top of page

הנסיכה מטלוס - מרפאת לבבות המתעוררים


 

רגליה העדינות נעו על אדמת הקריסטל , היא הרגישה כל חלוק נחל עליו דרכה , את אור החלוקים היא הכירה מימי ילדותה בלמוריה , אותה יבשת עתיקה עליה הרבתה לספר לילדי טלוס …

בימים ההם , בהם היבשת התנהלה בתודעת האור הגבוהה , תודעת העדן הם קראו לה , בשל יכולות האור הגבוהות , העולם מעל פני האדמה העתיקה היה עולם רווי בתדר של אהבה ללא תנאי , ביבשת לא היו מחלות , לא היה כעס או אלימות , תהודת הלב וההרמוניה היא זו שהעניקה לצומח את פריחתו האין סופית היפה, את חיי הנצח הארוכים של ביני האדמה , את היכולות הרב ממדיות לאותם אלו אשר ידעו את החיבור אל כוכב הבית mu


שגרירי הבית הם נקראו , הם היו אלו אשר פקדו והובילו את שובלי קרני להבות הבריאה ממקדשי האור הקסומים , הם שגריר האור היו או אשר ידעו לשמר את תהודת מימדי האור הגבוהים , בכל רחבי היבשת , בין העמקים לנהרות , בין האוקיינוס לאיים סביב , היבשת אחזה יופי אשר אותו לעיתים לא ניתן לתאר בעיני אלו החיים מעל פני האדמה בימים אלו , אכן הפלנטה נראתה אחרת .


חלוקי הנחל , והצמחייה בטלוס , נושאת היא את האור הנשגב אשר התקיים ביבשת האם למוריה , כך חלוקי הנחל , האירו בכל פעם כאשר כך רגל דרכה עליהם .

היא צעדה אט אט , מניחה תחילה את אצבעות רגליה הקדמיות ואז את העקב , כך הרגישה את האדמה והיתה אחת איתה , היא לא מהרה היא נשאה את אורה.


הנסיכה מטלוס, נשאה אור כה רב , אשר לעיתים לא יכלה לצאת ממקדש אורה , המקדש אחז את אורה והחיבור לכוכב הבית , לעיתים הגעגוע היה רב והיא היתה שרה את שירת ביתה ופותחת ערוץ תקשורת עם אביה המלך ואמה …


הם היו תומכים משגרים את דמותם אליה וכך היא התקיימה שוב אל תוך האיזון ושליחותה פה בכוכב הבית , בעיר המוארת טלוס.


כה רבים הם , היא הרהרה באותו היום , כה רבים הם אלו הזקוקים לתמיכה רגשית , העולם מעל פני האדמה נכנס לוורטקס מהיר של התעוררות , רגשות רבות החלו לעלות בגופי הרגש של בני האנוש , אלו אשר בחרו להתעורר בבת אחת .

מסדר האור של הנסיכה יצאו מאות מטפלים ומטפלות , אשר ידעו לתמוך בבני האנוש , רבים מהם חברו לדמויות הארציות שלהם , על מנת לתמוך באופן מלא בעולם הגשמי , המסדר של אור הנסיכה היה אחד היחידים אשר ידע להעניק תמיכה מלאה לאלו אשר חוו כעס וכאב , בלבול וחוסר וודאות .


הדרך תמיד הייתה פתוחה לכל נשמה ונשמה , אך לא כולן התעוררו , היו אלו שהתרחקו ונפלו אל תודעה חשוכה ואפלה , היו אלו אשר נשבו בכוחות הפחד והחוסר אמונה, הם יועדו לסיים גלגול נוכחי ולהמשיך במסעם אל כוכב אחר המכיל את הכלים לצמיחה בקצב שלהם .


הפלנטה נעה בכל יום ויום בקצבה , נעה סביב השמש במסלול הייעודי לה כפי שנעה במשך מליוני השנים .

היו שינויים והם השפיעו על העולמות הרבים הנושקים וקשורים אל הפלנטה ארץ.


בערב ההוא היא ישבה בהיכל האור שלה , מתבוננת במסך הקריסטל אל מעל פני האדמה , היא ראתה אותו , הוא אשר נע במסלול החיים , בידיעה כי הכל אשר תכנן התרחש , לפתע חווה טלטלה חזקה אשר גרמה לו להתבונן שוב בחייו .


כמוהו היו עוד אלפים , ההתעוררת הייתה שלב מאיץ תודעה , לעיתים היו מתעוררות הנשמות דרך מחלה , או פרידה מנשמה אהובה, דרך תאונה או נפילה ופציעה או דרך א ה ב ה .


רבים בפלנטה נעו סביב תדר זה , המילה אהבה היתה זו הנפוצה ביותר בשיח האנושי , בשירים בסרטים , ההתמכרות לתדר זה העניקה לרבים מבני האנוש את טעם החיים .


כך הוא היה , היא ראתה אותו מתעורר אל אותה נשמה אשר זמנה אותו , היא ראתה אותו מבולבל , צ׳קראת הלב נפתחה במהירות , בבת אחת תחילה היה כאב אך האהבה , ההתאהבות היתה זו שאחזה בכל תאי גופו .


האם ניתן לשלוט באהבה? רבים מבני האנוש רצו , אך התשובה היא אחת .

תדר ואנרגייה זו , כאשר היא מגיעה אל אותה נשמה , אל נפש האנוש , לא ניתן לעצור את הצמיחה התודעתית דרך רגש הגופים . כולם .

הנסיכה התבוננה בו , ראתה את ליבו אשר נפתח והשכל לא מבין .

הפער בין הגופים כה רב, היא הרהרה , חוקי הפלנטה הם שכבלו את נשמות האנוש , בחוקיות של שליטת הדת , מחוייבים היו האנשים לקיים בערכות יחסים

עם נשמה אחת לכל חייהם הגשמיים .


ללא הבנה שמערכות האור מקיימות , כי במסגרת בחירת הנשמה את מסעה הארצי , יש שיעורים שמסתיימים ויש שעולים מדרגה לשלב מעמיק יותר .

פעמים רבות נשמות אשר סיימו שיעור היו נפרדות בדרמה גדולה מפספסות את הצמיחה המשותפת .

היו גם אלו אשר סיימו את שיעורם המשותף והצליחו להתעלות ולקיים מערכות יחסים אנטמיות נוספות תוך שמירה על מערכת זוגית ראשונית .

הם אלו שחוו גלגול חיים חדש בתוך גלגול החיים הראשוני .

הם אלו שחוו צמיחה מתוך בשלות הנפש ושיח ער ואוהב.


אהבה - הנה ביטוי האלוהי ,

אהבה - הארצית הינה ביטוי לאחדות הנשמות

אהבה- הינה היכולת לבטא את ההגשמה בשיא הדרה .


הנסיכה חוותה אהבה אלוהית אל אהובה שלה , היא ידעה את מהות המילה על כל רבדיה , היא חוותה את כאב הפרידה ואת שמחת האחדות .


זה היה זמנה לתמוך בכל אלו האוהבים , המבולבלים , אלו המתעוררים .


היא המשיכה מתבוננת ברבדי הנשמה שלו , ושל עוד אלפי רבים כמותו .

שולחת לשליחי מסדר אור האהבה את האותות להיכן להגיע , התמיכה היתה באלו אשר כבר הסכימו להרגיש ולקבל את עזרת היקום לתמיכה מלאה .


הם היו אלו אשר בזמן מאוד קצר יכלו לבצע קפיצה קוונטית בגלי הערות ולהביא את אורם לידי ביטוי בשלמות ושמחה אלוהית מעל פני האדמה .

אלו אשר ראו - היו מקימים חיים ללא תדר הפחד , מתוך שלמות .


היא קראה את אותות מחשבותיו , הוא אט אט שב להיזכר מי הוא .

מה תפקידו ברמת הנשמה הגבוהה…הוא היה נשמה מאוד גבוהה וזה היה זמנו להתעורר - על מנת לתמוך בתהליכים מהותיים ולהיות כציר מרכזי לעוד אלפי נשמות .


הנסיכה שגרה את היבט אורה אליו , ושיחרר את מסת הכאב מליבו , הכאב הוא לא ידע היה מעולמות רחוקים , הוא אטם את מרכז הרגשות במשך שנים רבות והם עלו בבת אחת , לעיתים הרגיש כי הוא נחנק מהעולם הרגשי , הדמעות זלגו על פניו המחוספסות , אך היו פעמים כי הראייה נפתחה לו אז הוא ידע , הוא נזכר מי הוא ובכל מלא עצמתו .

והמשיך לצעוד קדימה , שלב המעבר הוא ידע כי הוא בשלב זה .

הוא התבונן בזו שאהבה כל כך , וידע כי דרכיהם ישתלבו שוב , ללא תחושת פחד או כאב , ללא שיפוטיות בחייו , מתוך ידיעה בשליחותם המשותפת .

הוא ידע כי היא מעבר לים , הוא ידע כי המציאות הגשמית משתנה .


הנסיכה , המשיכה לרכך את גופיו , נושמת ומשגרת עצמה לעוד 120 היבטים מקבילים , לתמוך באותם אלו המתעוררים .


ימי האור הגדול , לא ניתן להיתחבא שוב , לא ניתן לחיות שלא את מלא הוויתך האלוהית .

הם מגיעים שוב ושוב , היא זו אחת משליחי טלוס אשר פותחת את שערי הבית .


שובו אהובים שובו הביתה , כפי שאני שבתי …


אור ליבה מתעצם , היא יודעת את שהיא , היא בחרה לשוב לפלנטה ארץ לתמוך בצוות האור שהגיע מכוכב הבית MU , היא הייתה שם איתם בחללית האם אשר שוגרה להנכיח את תדהודת למוריה עלי האדמה .


למוריה ערה - היא נוכחת יותר מתמיד .


היא שבה לצעוד על חלוקי הנחל הרכים , מאירה בכל פעם שדורכת על רגלה על האדמה , הנחל הזורם לוחש לה שירת האור והיא שרה בעדינות ובכך מפזרת את אורה .


אהבה.

Komentar


bottom of page