top of page

המדיטציות של טלוס למוריה ~ מהו הייחודיות שלנו ?

עודכן: 29 ביוניתארו לעצמכם את החופש, השחרור וההקלה העצומים, שאתם לא כל המחשבות, הפקודות, השיפוטים והרעש שעוברים בראשכם, לא הקול המציק, המספר והמעריך פסיכולוגית בראשכם


דמיינו את החופש! הגוף רגוע השרירים רפויים , והנשימות עמוקות ורגועות . שקט ...

ומתוך השקט נולדת ראייה אחרת חדשה, הדמיון נפתח שוב ומביא עמו קסמים רבים ...


בתקופה האחרונה רבים החלו להתעניין בתרגול מדיטציות. המצוקות המנטליות המתגברות בעידן המודרני,העומס והלחצים בקיום היום יומי , באירועים חריגים ודרמות , יצרו קושי גדול, והמדיטציה החלה לקבל עדנה מחודשת.

אכן, זוהי תורה עתיקת יומין שהמערב מתחיל להתעניין בה מחדש. מיני קורסים וטכניקות לכאורה חדשניות מציגות את היתרונות הרבים של השפעת המדיטציה עלינו ומגבות את התהליך במחקרים וניסויים קליניים שונים.

מדענים שחקרו מתרגלי מדיטציות מתקדמים בעזרת סורקי MRI גילו כי ישנם שינויים משמעותיים במבנה המוח לעומת מוח של אדם רגיל. הם גילו כי אזורים המקושרים לחוויית אושר ושלווה היו יותר פעילים ומפותחים, היו פחות תגובות מוחיות למתח ולחץ, היכולות המנטליות ויכולות הריכוז שלהם היו גבוהות בהרבה מהממוצע.

מחקרים בדקו גם מתרגלי מדיטציות קצרות של מספר דקות ביום וראו כי גם להם הייתה השפעה ניכרת.

הוכח כי תרגול מדיטציה משפיע על חוויית האושר, הרגיעה והבריאות של האדם. בנוסף ליתרונות נוספים שבהחלט שיקמו ושיפרו את איכות החיים של נחקרים.

תוצאות אלה שכנעו את הקהילה האקדמית כי ישנה חשיבות גדולה לתהליכים מדיטטיביים .


אז מיוחד במדיטציה של טלוס?


המדיטציות של טלוס למוריה , הן המעניקות כלים דרך דמיון מודרך , נשימות ייחודיות וחיבור אל העולם הרב ממדי . עולם בו אנו רואים אחרת ומרגישים את השדה האנרגטי הנוכח סביב . המדיטיות מעניקות לנו להיות מאוזנים ממוקדים והרמוניים .


המדיטציות שלנו הן מונחות – הן תרגול דמיון מודרך שמטרתו ליצור שינוי בהשפעות התת מודע , שחרור חסימות וצורת חשיבה, שינוי מנטלי תפיסתי של האדם. לתהליכים אלה ישנה אפקטיביות מהירה ועוצמתית מאוד. המדיטציות קלות , כל שיש לעשות הוא לעקוב אחר הקול המנחה , לשחרר ולהתמסר . אט אט הגוף משתנה , התודעה מתרחבת והעין השלישית נפתחת ורואה מעבר לכל המוכר.


רבים מהחברים אשר מקיימים את המדיטציות שלנו , אשר לרוב מחברות לצבעים , מקום נעים ומכיל בטבע , משתפים כי לאחר התהליך , הם חשו ריפוי בגוף הפיסי , וכן התחזקו רגשית ומנטלית , ככל שאנו מאפשרים לעצמנו לתרגל את המדיטציות שלנו , הן הופכות לדרך חיים , באופן טבעי לחלוטין כמו הנשימה . כך הגוף המתרגל אל תדר המדיטציות של טלוס , נוכח במצב של הרמוניה מוחלטת ברוב שעות העירות .


המדיטציות מאפשרות בתרגילים השונים גם מיקוד בחיי היום יום . וכן אפשרות מהירה לכל יצירה שאנו רוצים לקיים בחיים הרגילים . מהו מקום העבודה החדש אותו אני רוצה ליצור , אולי זוגיות או תקשורת הולמת עם הסובבים אותי .


דרך המדיטציות וההנחייה הייחודית , עולם חדש נפתח בפני המשתתפים


הגעתי לסדנה של טלוס למוריה ,בהובלת איילת ונורק׳ה , בעקבות המלצה של חברה לאחר שהייתי בלחץ נפשי גדול עקב עבודה, וסיום מערכת יחסים . הרגשתי שגופי כמעט וקורס בגלל המצב המנטלי הירוד שלי. הטיפול שקבלתי במפגשים במרחב הקסום בטבע , ובמדיטציות לטלוס היה טיפול נפלא בשבילי במפגשים למדתי איך להרגיע את הגוף בעזרת נשימות עמוקות ואיך להגיע לאיזון מחדש. לאחר הטיפול הרגשתי ממש התרוממות רוח, וכאילו והטעינו אצלי את המצברים. זה נתן לי כוח להמשיך הלאה ולהתמודד עם הקשיים והלחץ. תודה לאיילת ונורק׳י על המפגשים ולכל הקרניים הצבעונייות והנוחות התומכת במרחב . המלצתי החמה היא לנסות את הטיפול.
שמחתי מאד לקחת חלק מהקורס “כהנות למוריה ”. במסגרת הקורס ניתן יחס אישי חם וגמיש לכל משתתף. בקורס התוודענו לסוגי המדיטציה העיקריים והיכולת לתפתח את התקשור האישי והיכולת שלנו לרפא , ובהמשך כל אחד יכול היה לתרגל בביתו ובזמנו החופשי את המדיטציות השונות והתרגילים . המדיטציה אכן מאד מרגיעה ומעניקה שלווה..והתחלתי לתקשר ובמקביל להעניק טיפול לכל הסובבים שלי , מאז אני מרגישה עוצה בגוף שלי ובתודעה המאוזנת , תודה רבה.נקודות למתחילים :

כדי להיכנס אל תדר המדיטטיבי יש להתבונן ולהתרכז בחפץ – נר או תמונה או עץ – אנו יכולים להתבונן בחפץ שנבחר, להתמקד בו ויזואלית או מנטלית ( לעצום עיניים ולדמיין אותו)ברוב הטכניקות מתייחסים להתבוננות מנטאלית שנחשבת מאוד אפקטיבית להטמעה בתת מודע .הקושי לתרגל את המדיטציה ללא הסכות דעת ולשמור על התמונה המנטאלית ברורה ובהירה לאורך זמן.


בזמן המדיטציה אנו יושבים בתנוחת גוף או במנח של ידיים ורגלים מסוים כדי ליצור זרימה באנרגיית הגוף להזרמת הצ’י (אנרגיית הגוף האתרי)

במדיטציות אנו מקפידים על נשימות עמוקות כד סוף הבטן התחתונה , מתרגלים 7 מדיטציות .

תהליך זה מאפשר חיבור פיזי ורוחני.בתהליך אנו משלבים גם דמיון מודרך של צבעים, תמונות, מנטרות ותנועות גוף וכד’..


אל המדיטציות המונחות שלנו כנסו לאתר וכבר התחילו היום לתרגל

באהבה
Comments


תקשורים חדשים

bottom of page