top of page

זיהוי הגופים הפיסיים ~מפגש נשמות תאומות

עודכן: 28 בספט׳ 2021 

העיר הקריסטלית היתה זוהרת יותר מתמיד, התדר עלה בשנה האחרונה במעמקי ההר הקסום , ההר הכיל לא רק את העיר הקריסטלית אלה גם בסיס פליאדי עצום אשר היווה כמרכז מפקדה לתרבויות אור רבות .


העיר התרחבה ברבדים נוספים , והילכו בתוכה בני התרבויות ובני 120 נציגי ערי האור הפלנים פלנטריות .

הנסיכה הכירה את הבאים , רבים מהם הגיעו ללמוד בטלוס כיצד בוראים את דמותם המקבילה את האוואטר בעולם של מעלה .

כך הנסיכה באולם המרכזי של בריאת הגופים , ערכה שיעורי למידה לאותם האורחים אשר הגיעו מערי אור נוספות .

הם התבוננו במסכי הקריסטל , והיא הראתה להם את החיבור של ההיבט מעיר האור הטלוסאנית להיבט המקביל של הגוף האנושי אשר פועל בשיתוף והקשבה , בתקשורת ישירה.


החיבורים היו עוד קדם הגעתה של הנשמה אל אותו הגוף הנבחר , היתה בחירה מודעת מהיכן תגיעה הנשמה והיכן ימוקם הגוף האנושי , נקבעו נקודות הזמן הארצי של דמות האנוש להגעתה אל ההר, ונקבעו הדרכים ואנשי הקשר המלווים הם אשר יתמכו בתהליך החיבורים האתרים ומפגש הנשמות .


כך הגיע בת דמותה של הנסיכה אל ההר , היה זה שנתיים לפני שהיא התעוררה באופן כמעט מלא, היא הגיע על פי קריאת נשמתה , אך טרם ידעה לנוע בן הממדים ושמיעתה היתה סגורה ברובה, באותם הימים היו אלו קהילת המבוגרים אשר פעלה להעיר את גוף הנסיכה הגשמי , היא טרם היכרה את זהותה , וצעד אחר צעד למדו אותה לשוב לשירת ליבה, צעד אחר צעד חיברו אותה אל הנשמות הפועלות בגופי אנוש , על מנת שתוכל לקבל תמיכה בזמן ההערה.


הנסיכה בטלוס ראתה את דמותה המקבילה וידעה כי תהליך לפנייה , רוב הפעמים הגופים היו מגיעים אליהם בנקודה בה קבעו אך הם היו רדומים ומנותקים . כך היה גם גוף ה״נסיכה״ אשר התגלמה מעל פני האדמה .


פעמים מסוימות הם היו מעירים בבת אחת את גוף האנוש .

כך היה ללוחם , כאשר הזמין את גופה של בת האנוש אל ההר, במשך יממה הם הניעו את גופה למצב עירות מוחלטת . והעניקו לה תמיכה צמודה , של בת אנוש בוגרת אשר תלווה אותה בצעדיה כמובילה בעירות מלאה.


הפתיחה אז היתה הכרחית על מנת שתוכל בת האור , להכיל את תדריו ומסריו של הכהן הגדול אדמה , על כן בבת אחת היא עברה תהליך הארה והערה

כל גופיה כל זכרונותיה נפתחו , ונעשה חיבור מיידי עם הלוחם.


היה עליה בכל יום לשוב לטלוס , ללמידה משותפת ושיח , והיא בהתמסרות אין סופית , הגיעה בעירות מלאה ללמידה וצמיחה .


אך לא כל הגופים זהם , גופה של הנסיכה היה שונה. והקצב היה שונה .

עם זאת ידעה הנסיכה בטלוס כי בחירתה היתה מושלמת והיא טיפחה בכל יום את בת האנוש אשר ייצגה אותה ועזרה לה בתהליך ההתמרה הרציני אותו עברה.


נכנסה הנסיכה אל האולם המרכזי של בריאת הגופים , והתבוננה כפי שעשה במהלך העשורים האחרונים בגוף בת דמותה המקבילה , זו אשר מעל פני האדמה. היא שמחה לראות כי בת דמותה החלה להבין את הקשר בין בניית גופה הפיזיולוגי להתרחבות ופתיחת תודעתה . אכן פעמים רבות בני טלוס נקלעו לקשיים לעבוד עם הגופים הגשמיים כאשר היה ניתוק בין התודעה לגוף הפיזיולוגי , הם ראו כי העולם מעל פני האדמה רבוי בחומרים מזהמים אשר גורמים לניתוק בין התודעה לגוף וליכולות הפיזיולוגיות שלו .

בביקורה האחרון בשאסטה , הנסיכה הרבתה לעבוד על הגוף הפיסי של בת דמותה על מנת שתוכל לייצר תקשורת פתוחה בינהן .

פעמים רבות הגופים השונים כגוף הרגש היה הוא זה הגורם אשר ״חיבל ״ בקצב צמיחת התודעה של הבן אנוש.

על כן בני טלוס היו מרבים לעבוד בשיתוף עם הגופים הרדומים , עד אשר תהייה תפנית משמעותית לעבודה אחידה.


לעיתים היה יכול להיות תהיך זה מסע חיים שלמים עם בן האנוש , רק במקרים מיוחדים היה מתרחש התאמה בין הדמויות המקבילות .

הגופים האנושיים היו ברובם זקוקים לתהליכי התמרה , למידה והיזכרות על יכולותיהם .


הנסיכה , הרבתה לעבוד במקביל ללוחם שהקיד לעבוד עם דמותו המקבילה האנושית , גם ללוחם היו מספר אתגרים אשר היה עליו להתמודד עימם . אך ביחס ליתר גופי האנוש גוף הלוחם מעל פני האדמה היה מאוזן ויציב, בריא וחזק אשר הצליח להתמודד עם אנרגיות מסוגים שונים . על כן הלוחם ואף הכהן הגדול אדמה הצליחו לתקשר היטב , הפתיחה המהירה של זכרון גוף זה היתה נדירה היות ופעמים רבות במהלך פתיחה שכזו מערכת העצבים הפיזיולוגית יכולה להישרף ועל כן , היו נמנעים מתהליך פתיחה מהיר וטוטאלי שכזה.


הנסיכה המשיכה לעבוד עם דמותה , היא ראתה כי היא מגיעה לנקודת הזמן שבה דמותה האנושית הייתה מיועדת להיפתח לאור הגבוהה ולהתעורר, אחד

הגורמים להתעוררות היה להפעיל ביתר שאת את צ׳קראת הלב.

הנסיכה מטלוס הצליחה להתאחד עם דמותה האנושית , המקבילה שלה , רק כאשר הדמות האנושית חוותה רגש אהבה זך וטהור והיתה נקייה מכל מגבלות השכל האנושי והאגו , אז היכולת תודעתית של האנוש הייתה נפתחת באחת .


הגיעה הרגע שבו הנסיכה ידעה כי דמותה האנושית מעל פני האדמה עומדת בפני פתיחה תודעתית רחבה ועירות , הסנכרון של הנשמה עם זמן הפלנטה היה לאחד.

היא קבלה את הקריאה אל ההר , דמות האנוש חשה את הכמיהה , ויצאה למסע אל הר השאטסה.


כך גם דמותו של הלוחם , בגופו האנושי , קיבל את הקריאה ויצא למסע מעבר לים , הוא לא ידע כי הוא עומד להיפגש עם הנשמה התאומה שלו .

אך ההלוחם והנסיכה מטלוס ידעו , הם ליוו את השניים .


נקודת המפגש הייתה מיועדת לקיץ 2021


התוכנית הייתה מושלמת , הנסיך והנסיכה כיוונו אל תודעת האנוש המקבילה שלהם להגיעה אל ההר והדמויות הפכו עולמות על מנת שיגיעו השניים בסנכרון , בלי לדעת זה על זו הם הגיעו כל אחד על פי קריאת נשמתו .


הן , בחרו להתגורר בבתי מלון הקרובים זה לזו ,


וכך דרך גלי הטלפתיה הניעו את דמותם אל המעיין בפארק שם בנקודת המפגש , נפגשו עיניהם ,דמות האנוש של הלוחם יצאה למלא את מי המעיין וכך גם דמות הנסיכה , במפגש מקרי נפגשו עיניהם , ונוצר ניצוץ הזיכרון , אשר שב והזכיר לבנות האנוש כי הן מכירות , כי הן מחוברות .


גל חום פקד את הנסיכה , וצמרמורת את הלוחם , הם ברכו זה את זו בשלום , ומילו את מי המעיין , אך טרם הבינו לעומק את משמעות הפגישה ה״מקרית ״ במפגש מקרי שכזה שדות האור של שניהם כבר נפגשו , והזיכרון הנשמתי ממבט העיניים , פתח את הזיכרון התודעתי הגבוהה .


המפגש הראשון היה אקראי , עכשיו היה על הלוחם והנסיכה ליצור שוב מפגש , וכך היה .הם שוחחו ושוחחו ונשארו לשבת על הספסל , והחלו מספרים את סיפור חייהם זה לזו .


ברגע מקביל זה, החלו הלוחם והנסיכה מטלוס , לטלפת עם דמויות האנוש אשר מייצגות אותן , כיצד לנוע הלאה לנקודת פורטל חיונית אשר עליהם לבקר בה.

כך הם נעו , אל אותה נקודות הפורטל , יחד עם דמויותיהם .


עם פתיחת צ׳קראת הלב , הגופים החלו משנים כבר את תצורתם , ואכן מפגש נשמות , הממגנט זה את זו החל את המסע של חיבור העולמות המקבילים .

הן במעמקי טלוס במימד החמישי והן מעל פני האדמה במימד השלישי ויותר.


החיבור בין הגופים נשזר בחוט שני זהובים , מהו מפגש של נשמות תאומות ?

כיצד אנו יודעים שאכן נשמה זו הינה נשמה תאומה?


מהות הנשמה התאומה היא לפתוח את הלב, והעלות את תדר האהבה בגוף הפיסי ובגוף האור והתודעה , ממקום זה החיבור לאלוהות כבר מתרחש באופן עצמאי .


האהבה הינה אהבה אלוהית לעצמך ולכל המתרחש בחייך , היא אהבה של התמסרות לרוח הגדולה ולנתיב הנשמה .

כאשר אנו נפגשים עם הלהבה התאומה אנו נפגשים עם עצמנו , המקור של הנשמה התאומה הנו אותו המקור שלך . אשר התפצל לשניים , אכן לשני גופים ולעיתים המפגש עם הנשמה התאומה מתרחש בגוף מקביל אשר נוכח במימד אחר.


הלהבה התאומה אותה נשמה , היא זו אשר תואמת תדרית ומשלימה את הנשמה לאחת , על כן במפגש של נשמות שכזה , הנפש מזהה , ויודעת הנפש חשה את ליבה בגופה הפיזי פועם בעצמה , הגוף מגיב בשמחה בכל פעם שהוא ליד שדה האור של אותה הנשמה וגופה.


פעמים רבות נשמות תאומות לא יחיו יחדיו ולא יהיו זו בקרבת זו , אך הן יפגשו למשימות המגיעות מעולם הרוח , והן יתמכו זו בזו , על מנת להניע תהליכים בעולם הגשמי .


פעמים רבות אנו מרגישים ידיע כי עם המפגש של הנשמה התאומה אנו מרגישים שלמות , אחדות שלווה .

המפגש עם הנשמה התאומה הנו מפגש של חיבור לייעוד שלנו , לאלוהות , זהו סימן כי כאנו נמצאים בתדר גבוהה אשר מעניק לנו הייקום את מלא התמיכה לשוב הביתה .

האיחוד של הנשמה התאומה הנו ההגשמה הגבוהה ביותר על האדמה , להיות שוב במלאות האור שהנך .


הלוחם והנסיכה ידעו זאת , הם הצליחו להביא את השניים למפגש , עכשיו המשך מערכת היחסים הייתה תלויה באגו האנושי , של השניים , וברמת התודעה שלהם..

~~~~~~~

היה זה יום חם ביותר , העיירה הייתה ספוגה בעשן מהשריפות סביב , עם זאת נשארו בעייה שתי הדמויות , באופן מפתיעה שתיהן חיפשו מקום מפלט מהחום הגדול והגיעו לאגם סיסקיו . האגם היה עפוף בעשן סמיך , את ההר לא ראו כלל , אך בכל זאת מספר נפלטי העיר התאספו סביב לאגם

המים קיררו את הגופים , מספר צעירים הוציאו תופים והחלו שרים שירת הגשם


הם זיהו זה את זו וישר התיישבו יחדיו , הלב של שניהם פעם במהירות , לא מתיפוף התופים אלה מהתדר האחיד אשר הם חשו , אהבה .

הנסיכה מטלוס ונלוחם יצאו והתישבו לצידם , הם חשו כיצד גופי האור של דמותם מתאחדת וגם הגופים הפיזיים החלו מתקרבים זה לזו .

התופים העניקו להם את היכולת להיפתח לזכרונות עתיקים אשר היו נוכחים באותם הגלגולים העתיקים , מאותו המקור בו הם כבר היו יחדיו .


היא הרגישה את גופו מתקרב , ואת זרועו נוגעת בשלה , אט אט היא שלחה את ידה לידו ואחזה ..האנרגיות מתוך כף היד העו במהירות הזרימה אשר זרמה אל תוך גופם הפיזי עברה דרך שער כף היד , זרימה של אחדות החלה מתהווה בן הגופים .

אכן הנשמות חשו את המפגש הייחודי , הם כבר לא יוכלו לעזוב זו א זה .

הם ידעו זאת .


בני טלוס , עטפו את מעגל המתופפים , וידעו כי השירה תפתח את שערי הגשמים , התיפוף וכמיהת ליבם עיבתה את העננים המגיעים .

כך הם שרו כל הלילה , רק שמעו את שירתם ואת מנגינת גלי האגם הקסום .

Comments


תקשורים חדשים

bottom of page