתו את ההכנות לקראת הבאות .

החיות , במרחבי הטבע , שוב מכינים עצמם , חשים את השינויי באוויר בריחות , ריחות האדמה .

במפגש

בני האנוש , אנו גם מרגישים , בתוכנו אנו יודעים כי תקופה אחת הסתיימה ואנו פותחים בתקופה חדשה אשר אל תוכה אנו היוצקים את הרצון שלנו לכל בריאה בחיינו .


בעיר הקריסטלית טלוס , נפגשים עם בני המשפחות והחברים מעולמות האור , רשת אגרתא פותחת את שערייה , ערי האור השונות מכילות תרבויות שונות ומגוונות , חלקם מתקשרות עם בני העולם הארצי , היום זהו יום בו אנו , בעלי היכולת לתקשרת זה עם זו , להיות אכן כמשפחה אחת .

משפחה בעלת רבדים כה רבים , משפחה בעלת תדרים הנושאים את גווני האור האלוהיים .


ביום זה יום של שוויון , אני יוצאת בשבילי טלוס ומעמיקה עם מרכבת האור שלי אל פנים אגרתא .

בשבילי האור רואה את המרחבים העצומים , טהורים , כפי שהיה טהור המרחב הארצי מעל פני הפלנטה .


השראתו של הטבע הוא אחד המתנות האלוהיות , נושמת את זרימת הנחל הארוך ומודעת לגוויעתם של נחלים רבים מעל פני האדמה , ליבי מתכווץ.


נושמת וממשיכה עם מרכבת האור , אל מרכז השמבאלה . המרכז ער ופועם , המרכז הנו לב הפתוח ועדין כה כדי , יש לשמור על מרכז זה , אני חשה את ליבי ויודעת כי העשור הקרוב כה משמעותי .

במפגש הלימודים האחרון עם חברי הקהילה , יצאנו למסע לשמבאלה …גם כאן יש הערכות להכנות ליום נוסף של מפגשים , בימי השוויון אכן מתקיימות חגיגות מרכזיות בכל רחבי רשת אגרתא , אך אכן גם קיימים מפגשי מובילי בני התרבויות השונות , אשר מחליפים ביניהם את הרשמים להמשף כיוון תנועת התקיימות החיים מעל פני הפלנטה ואף במעמקי - כל סוגי החיים .


ימים אלו משמעותיים מאוד ברבדי הנשמה של כל צורת חיים מעל פני האדמה , על כן רבים עוצרים בימים אלו , וכן יש גם עמים אשר ציינו חגים משמעותיים

בנקודת זמן זו , זהו הזמן להתבונן במארג החיים הנוכחיים של כל נשמה , שוב ניתנת הבחירה החופשית , שוב ניתנת האפשרות לכל נשמה לעלות אל מרכז המאסטרים המעניק בחירה וניקוי קרמות עתיקות .


אני רואה את ההיכל המרכזי בשמבאלה , שם יושבים נציגי האור התומכים בפלנטה ואף נוכחות של נציגי אור המגיעים מכוכבים רחוקים , כה רחוקים במארג האין סוף של הקוסמוס .


רואה בפני את המרחב יושבת בפסגת הר ומולי מאורות האור המופלאים של ימי החג הנוכחים בפלנטה , האנרגייה המשתנה מורגשת בכל חלקי הגופים , האנרגייה המשתנה נוכחת במרחבים כצורות של גיאומטיה מקודשת , יש אשר העין השלישית פתוחה והם אכן רואים .


אפשרו לעצמכם לעצור בימים אלו , לשבת ולהתבונן מעמקי נשמתכם בחדש הנבראה. ושלחו לאלו הזקוקים את האורות הנדרשים מלבכם , לכל קרן הנשלחת צבעי אור האלוהות וכוונה הנוכחת ונוגעת ועוטפת את הנשמות הכואבות .


אנו נכנסים לעידן חדש , עידן ללא כאב , האם אתם מעוניינים לחוות זאת , האם אתם בעלי התודעה כי זה אכן אפשרי ,

מתבוננת במרחב האין סופי , שם אל האופק …רואה אותם נכנסים אל ההיכל ,

את המאסטרים הנעלים , את בודהה, המאה כהן , את לורד מלכיצדק , את הכהן הגדול אדמה , את סנאט קומרא , את קייאן יין את מריה סננדה ועוד..


שובל של המאסטרים הנעלים , נציגי ממלכות האור הגבוהות , אלו תומכי הפלנטה נציגי האור האלוהי - הם התחילו בכנס הגדול, של יום השוויון הנוכחי .


נוכחת עודני על הפסגה שם יושבת בוהה ומהרהרת אחד עם האלוהים - נירוונה.

שלכם ביום זה

הנני אוהלת ~Comments


תקשורים חדשים

bottom of page