top of page

הנסיכה והלוחם ~ ממלכות התודעה השונות בפלנטה ארץ- ודרך ההתעלות שלהם מהמימד השלישי לחמישי .

עודכן: 5 במרץ 2022 

***פרק 14

הנסיכה והלוחם ידעו כי הם אינם יכולים להתקיים אחד ללא השני , הם ידעו כי הם הגיעו מאוו המקור לחיים הללו , באותו הכוכב , באותו המרחב האין סופי , הם ידעו זה את זו , עוד מהימים ההם העתיקים טרם בריאת הפלנטה .

הנסיכה והלוחם , אלפי שנות אור הם נעו במרחבים , ובראו עולמות , הם ידעו את עצמתם , ולכל אחד היה את התפקיד הייחודי לו .

בשילוב הוויות אורם הם ידעו כי הם מעצימים את יכולות הבריאה והלחימה , אור ענק ליבה את ליבם והם נעו יחד גם דרך שערי האפלה , ולא חששו לרגע , היות ובשילוב שלהם , הם זיכוכו את האור אל מול כל אשר היה ללא אור.


הוא צעד בשערי הממלכות השונות במרחבי הפלנטה אותה הכיר היטב, הוא נע בין העמקים ופסגות ההרים אשר האירו את אור ליבת הפלנטה , הוא נע במרחבי זרימת הנחלים אשר העניקו את הנעת האנרגיות מנקודות האור אל מאותם מקורות אשר נפלו , הוא ידע היכן הפורטלים הפתוחים מהם יכול היה להיכנס אל מערכת אגרתא בפנים הפלנטה , הוא ידע את מסתורי השערים במעמקי מערכת המים בתוך מרחבי האוקיינוסים העצומים .


יכולותיו להתמיר עצמו מהמימד החמישי אל השלישי , בדמות בן אנוש היתה רבה , הלוחם הרבה להישתמש בגופיו השונים מעל פני האדמה .


יכולותיו היו ידועים בממלכות האתר השונות , כולם העריכו והוקירו את שירותו של הלוחם מטלוס , הוא נשא אותות רבים בהילה אשר סבבה אותו , ושריון זהב עטף אותו .


עם זאת , תמיד היה זקוק לה, לנסיכה , עצמתה הייתה בחכמת למוריה העתיקה אותה נשאה המילים ושפת האור , הן אשר איתן בראה עולמות , וליבה הרחב יכל לראות למרחבי שנות האור , על כן היא לפני כל יציאה שלו למסעותיו בדקה את תוואי האור אשר נבראה לאותו מסע והעניקה כוונה מלאה להגשמה הגבוהה לטובת כל הנוגעים בדבר.


הנסיכה והלוחם היו מחוברים מילדותם על כן הקשרים הטלפתים ביניהם היו מפותחים מאוד ובמהירות האור הם יכלו להעביר את כוונתם ויחד ליצור את השדה המשותף .


שניהם למדו בהיכלי למוריה את הלמידה המשותפת של הנעת האנרגיות ובריאת יש מאין , שניהם התאמנו תחת אור המאסטרים הנעלים , כוהני למוריה ולמדו כיצד לעבוד באיזון מלא עם מתנת האור שלהם .


כך הם נעו יחד באותם המערכות אליהן יצאו במרחבי הפלנטה ועולמות האור המקבילים . הם ידעו כי תמיד הם יהיו אלו אשר שומרים זה על זו .

הם ידעו כי חייהם תלויים זה בזו וכי תפקידם הנכך להם עם בחירתם להגיע לחיים בפלנטה ייחודית זו - פלנטה ארץ.


באותם הימים כאשר הלוחם יצא לשערי טרנסילבניה , לעולם הערפדים , היתה הנסיכה מתבוננת דרך מסכי הקריסטל , ודואגת לשיבתו .

היא ידעה כי עולם הערפדים , אינו מאוזן בתדריו , וכי גם אלו אשר היו בעלי יכולת תקשורת גלוייה ותומכת , לעיתים היו יוצאים מאיזון .


הערפדים הגיעו לפלנטה , בימים החשוכים ההם , הם הגיעו על מנת לחפש מקור החייאת הציוויליזציה שלהם , ודם האדם האנושי התאים להם לתזונה העשירה בכל הנדרש.

הם לא הגיעו להרוג את בני האדם , וידעו כי כוחות האור לוקחים חלק מרכזי , בהגנה על הפורטלים השונים בפלנטה.

הערפדים , ידעו כי זמנם קצר על פני הפלנטה וכי היה עליהם לפעול במהירות .

מה שהם לא ידעו הוא כי , לוחמי האור נוכחים במרחב הפלנטרי ומגנים על נשמות מוארות.

כאשר הלוחם הגיע לשערי ממלכת הערפדים , הם זיהו אותו וידעו כי אינם יכולים להתקרב אליו , וכן אל דמותו הארצית .ולכל אלו שנשאו את חותם האור.


בכל פעם שהלוחם היה יוצא אל משימותיו , הנסיכה היתה איתו , בתקשורת אחת , היתה איתו בתמיכה ופעמים רבות הצילה אותו מידי האפלה.


כך היה באחד האירועים המרכזיים של הערפדים , אשר ניסו להפיל ולתפוס את הנסיך, הם ידעו כי דמו עשיר במיוחד יותר מלכל בן אנוש אחר , הדם הוא אחד המרכיבים המזינים ביותר בפלנטה לאנוש וממלכות נוספות , הוא נושא בתוכו את מערכת החיים לכל תאי הגוף . הוא המעניק את החיים לכל מערך הביולוגי.


הלוחם , התהלך בפלנטה עם גוף האור שלו .

על כן לא יכלו אותם ערפדים להזין עצמם בדמו .


הערפדים הם ידעו כי זמנם על הפלנטה קצר , וכי כאשר האנושות תעלה את תודעתה , הם לא יוכלו עוד להתקיים בפלנטה זו . בתקופה בה הם שהו על פני האדמה הם היו במשך פעמים מספר חוטפים את אותם בני האנוש וניזונים מדמם , עד אשר הוחלט במועצת האור כי תם עידן זה , כך היה זה הלוחם אשר יצא והתיצב עם לוחמי האור אל מול ממלכת הערפדים המאבק היה מאבק תודעתי אשר בו זרעו אצל הערפדים התובנה כי תם זמנם מעל אדמה זו היות והיא מתמירה עצמה ותהודתה עולה .

לא , לא היה מאבק פיסי , אך אכן היה תהליך הדרגתי של לידה תודעתית חדשה, תהליך אשר בו לגיון האור לקח חלק פעיל בשלבים מסוימים בתהליך האבולוציוני של התפתחות האנושות , מעל פני האדמה , והן בממלכות השונות במעמקי האדמה .

כך הערפדים כמו הדינוזאורים העלות את תודעתם אל המימד הרביעי ושם הם מתקיימים עד היום , אך הם אינם באים במגע עם בני האנוש בתודעה של המימד השלישי .

הערפדים חזרו לכוכבם ושם הם מקיימים מערכת תזונה הנושאת מרכיבים הדרושים לקיומם אך לא משלטיה מצורות חיים אחרות , זהו היה תהליך הלמידה שלהם והתנייה להמשך קיומם במערכת האלוהות האחת .


ממלכות האור השונות

ממלכות רבות התקיימו בפלנטה ארץ , הן במעמקי האדמה והן מעל פני האדמה .

הן התעוררו ונבראו בפלנטה , היות והפלנטה העניקה תנאים מופלאים לכל מערכות החיים במרחבי היקום , כולם רצו לקחת חלק בחגיגה הפלנטרית , תרבויות רבות שלחו את שליחיהם דרך מערכות הכוכבים אל הפלנטה של הכוכב הכחול .


לאחר שקיעת למוריה ואטלנטיס ירדו רבות מהממלכות אל פנים הפלנטה וחלק התעלו אל המימד הרביעי .


מערכת החיים בתוך הפלנטה החלה להתפתח ולצמוח , כאשר השמבאלה הייתה המפקדה המרכזית היא זו שקיבלה כל החלטה בהתאמה מוחלטת למפקדת המועצה הקוסמית הגדולה .


אט אט מערכת החיים התפתחה הן מעל פני האדמה , בדמות בני האנוש אשר התרבו וקבלו אל תקשורת מאחיהם בני הכוכבים , שירותי החיים השתנו והטכנולוגיה והתעשייה קבלו פן רחב לדרך החיים אותה בחרו בני האנוש , התודעה מעל פני האדמה היתה ברובה נמוכה מאוד , ופעמים רבות התפתחו אלימות אצל בני מין האנוש .


מכנגד במערכת פנים הפלנטה , נכחו תרבויות מפותחות , נציגי ממלכת למוריה ואטלנטיס זכו לקיים ערי אור הנושאות את רשומות חייהם מתוך התחייבות לפעול הרמוניה ואהבה לתמיכה בהעלאת התודעה אצל המין האנושי .


חיים נוספים התקיימו במעמקי הפלנטה , נציגי בני הכוכבים הפליאדיים , האתורים , בני ונוס וסיריוס ובני הכוכבים הרחוקים הקימו גם אם התיישבות שונות במעמקי הפלנטה .


ההזנה היתה מופלאה במערכת החיים הפנימית ושגשוגה והאירה , על כן הוחלט על שימור החיים בפני הפלנטה ולמנוע מפני המין האנושי להגיעה לשערי הכניסה .

ההגנה הייתה מרבית וזהו היה חוק ברור לכול בערכות החיים הפנימית .


עם ההחלטה שהתקבלה על ידי המועצות הקוסמיות , בשנה שנבחרה , על פי לוח השנה של הנוצרי 1987- בעיר האור טלוס , הולט כי החל משנה זו יתחילו לאסוף את שליחי האור מעל פני האדמה , ולהחזירם אל תודעתם המפותחת להשיב הביתה.

היו אלו נשמות עתיקות יומין אשר יועדו להובלה ההתעוררות הגדולה ביותר של תודעת האנוש , כך בליל הגורלי הזה , היה במימד ה12 - מפגש קוסמי עצום , הנוכחות היתה מכל נציגי הציוויליזציות השונות של הפלנטה והן מחוץ לה , וכן נכחו בני אחוות האור, מסדר מלכיצדק מטטרון ואותם נשמות, עתיקות שנכחו בגוף אנוש .


ההזמנה הייתה למובילי האור השונים , והם יכלו לבחור , מאותה נקודה , הפעילות הייתה מהירה ושליחי האור בגוף האנוש זכו לקבל תמיכה מלאה מאותם נציגות במימדי האור .


כך בנקודה זו יכולו הלוחם והנסיכה לחבור לדמותם הארצית - להתחיל לפעול בשני המישורים המרכזיים , המישור הארצי והרוחני .


הם ידעו כי עם החיבור אל הוויתם האנושית , ההגשמה תהייה מהירה ויוכלו הם לתמוך בכל אותם נשמות מראה יקרות , ולתמוך בתוכנית האלוהית המיועדת לפלנטה ארץ.


למסר המעמיק בנושא רשת אגרתא שמבאלה כנסו


אל עיר הקריסטלית טלוס והקמתה כנסו

Comments


bottom of page