top of page

הם לא יתנו לאנושות להגיע למלחמת עולם שלישית , מידע עדכני /המועצה הקוסמית האחת2024- 2025 הינה השנה המשמעותית ביותר במזה מאות שנים , כולנו מרגישים זאת , אנו עדים לשינוי המהותי אשר פקד אותנו ב7/10.


אין זה מקרי כי היום יחול ליקוי החמה המשמעותי מזה 400 שנים . בסנכרון עם להבת החיים והתחייה וחג הפסח היהודי . כל המבינים את הקודים יודעים ומחברים את המתרחש . במימד השלישי ובמקביל אל המימד החמישי.


קרמת הפלנטה שוחררה מעידן של שליטה לעידן של חירות . החירות אשר עליה נלחמו במהפכה הצרפתית ובכל אותם מאות השנים , מגיעה לידי הגשמה בתודעה האנושית אשר נוכחת בימינו .


״תם עידן המלחמות״ , אומר לנו הכהן הגדול אדמה במסריו , ״ יהודי העולם יעלו לארצם ״, ״רבים יעזבו את גופם , ואלו שיגיעו יגיעו עם גוף מפותח ודנ״א ער ״...ועוד ועוד מסרים רבים אנו מקבלים מעולמות האור .

השכל האנושי לעיתים חסר סבלנות אך הנה בתהליך העירות אנו עדים כי כל אשר נאמר הופנה לימים אלו .


על ימנו אף נאמר כי במהלך אלפי השנים אנו עדים גם לתחזית ״אחריות הימים ״ , ״סוף העולם ״ , ורבים חשים כי אנו בתקופה זו מסיימים עידן . אכן מסייים אך אל לנו לטעות , הסיום והלידה החדשה עליה דובר החל מתהליך זירוז עירות שליחי האור החל מ2012 - שנת הכינוס הגדול .

ועד לימנו , נתמך במלאות על ידי אחוות האור הלבנה , המועצה הקוסמית האחת הגלקטית ועוד נציגי ערי האור השוכנים במעמקי הפלנטה שלנו .

נציגי המועצה הקוסמית נוכחים ומלווים אותי החל מ2019 , רגע לפני ״מצב הקוביד ״ ואל ימנו הרגישים ובעלי ההתמרה המרכזית אשר אנו חווים את שיאה . והם מביאים ומראים את המתרחש


הכוכב הייחודי - המוכר גם ככוכב הבחירה שוב לא יינזק . על כן , נשמו אהובים , במהלך חצי השנה האחרונה , בהפעלות האור שלנו תחת ״לגיון האור בפעולה ״ אנו מקיימים הפעלות רבות , במהלך כל ההפעלות נאמר לנו רבות על שימוש בטכנולוגיה המתקדמת במערך ההגנה בצפון ישראל .

כיום יותר מתמיד אנו מבינים כי לישראל יש הטכנולוגיה המתקדמת , אשר בעידן הקודם היינו משייכים אותו לטכנולוגיה של מדע בדיוני . אך כיום המדע הוא המציאות שלנו , הרב ממדיות היציאה מהמטריקס .


טכנולוגיית ה EMP פעימה אלקטרומגנטית , היא מהווה מעין נשק על שיכול לעשות הרבה מבלי לפגוע בבני אדם .

איך הוא עובד ?

נתחיל בבסיס מה זו בכלל פעימה אלקטרומגנטית? על קצה המזלג מדובר בפרץ קצר ועוצמתי של אנרגיה אלקטרומגנטית. עד לפני כמה מאות שנים, הפעימות האלקטרומגנטיות שהכיר האדם היו כאלה שהטבע יצר – כמו למשל בצורה של מכת ברק. הפעימה ממכה כזו, בעיקר בפגיעה ישירה, יכולה להוביל לנזקים קשים עד לכדי הרס של מוצרים אלקטרוניים וכמובן גם נזקים פיזיים.

דוגמה לאירוע כזה התרחשה ב-1859 וזכתה לשם "אירוע קרינגטון". התפרצות סולארית חזקה במיוחד גרמה לפעימה אלקטרומגנטית עוצמתית במיוחד לפגוע בכדור הארץ, מה שהוביל להשבתה נרחבת של קווי חשמל וטלגרף. גם לפני 20 שנה התרחשה סופת שמש עוצמתית כזו שגרמה לנזק והשביתה עשרות לוויינים ששייטו מעל כדור הארץ.

חשוב לציין כי יש גם פעימות אלקטרומגנטיות קטנות, כמו כאלו שנגרמו בעבר מהצתה של רכבי בנזין ישנים שהובילו להפרעות קלות – אך אלו תוקנו בעזרת פיתוח תחום ההנדסה של ציוד לתאימות אלקטרומגנטית (EMC). אבל תסמכו על המין האנושי שייקח את הפוטנציאל של פעימה אלקטרומגנטית עוצמתית וינסה להפוך אותה לנשק.


האופציה הגרעינית

נשק EMP שמופעל באיזור מסויים יכול לשתק לצמיתות את כל מערכות התקשורת באותו איזור דוגמת אנטנות ומשדרים, ציוד אלקטרוני רגיש, חלק מהמערכות במכוניות שונות, וגולת הכותרת – הפסקת חשמל רחבת היקף. על פי אחד המומחים, רשת חשמל שתתוקף בעזרת נשק כזה תושבת לשנים. אבל מעבר לתאורה, תקשורת וכמעט כל אספקט אחר חשוב בחיינו שקשור לחשמל – חשוב לזכור כי גם מערכות המים שלנו נסמכות על חשמל. החל מהשאיבה או ההתפלה, דרך הטיפול והטיהור שלהם ועד ההולכה. לכן, לשימוש בנשק כזה עלולות להיות השלכות קשות ביותר.

(מתוך: אושרי אלקסלסי קוויקטיים)


הפעם הקודמת בהם הפלנטה חוותה זעזוע מסוג זה היה עם שקיעת יבשת אטלנטיס .

אנו ועל ציוויליזציות האור מודעות לכך שמצב זה לא ישוב ויתקיים , ואכן הן יתערבו אם וכאשר .


חשוב מאוד שנזכור כי , אנו נושאים תפילה , לשלום פלנטרי , להעלאת התודעה בפלנטה זו ,
חשוב שנזכור כי משפחת העמים בקוסמוס אינה תומכת בלחימה מכל סוג שהוא
חשוב שנזכור כי אנו פועלים עם תודעתנו במימד החמישי ומעלה ויחד תומכים בהארה של המזרח התיכון , השבת תודעת העם הפרסי לשיחרור מוחלט משיעבוד האפלה וכך בכל אותם מקומות נגועים .

אנו מודעים , אנו פועלים מלבנו הלמוריאני , אל לנו לשכוח את מורשת העם הלמוריאני הנושא את ההרמוניה והטוהר , האהבה ללא התנאי החמלה הרצון והכמיהה לשוב לימי האור הגדול - ימי למוריה עידן גן העדן .

למוריה עירה, ונוכחת יותר מתמיד . ביום רביעי תצא מישראל קבוצת שליחי האור 18 במספר - לקבלת הקודים החדשים אשר ייורדים אל הפלנטה , מלב היבשת נשלח את תפילות האור , ממקדשי העם הלמוראני נחבר את מוקד ירושלם של מעלה לזמנים ימי הקדם , טרם ימי נגיעת האפלה בכוכב זה ,אנו שבים בימים אלו וזוכים להיזכר , אנו מזמינים אתכם להיות עמנו יחד במסע הייחודי - הכנסו אל טלוס למוריה בפייסבוק והתחברו אל המסע אשר חלקו יעבור דרך מסכי הקריסטל .


מברכים את כולנו בבשורות של אור

אתכם במסע ההארה

אוהלת וכל צוות הלב של טלוס למוריה בישראל במזרח התיכון .


Comentários


bottom of page