top of page

המעברים בין הממדים 

הפערים בין המממדים ,

פערים המביאים רותנו פעמים רבות לידי בילבול , פערים המביאים אותנו לעיתים לידי חוסר הבנה ותסכול .

רבים מאיתנו אלו הפוסעים במסע של האור חשים ורואים מעבר למסך , נחשפים ורואים מעבר לאשר למדו אותנו . אנו נעים במסעות הזמן , חלק יוצאים מגופם וחשים את המעברים מהעולם הגבוההל עולם הפיסיולוגי.

חשוב מאוד שנבין , כאשר הזן הוא היודע לאזן בין העולמות אזי הוא השלם , כאשר אנו בעלי היכולת לקרקע עצמנו ולהעמיק אתהשורשים עמוק אל תוך האדמה , להמשיך את עיסוקנו הארציים , לאשר דרכם אנו בוראים לעצמנו את מראות הלמידה , דרך מראות מערכות היחסים הזוגיות , הילדים , העבודה.

בשערים אלו אנו עוברים כאשרי גופי הרגש שלנו מופעלים , אלוהמתבוננים בעולם הרגשות אלו אשר בעלי היכולת לקחת אחריותפנימה אל תוך עצמם ולאמר , אוקי זוהי רק למידה בשבילי , המראות המצב הסיטואציה , באה ללמד אותי .

בעולם החרדי , דתי אנו רואים את האמונה באלוהות ובמצבים המאתגרים את האנוש .

האם דרך שער האמונה אנו יכולים למצא את החוזק הפנימי בתוכנו, ולקחת יותר אחריות על חיינו , האם אנו יכולים להשתחרר מסמים המביאים אותנו למצב שכחה או לכדורים או מזון חבוי בסוכרים המרגיעים את עולם הרגשות …ובאמת להעמיק ולצמוח ?

הנשמה מגיעה לעולם זה , בגוף עמו היא פוסעת מספר שנים , אנומתרגלים לגוף , מזדהים איתו , אנו מפתחים רגשות כי האני שלי הוא היחדי הנוכח בגוף זה .

המוח לרוב שולט במערכת הפיסיולוגית , אלו המתעוררים בשלבמסויים במסע החיים מבינים כי יש מערכות נוספות מחוץ למוח שלנו.

כי יש עוד חושים שכאשר נפתח אותם , כאשר נרחיב אותם נוכללגלות מקומות חדשים בתוכנו , מקומות אשר באו להעניק לנו תמיכה למסע החיים .

אז , אנו פונים אל הקריסטלים , אז אנו פונים אל תודעת המדיטציה, ונעים בעולם החדש הנפתח בפנינו - עולם הרוח .

עולם הרוח , הנו עולם אשר בני האנוש במשך עידנים פתחו אותו , אין הוא מוחלט , הוא רב גוני ורב ממדי , השיטות והמורים הכליםהם הבאים מעולמות הדימיון והיצירה והוא שופע , הוא כל שופע היות ואנו נדדנו בעולם זה הן בגלגול חיים זה נוחכי והן בגלגולי חייםאחרים .

על כן , רבים מאיתנו לומדים לפתח את שפת האור , רבים לומדיםלפתח כלים של ריפוי או כלים של העצמה פנימית .

בתקופה זו , המוכרת כימי העידן הזהב השביעי , אנו עדים במיוחד למרפאים ומורים רוחניים רבים .

השפע לעיתים מבלבל , ואנו צריכים לנוע ולמצא את המדוייק לנו , כיצד אנו יודעים מה אכן הוא המדוייק לי - התשובה תמיד מגיעהממקור האינטואיציה הפנימית או הלב המקודש .

המסע הרוחני מעניק לנו תובנות חדשות מראות וחזיונות , ולעיתיםהחברים במסע שוכחים את החשיבות בעולמם הפיסי המוצק המוגדר והמאוזן .

חברים יקרים , ראיתי את אלו המעטים אשר כן מצליחים לאזון ביןשמיים וארץ , את אלו הלוקחים אחריות את אלו הקשובים לליבםומשחררים דרמה וממשיכים במסע , מתבוננים אל היעד הבא אותוהם רוצים לחוות .

החוויה במסע החיים הינה המשמעותית ביותר , החוויה במסעהחיים הטעימה העדינה של האור , בחושים הנילווים שלנו בעולםהרב גוני , טעמי המזון , ריחות הטבע והפרחים , השקיעה הזריחה, הים המרפא , האם אנו מביאים עצמנו להיות בהודייה לכל אלו ?

האם אנו מבינים את משמעות הבריאה המופלא?

אם אכן כן , אז אנו אחד עם הייקום , אנו אחד עם האנרגייההמופלאה העוטפת אותנו , וכן אפשר להביא את אותו חוויה ושלווה פנימית למקום העבודה

אנו הבוחרים כיצד לנועה בחיינו .

אנו הבוחרים כיצד לנהוג בכל סיטואציה

אהובים , הכלים החדשים , מתגלים היום יותר מאי פעם .

אני מזמינה אתכם ללמוד ,להתרחב ולדעת לנוע מחדש על פניהאדמה המופלאה שלנו .

העוולות , השקרים העולם הישן קורס , כולנו רואים זאת .

אנו באבולוציה האנושית , נוכחים כיום בשלב מעבר קריטי וחשוב .

בואו ננועה מתוך מודעות , ואחריות אישית וקהילתית .

אנו העולם החדש, אנו אלו היודעים אחרת . יודעים לחבר בין העולם הארצי לרוחני . אכן זה אפשרי . מתוך איזון והקשבה, ואחריותמלאהץ

אוהבת💜 נמסטה


146 צפיות
bottom of page