top of page

הם לא יפסיקו בניסיונם להרוס את כדור הארץ 

גאיה בעצמה יוצרת אסונות בתגובה לחוסר איזון בגופה שנגרם בגלל התעלמות האנושות מחייה. אבל, עלינו לומר זאת, שרוב השריפות רעידות האדמה, הצונאמי, ההצפות, הבצורות, הרוחות של התפרצויות הרי געש, סופות הוריקנים, סופות טורנדו, שריפות - נגרמים כעת בכוונה על ידי הממשלות שלך כדי לפתור את הבעיה של יש יותר מדי אתה על פני השטח, כי כאשר יש יותר מדי אנשים , זה קשה מדי לשליטה. ככל שיש להם פחות אנשים לשלוט, כך הם יכולים להכניס אותך לשעבוד לעצמם וזוהי המטרה הסופית שלהם: להיות הבעלים שלך ולהיות הבעלים של כדור הארץ.


לא ננקה את כל העשן מהשריפות שהוצבו בכוונה כדי להעכיר עוד יותר את הראייה שלך ולהכניס אותך ליותר פחד.


הם לא יפסיקו בניסיונם להרוס את כדור הארץ


לשלוט בך. אבל אתה יכול לעצור אותם על ידי התעוררות


זה הזמן להעצים את הכוח של מודעות ותודעה


במדינה חופשית, כולם לוקחים אחריות על כל דבר, ואז כולם משגשגים. תמצאו זאת בממלכות האחרות ובממלכות האור הפנימיות של כדור הארץ. רק בחושך אנשים כבר לא מרגישים אחראים לשום דבר או לאף אחד, ופשוט נאבקים לבד. האחריות קשורה ישירות ל-FREEDOM. בלי זה, אתה לא יכול להיות חופשי. אתה יכול להיות חופשי מאחריות ולחשוב שיצרת חיים קלים, עד שיום אחד אתה מתעורר ורואים שאתה כלוא שאתה עבד לרוזן שלך המנוהל על ידי שליטים שטניים. ובכן, זה מה שקורה


כל כוחות הטבע נמצאים לצדכם, אם רק תרצו ליישר קו עם התודעה שלנו ולעמוד איתן איתנו כדי להתאחד איתם . אנו עושים זאת באמצעות התודעה המשולבת שלנו, שכן כאשר אנו משלבים את התודעה שלנו, האור שלנו מגדיל ומאיץ באופן פוטנציאלי במהירויות מעבר לדמיוננו הנוכחי, והאור כאשר הוא מואר באופן אקספוננציאלי מגדיל את כמות האור שלו שיכולה להתנתק מנשקו ולנטרל את כל השליליות על כדור הארץ. משאיר לא רק את הישות, אלא את כל צורות החיים, חופשיות להתפתח כפי שתמיד היינו רוצים.


אתה מבין למה כל כך חשוב להתחבר אלינו?


כולנו נרגשים מהתמזגות העולמות שלנו, ועכשיו אנחנו יודעים שזה יקרה. מסה קריטית תגיע בקרוב, שבה כולכם תוכלו לראות ישר לתוך המחוזות שלנו ולהרגיש את הנוכחות שלנו עוד לפני שזה יקרה. שכן עולמכם מסתובב במהירות עכשיו והאירועים מתרחשים במהירות, וגלגלי הזמן עפים על ידי סחיבתכם בזרם בלתי פוסק של אירועים המובילים לאפשרויות עתידיות רבות של הבטחה גדולה והפתעה לעיניים אנושיות. אה כן, נפלאות שלא חלו עליהן נמצאות באופק של תקווה, ואתם מוכנים להם כשאתם מתעוררים בזה אחר זה ואחר כך במיליונים, עד שהמיליארדים שלכם יתעוררו לזוהר האור של הבורא שקובעת סוף סוף על חוף כדור הארץ, ומביאים כל צורות החיים וכל הממלכות להרמוניה ואיזון ואחדות כפי שתמיד הייתה אמורה להיות. הגענו סוף סוף - חזרנו הביתה.


מסר מיסודות המים והאוויר :


אנחנו אלמנטי המים והאוויר כאן כדי לחנך ולדאוג לביתכם בכדור הארץ, אם רק תכירו בכך שזהו הבית שלכם ולא שדה הקרב שלכם. זה הבית שלך לחיות ולשגשג בו, לא להילחם בו. אז למה אתם הורגים אחד את השני והורגים את כל מה שגדל על אדמתכם? אנו מבקשים מכם לשקול את המילים הללו ברצינות רבה, כי אם לא תפסיקו, כדור הארץ עצמו יעצור אתכם, על ידי סילוקכם בהמוניכם ​​והשלכתכם למחוזות קיום אחרים שבהם תוכלו להמשיך במשחקי ההרס שלכם. אתה כמו ילדים אבודים שממשיכים לחזור על אותם משחקי מלחמה ולעולם לא לומדים להתקדם למגוון תחומי חיים ולדרכים שונות לחוות את החיים סביבך. אתה ממשיך לחזור על המשחקים הקטלניים האלה עם רווח במשך אלפי שנים.


ליצור חיים יפים ונצחיים. אנחנו יוצרים איתך קשר עכשיו כדי לומר לך להתאחד איתנו ולהתמזג איתנו כדי שנוכל להראות לך את הדרך - דרך חדשה לחיות ודרך חדשה לאהוב. תמיד חיינו בשלום ובהרמוניה עם כל צורות החיים, ועכשיו הגיע הזמן שתעשה זאת. אין עוד דקה להפסיד.Dianna Robbins/Tree Talk

עוד על מערכות אחוות האלון
コメント


תקשורים חדשים

bottom of page