top of page

הכוכב הכחול לאן ? שיחות עם אדמה

 

ערה לצבעים החדשים המתגלמים בעולמי , ערה לתהודת האור השוטפת את גופיי בכל בוקר עם ריצתי בין השדות .

ערה לנוכחות לשכם אחים אהובים , אתם מעיר האור העולים אל על פני השטח , עורה לאחים ולאחיות הנושאים את אורם ובאומץ והתמסרות מביאים את ההיבטים החדשים לאדמת ארץ החדשה.

ארץ חדשה ישנה- הפלנטה החלה לנועה ואני נושמת אחרת , האם גם אתם ?

אדמה עומד לצידי נוכח כתמיד , ליבי מתמלא באהבה מתוקה ואני חשה את רגליי נעות על אדמת ביתי שאסטה , אותה אדמה בה הלכתי גלגולים כה רבים , מכירה כל פיסת אבן וכל שובל מים , הכניסות אל העיר חלקן אטומות וההר הקיץ הקרוב ייפתח לאלו אשר בעלי התדר החדש.

הבריאה הגדולה , כך אמר לי אדמה יתודר המסע לקיץ 2020 , אמר זאת עוד בספטמבר .

לא שערתי כי אכן אנו נכנס לבריאה הגדולה של הפלטה , לא שיערתי כי העצירה תהיה בדרך בה היא נבראה- התוכנית האלוהית היא.


חשה את הווייתו בתוכי מתמסרת :


"ברוכים הבאים הנני אדמה מברך אתכם , ילדי האור הפוסעים מעל פני האדמה.

אתם המתמסרים אל הידיעה הנוכחת בתוככם כי יש מעבר לכל אשר נמסר לכם , לכל אשר הראו לכם , אכן הנסתר אינו נסתר שוב בימים אלו .

כאשר אנו מתבוננים בכם , בני האור השליחים אשר בוחרים לנועה במרחבים מתוך אמת קולם , מתוך הטוהר כי אתם מביאים את הצבע שלכם , שוב לא מושפעים מהחיצון אלה נכנסים ומעמיקם פנימה ובוחרים את שביל פסיעתכם , הוא כמה מבורכים אתם .


כפי שרבים מכם כבר יודעים , לא הייתה דרך אחת להמשך התנועה של הפלנטה .

העצירה הייתה נדרשת והתקבלה במועצות הגבוהות אלו אשר מחברות בין כל אותם שדות מערכות השמש הגדולות , לגיון שלם של בני האור התגייסו למשימה הארצית , שוב לתמוך באנושות .

הלא אתם מבינים כי האנושות אחת היא עם האלוהות , והניתוק אינו אפשרי אובדן הפלנטה לא קיים ברמת הבריאה הגדולה , על כן , אנושות חדשה נבחרה להתגלם על פני הכוכב הכחול הזוהר.

ורבים עוזבים וכן יעזבו , אך רוצה אהובים כי תבינו כי האבולוציה החדשה של האנושות החדשה כבר נוכחת .

היא מתגלמת באותם בני ילדי האינדיגו והקריסטל , באותם אלו הנושאים את תהודת האור ומעיזים , אלו הנושאים את שפת ליבם . והם רבים , אכן הם רבים על פני הפלנטה.


אתם תשמעו מהם , מהפכות חברתיות ופוליטיות יעלו על פני השטח .

לא עוד ניתן יהיה לדכא בשם זה או אחר את קול האור , קול האור הנשמע יהדהד והתודעה האנושות שוב לא תלך שולל .

ממעמקי טלוס אנו פותחים את מקדשי הבריאה ומלמדים ומעניקים לכם את הכלים והזיכרון העתיק מימי למוריה , שוב אתם מחוברים את אותם תובנות ומיידעים הנוכחים ברבדי הדי אן אי שלכם , הם המעגנים את הרישום האקאשי לזיכרון הנשמה.

אנו רואים אתכם במפגשים אתנו , מקהילת האור העולמית המתרחבת ונושאת את תהודת לב טלוס למוריה אחת היא בליבה.

עוד ועוד אחים ואחיות , נכנסים בשערי האור ואנו מקבלים אתכם באהבה כה רבה , רבים מכם מכירים אותנו ובשמותינו , רבים אחרים לומדים ונרגשים רבות כאשר הם חוזים במראות .

העיר אכן פתוחה , היו סבלניים לפתיחת מרכזי האור בגופכם , היו וקבלו באהבה את הרגע המרגש של תחושת לבכם כי אתם שבים הביתה.

טלוס למוריה , הינה עיר אחת מבין רבות מערי הפנים פלנטריות , יהיו אשר יוזמנו לערים נוספות , המאירות ואתם כבני האור הקשיבו ללבכם , ופסעו עם אלו המשתייכים למשפחת האור שלכם .

השדות המקיפים את גופכם הם המהדהדים וזהו הזמן לחוש אותם , כאשר אתם חשים התרחבות דעו כי אתם במקום הנכון , כאשר אתם חשים צמצום , אזי שאלו עצמכם , מהי הלמידה והאם זהו מקומי , הלכו אהובים באותם גופים השומרים על תהודת האור הגבוהה .


הלא אתם מבינים הגופים שלכם , כולם הם כלי ההתגלמות שלכם בכל המישורים , גשמיים ואלוהיים.

כאשר הגופים מאוזנים אתם בעלי היכולת לתקשורת הולמת במישור הפלנטרי ואף מעבר , אכן רבים מכם ישמעו את אחיכם בני הכוכבים , מזמנים אותם לשיח .

הרשתות כפי שאתם מכירים מהדהדות בעצמה מרבית , מאוחדות בניהן , רשת הקריסטל המגנט והיהלום , הרשתות הן המניעות את האנרגיה האלוהית החדשה, הפולסים מהדהדים לכל מרחבי הפלנטה.

הפלנטה מוגנת היא , תחזיות השחור אינן התגלמו והן הפחד העולה מקולות שונים על פני השטח תפקידם לצמצם .

שמרו על אורכם והקשיבו לאותם קולות המכילים את האור והחזון לפלנטה החדשה. היא נוכחת כבר בהתגלמותה בממדי החמישי השישי והשביעי , האבולוציה האנושית בעלת היכולת להכיל את תהודת הממד החמישי , כאשר אתם תהדהדו זאת אתם תחושו ותראו את עולמכם כולו מתמיר עצמו לתהודה זו .

השער למימד זה הנו צ'קראת הלב המרכזי אשר נושא את החמלה והקבלה , רואה את האחר נותן לו להשמיע את צבעו , הבינו כי יש הפוסעים בדרך הלומדים ממש בימים אלו לכוון את הכלים שלהם , היו שבעולמם האנושי נשאו את דבר האגו וגרמו לעיוות תדרי בכופים שלהם , אנו מעניקים לכולם הזדמנות ללמידה , להתרחבות , ולדייק את עצמם שוב .


מדוע יש לדייק ? האם לא יכולים להיות עיוותים תדריים ..

הבינו בעולמות האור אין עיוות , יש טוהר , אנרגיה עדינה נקייה מכל שבב של שליליות /שיפוטיות / או כל תדר המוריד את תהודת האור האלוהי , על כן יקירים , אנו מודעים כי על האנושות להמשיך וללמוד , במסע ההארה .

אנו עדים ורואים את אלו , הנושאים בליבם קנאה, כעס, כאב , ומעניקים לכם את הכלים לנקות ולהתרומם מאותם רגשות אלו המונעות מכם את הצמיחה המיועדת לנשמתכם .


כאשר אתם נעים במקום המדויק לכם , עם להבת האור הייחודית שלכם ואתם בשליחות כל שתחושו בליבכם יהיה אהבה, התמסרות , וחווית השפע תונכח בעולמכם .

אנו רואים את האנושות הלומדת , אנו מעיר האור הטלוסאנית מזמינים אתכם להביא את האמת לחייכם , את התשוקה והחמלה.

מלאו את חייכם בתשוקה הנובעת מלבכם ועולמכם יתעלה אל הממד החמישי ואף יותר.

שואלים אתם , האם הפלנטה תחזו להיות כפי שהייתה?

התשובה הינה לא , היות וההתמרה מתבצעת וכפי שרבים מכם יודעים , האנושות השתנתה , הבנו , אותם מחשבות הנוכחות בתאי המוח שלכם על פלנטה חדשה, על קיום חברה בריאה המעניקה לכולם את האפשרות לקיום שופע , אכן תתקיים .

תנועות חדשות יקומו והשדה מניעה את תהודת המחשבות לאותם אנשים הנוכחים בתפקידי ההובלה, אלו אשר השתחררו מכבלי השליטה של האופל יניעו את האור לכיוונים המדויקים , כוחות האור נוכחים היום יותר ויותר באותם ארגונים האוחזים ידם בכלכלה הפלנטרית . והן בשלטון .

שימו לב לקולות החדשים העולים , גל ההתעוררות מניעה דרך חיים חדשה.

הדור הצעיר אינו נשאב לעולם החומר אשר תפס אחיזתו וכבל את האנוש , שוב נשאלות השאלות ,

כיצד רוצה אני לקיים את חיי בעולם זה ,

קהילות החדשות כבר קמות בערים הגדולות , השינוי כבר נוכח , היו ערים וראו מהי קהילתכם .

ההשתייכות הנה מעבר לגבולות ארצכם , ההשתייכות הנה תדרית , אתם תמצאו עצמכם מתמגנטים אל אותה משפחת אור אשר ממנה תזכו לתמיכה ואזנה תדרית , וכן גם רגשית .


קהילות האור כטלוס למוריה פותחת את שערי הלב לנשמות המתעוררות ברחבי הפלנטה ,רבים מהנשמו הרדומות מתעוררים והם מחפשים שוב את ביתם , ביתם הוא היכן שליבם חש , תם עידן הגבולות והחיץ.

העידן החדש מעניק לאנוש להיות בכל מקום בו הוא חפץ בפלנטה ארץ , ורבים אף ייפרדו מדרך חיים נוכחית ויעברו למערכות שמש אחרות .

כמות האוכלוסייה בפלנטה עומדת להצטמצם . אל תחששו , אלה ברכו , היות וכל נשמה מיועדת למשימתה האלוהית האחת .

מברך אני אתכם , בימים עשירים אלו , בהם אנו יחד בתהליך ההתמרה המרכזי של הפלנטה הכוכב הזוהר.

ממשכן מעוני בטלוס , מבורכים אתם , הנני אדמה.


ֳ#ADAMAYELETELOS


לשידורי שיחות בממד החמישי עם הכהן הגדול אדמה ואנדוס זאן - באנגלית לחץ כאן

לשידורי שיחות בממד החמישי עם הכהן הגדול אדמה ונורית טבנקין לחץ כאן556 צפיות

Comments


bottom of page