top of page

השפעת השמש על הפלנטה היכונו ליום ההיפוך 

רואה את עיניו התכולות , והוא משרה רכות ואהבה , חיבור שמאפשר לי לנועה אל ממדי האור הגבוהים , אל העולמות ההם מעבר לעולם הדחוס בו אנו מתנהלים . מתבוננת סביב ורואה את הפרידות הרבות מנשמות רבות אשר בחרו לצאת בימי השער הללו . מתבוננת סביב וקשובה לאחים ולאחיות אשר מתמודדים עם האתגרים היום יומיים , חשים בדידות חשים כאב, רבים חשים את השינוי בגופם הפיזיולוגי ולא באמת מבינים מה קורה. אדמה , מלווה אתה אותי עשור , בכל בוקר בשעת מפגשנו , אני מתמלאת ורואה את החזיונות העתידיים , רואה אני את ימי המעבר החשוכים , ואת האור הרב אשר עומד לבקוע. הלב שלי נפתח ומהדהד את האהבה המגיעה מעולמות האור ושטופת אותנו , הארציות המלווה באתגרי החיים , האתגרים אשר כבר חווינו אותם שוב ושוב בגלגולי חיים כה רבים .

מה שונה בימים אלו , אני שואלת ?

האמונה הנוכחת מעניקה את היכולת לעבור באותם שערי האתגר והלמידה , חניכה והבנה העמקה וקבלה של תובנות בזמן הווה זה . מתיישבת אל תחת עץ האורן , גבוהה ומעניק לנו מפרותיו הייחודיים , קטנים ובעלי עושר למטעמים ולגופנו ...וכן המחטים לעתים דוקרים ולעתים מאפשרים לנו לבנות שרשראות לצווארנו . הטבע שוב הוא זה המדבר, ואנו גם לעתים חדים ועוקצניים ולעתים מעניקים מפרותינו . בימים אלו , יותר מתמיד פרותינו נחוצים , זה לזה... אדמה מניח את כף ידו המוארת על צ'קראת הכתר ומעביר את המסר לכולנו: "אהובים אתם , ילדי האור , אתם הקוראים שורות אלו , וחשים את לבכם מתרחב ונפתח את האור הרב , כן נשמו את האור , הוא עוטף אתכם , אפשרו לעצמכם להכניס את הכרות של אותם חלקיקי הבריאה , נשמו ברכות האור הנוכח במרחבים של הגופים שלכם מגיעה ממערכות של שמשות והן כה רבות , השמשות השולחות את אורן אחת לשנייה והלאה למיליוני השמשות וכל אחת עולם ומלואו כאם מעניקה לכוכביה את התזונה הנדרשת . מה תפקידה של השמש במערכת הבית שלכם השמש שלכם , אהובים , היא המניעה את אורה מקרני האור של השמש האחת המרכזית מכילה את מסת האנרגיה הגבוהה , היא זו הנשלחת אל הפלנטה , ובכך מאפשרת לכל האורגניזם החי על גוף הפלנטה הכחולה להיות חלק מהמארג האור האין סופי אשר תומך בשינויים של כוכב ארץ. בעשור האחרון הפעילות של השמש הולכת ומתעצמת כקווי שדה מגנטיים המפותלים ומסתבכים בתוך השמש פורצים מדי פעם אל פני השטח, ההתפרצויות של השמש , משפיעות על השדות האלקטרומגנטיים הסובבים סביב כל גוף חי על פני הפלנטה. אתם אהובים , מושפעים מהשמש לא פחות מתדר הירח.

ההטענה של הגופים שלכם היא בדרך קרני האור הבוקעות מליבת השמש , מגיעות ומעמיקות אל מעמקי האדמה , נפלטות שוב ועולות אל החלל . ואתם אהובים כקולטנים סופגים את גופכם את שדות האור סביבכם את מסת האור. רבים מכם , חשים את קליטת קרני האור השוטפות את הגופים שלכם , כן הן נכנסות פנימה שותפות את התאים ומטעינות את השדות המגנטיים בגופים . מסת האנרגיה של השמש היא זו המשפיעה על מי הקריסטל הימים ובאוקיינוסים , גופי האנוש המקבלים את קרני האור אל תוך מולקולות המים , מטעינות ומניעות את אותן גלי אור בגופכם באחדות עם מולקולות המים באוקיינוסים , על כן כאשר אתם , במיוחד בימים אלו שוטפים עצמכם עם המים באוקיינוסים ובימים , חשים אתם אחדות ושלווה פנימית . קיימת התאמה תדרית . כאשר אתם נמצאים בערים הגדולות , חשים אתם את כניסת גלי האור והמסה נוכחת בגופים , אך הגופים לא תמיד יודעים כיצד להתמודד עם מסת האור האדירה. הגופים הרגישים לעיתים חשים כאבי שרירים , ממסת האור , כאבי עצמות או עייפות .

המדענים שלכם , מודעים בימים אלו ממש את מסת האנרגיות הרבות הנכנסות אל הפלנטה , הן בקוטב הצפוני והן הדרומי , אורות הצפון והדרום במחזות מדהימים מניעים את האלקטרונים והפרוטונים ברוח השמש שמתנגשים עם מולקולות גז באטמוספירה ויוצרים מחזה מרהיב. מהות מסת האור הינה חלק מהשינויים המתחוללים בפלנטה הכוכב הכחול , יחד עם השינויים החלים בכל הכוכבים במערכת השמש הנוכחית ותזוזתה בגלקסיה . בימים אלו , בהם האור כה רבה. אפשרו לעצמכם להכיל בקלות את מסת האנרגיה השוטפת את הפלנטה . בימים העתיקים , אבות אבותיכם , ידעו , בימים אלו הם היו מתאספים ליד מקור מים או במערה עד ליום המואר בשנה , וכאשר השמש מתחילה לשקוע היו יוצאים לחגוג את יום ההיפוך , מסת האור הרבה מאירה גם את מאורות הרבדים העמוקים בנשמתכם אשר לעיתים נחסמים , בימים אלו החסימות נפתחות ולכן רבים חשים כאב , בלבלול , אנו עדים וחשים את גופי הרגש שלכם . אהובים , בני אנוש , בני האלוהות , נוכחים אתם בתהליך מתמשך , היו בנוכחות היו בתודעה היו בערות , אנו מספרים ומשתפים על מנת שתוכלו לנועה עם גל ההארה הנוכחי . גל שהחל ביום השיוויון ב21.3 בשנה זו על פי ספירת הלוח הנוצרי 2020- ועומד להסתיים עם יום ההיפוך 21.6.

שאו את חזונכם החדש, ובכל יום עם זריחת השמש שאו את תפילת לבכם להודיה על כיומכם בימים אלו , לעתים האתגר העומד מולכם רב , אך זכרו , אתם אינכם לבד. מערכת השמש מזינה אתכם באור הנושא תהודה גבוהה מאוד , נשמו אותה באהבה מתוך הבנה העמוקה כי השמש היא תזונת ביתכם . כוכב ארץ וגופכם אינם יכולים להתקיים ללא קרני השמש . צאו וראו את השקיעה אל מול הים ואת הזריחה העולה אל בין ההרים . מבורכים אתם , בימים אלו הנני מעיר האור טלוס , אדמה.

295 צפיות
bottom of page