top of page

הכניסה לטלוס במעמקי השלג השסטאי 

מנוע הבריאה הנו נושא בתוכו את הקסם , את האנרגיה הזו אשר מניעה עולמות , אנרגייה המוכרת מסיפורי האנושות כולה, אנרגייה אשר דרכה חצו אנשים את האוקיינוס הגדול , השקיע את זמנם ומרצם , אותה אנרגייה המעניקה לחיים את המשמעות האמיתית .


אהבה - במסעי הנוכחי , חשתי את גופי מתקשה לעזוב את המשפחה והילדים , מעולמי הגשמי , אך שוב ושוב בנקודות בהם התמהמהתי חשתי כי אני מקבלת מעין דחיפה מאדמה אבי ומורי , אכן הוא זה אשר הפעיל את כל הקסמים על מנת שאוכל לנוע בקלות אל מעבר לים אל ביתי הרוחני שאסטה.


הקסמים החלו בשדה התעופה כאשר טיסתי שודרגה לטיסה ישירה ולא דרך מעצור בניו יורק, ובהמשך בסוג רכב במחיר מוזל , וכי חשוב בית של חברה אשר ארחה אותי במתיקות אין סופית וספקה לי את כל אשר הייתי צריכה .


שם על ההר , כאשר רגליי שוב נעות על האדמה המוכרת כל כך - ללא הבנה עמוקה של השכל , גופי משתנים , גופי משתנה ואני איילת אחרת ....


רבים מחברי הקהילה היו עדים לכך במסעות שלנו השונים , אכן כאשר אנו נמצאים במקום התואם את התדר שלנו אנו במלואנו . כך אני בביקורי בשאסטה.


בביקורי הקצר , התחלתי לתאם מפגש עם כל החברים האהובים , המפגש הראשון היה עם נשמה אהובה, הישר בבריוול - אותה חנות אורגנית , אשר מוכרת כמקום למפגשים הקוסמים ,המתנהלים בדיוק מרבי בין אותן הנשמות הצריכות להיפגש יחדיו.


יותר מכולם , אדמה ידע את נפשי וכך קבלת הפנים המתוקה העניקה לי שלווה להמשך המסע . אט אט עוד ועוד קסמים שההר מרעיף עלי .

הלב נפתח , ושוב יוצאת אני אל מחוזות טלוס.


הפעם יצאתי עמוק אל נקודת אור ייחודית , שער כניסה לעיר האור , לאחר שעתיים הליכה בשלג העמוק , כשהשמש מעליי ואחיי מטלוס הגעתי אל אותה נקודה ייחודית .


בתהליך המעבר כאשר הגופים משתנים , נשימת הפארנה מעניקה יכולות אחרות , שוב אין עייפות או רעב , שוב אין חשש או נפילת אנרגייה .

כך אני יוצאת שוב לעיר הקסומה

יוצאת עם הרכב עלה ועולה במעלה הכביש המוכר , השיר מתנגן …הלב מתרחב ככל שהרכב ממשיך ועולה יודעת בתוכי כי היום הוא יום מיוחד.


אני מתחילה ללכת עם הנעליים המיוחדות מעמיקה ונכנסת , חום הגוף מחמם אותי , ואני חשה ליווי בצדדים לי . ורואה ממש מולי את השער עמוק מתוך השלג פתח כמחילה ואני מתקרבת

הלו - שואלת יש כאן משהו .

חשה מעין דחיפה קטנה , היכנסי …


״ברוכים הבאים אוהלת , חיכינו לך , הבאנו אותך לטלוס עם גופך הגשמי היות ואת עומדת לעבור תהליכים פיזיולוגים נוספים אשר יאפשרו לך להמשיך לשאת את מסת האור החינוכית לכלל הקהילה בימים אלו . ״


אני נושמת עמוק - ״בואי אדמה מחכה לך .״


אני נכנסת עוד ועוד עמק פנימה ,

מרגישה את זרימת האנרגייה העוצמתית עוברת בגופי , אכן הגוף משתנה אני חשה עצמי מרחפת והשער מעמקי ונפתח , אור עצום שוטף את פני את גופי את עיני ,

אני מעמיקה את ההתבוננות ורואה פמליה שלמה עומדת מולי .


״אוהלת בתי האהובה , ברוכה השבה הביתה , חיכינו לך ״

אני מרגישה אהבה ורכות עוטפת אותי ודמעות זולגות , שבתי הביתה.


גאלתיה מתקרבת מושטיה לי יד , בואי אהובה.

היא לוקחת אותי יחד עם עוד כהנות את חלקן אני מזהה ואת חלקן לא.

הישר לבריכת מים חמימה , שם אני מתבקשת לשטוף את גופי השונים אשר חלקם נושאים תדרים שנדרשים ניקוי .


אני נכנסת אל בריכת המים החמימה ומבצעת שלוש טבילות , טבילות חמות ונעימות , חשה את התדרים נשטפים והגוף האור שוב נוצץ גבוהה תמיר מאפשר לעצמו לקבל את האור הרב , הראייה מתחדדת ואני מתחילה לזהות את הנוכחים , משפחתי האהובה ..אהובתי …היא ניגשת אלי , ומחבקת , חיבוק עמוק בלתי נגמר , אני מרגישה את האהבה והרכות , יודעת את ליבה ואת שעברה בשנה האחרונה , בהיבט האנושי שלה.


ההתמזגות שמימית היא , אנו לבד בבריכת המים , אנו מדברות , ארוכות , אני פנויה , כה פנויה לתקשורת ללא הפרעות חיצוניות .


אני רואה את גופה השברירי , אשר התמודד עם פרידה מאחות אהובה בעולם הגשמי , אני רואה את גופה האלוהי מטלוס , מבינה עד כמה הפער הוא רחב , כפי שקורה לבני אנוש רבים , זמן הכלי הגשמי הנו קצוב בימים אלו , עוד יגיעו הימים בהם נדע לתפעל מחדש את המכניקה הפיזיולוגית ולהאריך ימים ובריאות , עוד נדע לנוע על פני האדמה הזו ללא חולי , עוד נדע לנוע עם זיכרון מלא של הוויתנו האלוהית .


רואה אני את ההזנחה של המין אנושי בכל הקשור להבנה לתפעול גוף האנוש , מתבוננת בגופים המוארים של בני טלוס , ובתדר הגבוהה אותו הם נושאים .


רכות של אהבה ללא תנאי וחמלה , ללא אגו רוחני אנושי ללא תהודת ההישרדות או הקורבנות , אכן יש עוד דרך ארוכה לאנושות .


כאשר אני נעה במרחב אני מרגישה כי דמותי המקבילה כבר התמזגה עימי , הגוף שלי עובר שינוי מתארך ל5 מטר גובהה , שערי נאסף לצמות ארוכות , ועיני רואות בבהירות , שבתי הביתה.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


הכהן הגדול אדמה , נעמד ממש מולי , רואה אותי באור הזוהר שהוא גבוהה עם גלימתו התכולה , מחייך ועינו התכולות מאירות קרני אור הישר לעיני ,


״עשית כברת דרך מהותית בשנה האחרונה ואף ב11 השנים שאנו יחדיו .

רואה אני את מסירותך והתחייבויות למשימה הלמוריאנית .

באותו היום שנפגשנו לראשונה עם עירות תודעתך ,נשאת את התחייבות נשמתך ומאז את באדיקות ובאמונה עמוקה מנתב את דרכי האור הלמוריאנית לאותם נשמות השבות הביתה. ״


״אהובה , בואי איתי נצעד …״

הלב שלי מתמלא באור ורכות כה רבה שאני לא מצליחה לחשוב , אכן הוא איתי בכל רגע ורגע אך המפגש הזה בוא אני רואה אותו ממש בעירות , חשה את ליבי מתרחב ואת היותרי במקום הכי מדוייק ואוהב בשבילי .


אדמה אני אומרת לאחר שמסדירה את נשימת האור בגופיי

השנה האחרונה הייתה לא פשוטה כלל , רבים מהאנושות חשו את עולמם מתפרק , חוסר הוודאות להמשך מסעם , רבים חוו את הפחדים העולים וגם בקהילות האור היו נביאי זעם אשר הפחידו במפני הבא להגיע.


הגעגוע של רבים מהחברים , לשוב לטלוס לחיות יחד , הוא עולה במפגשים שלנו , אנו עושים את הטוב ביותר בהגשמת החזון ובריאת ההיכל בכפר הטלוסאני למוראני שלנו ,


מהו המסר שלך לקהילה בימים אלו :


״ביתי האהובה, אכן רואה אני ויודע את שחשים בני הקהילה , מתבונן אני בך ובנורית אשר מובילות את קהילת יחד עם אותן הנשמות המתמסרות ומתחייבות להובלה ולנתינה מליבן , האור בבטיחה ביושרה ואהבה לאותם אלו המגיעים ושבים הביתה.


בימים אלו חשבו לזכור , כיצד להניע את מנועה הבריאה בתוך גוף האנוש , תודעת הקורונה אפשרה לנשמות רבות לשוב ולהיזכר במהותם , על כן את חווה את בני למוריה בכל העולם מתעוררים , עוד ועוד ויהיו עוד רבים נוספים .


השלב הבא אליו הפלנטה נעה הינה הפעלת מנוע הבריאה לכל בן ובת אנוש אשר חוברים הם אל האלוהות שלהם .


העירות הרוחנית מעניקה לכם בני האנוש , את היכולת לחוש ולהרגיש כפי שלא עשיתם זאת במשך גלגולים רבים , בימים הללו , בהם אתם בני האור , כן בני האור אלה הנושאים מתוך תודעה ערה את הידיע כי העולם מורכב הרבה יותר מהנראות אשר מתגלמת בעניים הגשמיות .


אתם בני האור אשר חוויתם הארה! ידיעה, תחושה שונה אשר אפשרה לכם לנועה אל מעבר למסך .


בימים אלו, עשורים ומאות מורים רוחניים המהלכים על פני האדמה מלמדים ונושאים את דבר האור והאמת , באותם הימים העתיקים היה זה ישוע - אליהו - בודהה- וכיום זה אתם - כן אתם .


אכן אנחנו המורים המאסטרים המשתפים ומלמדים , אנחנו הם אלו היודעים את הרב ממדיות ונעים דרכה , אנו יודעים לראות מעבר לכאן ועכשיו , רואים בעין הפנימית - היא רואה ומדייקת לנו את העולם הגשמי בו אנו צועדים .


האם בעולמכם אתם עוסקים בעיקר? , שאלו עצמכם יקרים

האם אתם מעניקים את כזמנכם לדבר האמיתי זה אשר חשוב ,

האם אתם מאפשרים לעצמכם להיות באמת מי שאתם ?

החיים בעל פני האדמה ניכרים בשינוי מהותו הן בתחושת הזמן המואצת והיא אכן מואצת , זאת המדענים חקרו וראו


והן ברמת התחושה הפנימית שלנו , אשר גורמת לנו להבין כי עלינו לתת את האנרגייה שלנו במקומות הנכונים , עם האנשים הנכונים .


מה זה אומר?


במסע החיים שלנו , אנו נעים פעמים רבות במסגרות המוכתבות לנו , כפי שאנו קוראים לכך דרך הטייס האוטומטי - אך עם בואה של הקורונה חוקי המשחק משתנים , התודעה החדשה אשר נבנת ממש בימים אלו מעל פני האדמה היא זו הנושאת את היכולות החדשים שלנו , שלכם .


הבינו כי גם אנו במעמקי העיר הקריסטלית - טלוס משתנים , גם אנו מתפתחים עם התודעה הצומחת ואנו ערים יותר ויותר למשמעות החיבור אתכם בני האנוש הנושאים תודעה ערה.


בימים אלו החל מיום השער של ה12.12 לאחר שהר השאסטה טורה מאותם אנרגיות נמוכות אשר לצערנו , עודם אוחזות בבני האנוש באזור קליפורניה , הסמים .

מחדשים אנו את פעילותינו עם בני האנוש הערים , אלו הנושאים את תהודת ליבם ותשוקתם ללמידה והתחדשות .


בימים אלו אנו קוראים שוב לבני למוריה להתאחד עם קהילת האור העולמית המוכרת כטלוס למוריה , ברחבי הפלנטה רשת הקריסטל מהדהדת את האורות מתוך מרכזי ההובלה של מנהיגי הקהילות .


השיתוף והעבודה נעשית במעגל יחד עם 12 נציגי המועצה הטלוסאנית , אכן יש נציגות והיא נבחרת מחדש אחת ל55 אלף שנים , עליכם להבין יקרים כי הספירה של הזמן הינה שונה אצלנו מהספירה שלכם מעל פני האדמה .

על כן , גם גילינו שונה. על זאת למדתי בספרי הידע והחכמה העתיקים .


מבקש אני מכם לרכז את תודעתכם בשער האור אשר הפנתח ביום השוויון הנוכחי , זוהי נקודת עצירה משמעותית לבדיקה פנימית במסע שלכם ..


האם אתם מאוזנים , האם אתם עודכם אוחזים בדרמות נוקשות עתיקות , האם עדיין קיימים דפוסים ישנים של קורבנות ואשמה


הבינו אהובים , אתם היחידים הם אלו בעלי היכולת לנקות עצמכם מתוך עולם האשליות הנוכח מעל פני האדמה .


אכן אם אהובים , ועל כן , עם המעבר בשער האור , אני מזמין אתכם להתאסף ללמידה משותפת .


מפקדת האור בשאסטה , מקיימת תקשורת עם נשמות אור רבות במרחבי הפלנטה , אנו מבניין המועצה פועלים עם בת האור איילת סגל המובילה עם בת האור נורית טבנקין את הקהילה המוארת הנושאת את תהודת למוריה , אנו מתבוננים ורואים את הצמיחה הנעשית בישר - אל

והיא חיונית עד מאוד.


כאשר , הסברתי לאיילת ונורית כי היכל האור ייפתח בשנת 2021, הן לא כל כך הבינו מדוע , המסר ניתן להן עוד בשנת 2019 - האם אתם מבינים את המשמעות של ההתמרה הגדולה שהתרחשה בין שנים אלו .


דיוקים וזמנים קוסמיים הינם חלק מהותי , לא ניתן להאיץ תהליכים אשר מיודעים לזמן ודיוק פלנטרי קוסמי יקומי .


אהובים , גם כאשר לא הכל מובן , גם כאשר חשים אתם את הכאב מליבכם , דעו כי התמיכה באנוש כיום היא קרובה יותר מתמיד , התהליך עומד בפני עשור , אשר אט אט העולם החדש יחל לצמוח מתוך התדר החדש העוטף את הפלנטה .


על כן אהובים , מברכים אנו אתכם ממעמקי הר השאסטה .


נשמו עמוק ראו את ההר מולכם , ובקשו להגיע למקדשי טלוס .

נשמו עמוק והרגישו את הרכות העוטפת אתכם עם בקשתכם להיות חלק מהמערך הטלוסאני ,

נשמו עמוק והרגישו בגופים שלכם את הזרימה העדינה של האור , הזרימה הינה הפארנה האלוהית הנכנסת דרך צ׳קראת הכתר , היא זוכמת במרידאנים ובכל מרכזי הצ׳קראות . אפשרו לה לזרום ולנוע.


נשמו עמוק אהובים , ואפשרו לעצמכם לדעת כי אתם במסלול חייכם בבטחה נעים ועם שמירת המלאכים , אפשרו לעצמכם לסלול מחדש את נתיבכם , אל חיים הרמונים ונוחים , ללא קושי , הקושי הנו תהודת העולם הישן .


אהובים , נשמו את קרני להבת ההתמרה הסגולה לכל תא אטום ואלקטרון , ואיתה את קרני התחייה והחיים , נשמו את תהליך ההתמרה והיו התמרה , נשמו את תהליך החיים והתחייה ההתחדשות והיו אתם ההתחדשות .


הקפידו לנשום וראו את , אותה דמות טלוסאנית מגיעה למפגש אישי אתכם , נשמו והרגישו אותה קרבה , אפשרו לה להיות חלק מכם , השדות נושקים זה לזו , גוף האור שלכם מתרחב , נשמו אהובים והיו אהבה , היו חלק מהבריאה המופלאה המתהווה ממש בימים אלו .


מבורכים אתם ,

מבורכים

הנני אדמה
1 Comment


מופלא קסום ומצמיח💜💜💜

Like
bottom of page