top of page

השיבה לגופים לאחר החולי ~שינוי תודעה 

מבורכים אתם , בני למוריה

מהעיר הקריסטלית במעמקי הפלנטה נוכחי אני אתכם , ילדי האלוהים אתם .

ומילים אלו הן מילות האור המכילות את אשר נפתח אל נשמתכם .

אתם אהובים , הערים לשינויים המתחוללים בשדות האור העוטפות את כל עולם החי והצומח מעל פני האדמה .

אתם אהובים , בעלי היכולת לראות את העולם הנירקם בדרכו הרב ממדית והשחרור הליניארי אשר היה כתוואי הדרך המרכזית בעולם הגשמי .

אתם אהובים , אשר נשמתכם מאפשרת את צמיחת מערכת הצ׳קרות על מנת לפתח את יכולת התקשורת הרב ממדית , לשאת את השיח המשותף עם ציוויליזציות אור הנושאות את התדרים הגבוהים .

אתם אהובים , אתם בעלי הכמיהה והרצון לשאת את יכולותיהם אל מעבר שנלמד בעולמכם , אתם יודעים כי מחזוריות חדשה זו הנוכחת היא המחזוריות המביאה פניה אל האמת .


האמת היא , היא זו אשר ליבכם חש ויודע , האם אני כבן אור , האם אני כשליח הנושא את לב ליבת יהלום המאיר ומחבר בין רבדי שמיים וארץ, האם אני בעל היכולת להפעיל במלאות את היכולות הרוחניות שלי בעולם הגשמי .


רואים אתם אהובים את סימני השמיים , רואים אתם רבים וחשים את היקום מביא לעולמכם .

אצל רבים מכם ערוצי המוח כבר נפתחו , אצל רבים מכם הפוסעים עמנו במסע ההארה, נפתחו אותם ערוצים וקולטני האנרגיות הגבוהות יודעים אתם להפעיל במיומנות רבה את יכולת הריפוי הטלפתיה והראייה הרב חושית שלכם .


בשרוול האור , עוברים אתם ונכנסים אל אותם הממלכות הנושאות את התדרים הגבוהים , הגופים של רבים מכם משתנים בימים אלו , נבנים מחדש והאבולוציה האנושית מכינה עצמה אל העשור הבא.


הבינו אהובים , התהליך אשר איליו הפלנטה נכנסה הינו תהליך ארוך של אלף השנים .


התהליך אליו ובו נוכחת הפלנטה הינו שלב של מעבר מהותי , בכל שלבי המעבר אשר התחוללו על פני הפלנטה , הפחד היה תדר אשר ליווה רבים מבני האנוש .

בימים עברו תדר הפחד שיתק את בני האנוש .

אך לא עוד .

התבוננו בתדר זה , והתעלו מעליו , אתם כבני למוריה , הנושאים ברבדי זיכרון הדנ״א את תודעת האור והאהבה , אתם ולכם היכולות לנוע מעל לתדר זה .


בכך ושאת את אורכם ולהאיר לאותם מליוני נשמות המתעוררות בימים אלו אל החדש.

רבים מבני האנוש אשר חשו את תדר הקרונה חשו אנרגייה דביקה וכבדה , הגופים חלקם ספגו את ״המחלה״ בנגעים בריאות חלקם בחושים השונים .

חלק מהגופים , חוו מפגש עם רוח האלוהים , ובחרו מחדש את מסע חייהם עלי האדמה.


עם השיבה לגפים , עם השינוי התודעתי , האנושות כולה לומדת מחדש את כליי ההפעלה הן של התודעה הנושאת אור רב היותר והן של הפעלת הגופים .


אנו ממרכז הבקרה בטלוס , מלווים אתכם , אנו משתפים אתכם גם כאשר אתם לא נוכחים בגופי הפיסיים בכל התהליך , לכל גוף יש תומך ומלווה מקביל בעיר הקריסטלית . עם חלק מהגופים אנו מצליחים לתקשר בתודעה ערה, עם הרוב דרך תאי התת מודע כאשר הגופים לנים .


לכל נשמה יש את יכולת הבחירה והחוזה החדש , לאחר שחרור תודעת הקורונה.

כך אנו רואים כי יש ״מסננת ״ לנשמות אשר גופם לא יימצא ראוי לעבור לתוכנית הבאה בתודעה עירה והן הבוחרות לצאת מהפלנטה להמשך מסעם , יש את בחירת הנשמות אשר עודן בוחרות להמשיך בתודעה מלאה בפלנטה ולתמוך בלגיון האור ובצוותי ההארה מעל פני האדמה .

ויש את אותן הנשמות החוזרות לגופים , בתודעה אשר מתחילה להתפתח, הן אלו המבולבלות ומחפשות את הקהילה התומכת .


הבינו אהובים , האור נוכח בעל פני הפלנטה , התוכנית האלוהית הינה מדוייקת ומערכות רבות לוקחות חלק בימים אלו בכל המתרחש .

כל כן , בדקו את לבכם ואת נתיב האמונה שלכם במתרחש .


אהובים , היכנסו אל לבכם , נשמו את הקרן הכחולה עמוקה היא זו המביאה את נתיב האלוהות , היא זו המגיעה אל תעלת הלידה של כל נשמה , עם בואה אל הפלנטה בגוף חדש.

נשמו אהובים וראו עצמכם , במסע של האור , ראו את נתיבכם מתבהר והגיעו אל מפגשנו ללמידה ולצמיחה משותפת , יחד אנו יוצרים את צלם האלוהות שלכם להיות בתודעה ערה ולהעלות עם גופכם הפיסי אל השלב הבא אליו אנו נכנסים .


מעיר האור הקריסטלית , בפעימות לב למוריה

מבורכים הנכם

הנני אדמה


Comments


bottom of page