top of page

הכהן הגדול אדמה במסר לשנת תשפ״א
 

בני אור אהובים , מברך אני אתכם עם כניסתכם לשנת האלוהות היהודית , שנת 5871 שנים .

מקבלתו של בן האלוהים אברהם את שליחותו עלי האדמה.


בימים אלו , כאשר האלוהות המוכרת על פי שלושת הדתות המהוות זרם מרכזי בפלנטה ארץ - יהדות - נצרות ואיסלם , שוב מהדהדות מחדש את מהות החיבור העמוק בין נפש האדם לאלוהות האחת .


רבים מאנשי הדת , בימים אלו משחררים את אחיזות השליטה שלהם באנושות , עם ניקוי הפלנטה .

אכן אהובים הפלנטה , משתחררת מאחיזה של האפלה הגדולה אשר התקיימה במשך אלפי השנים האחרונות בפלנטה.


העידן המודרני אשר היה נגוע במיוחד , עומד בפני איפוס מחודש , בכל מעמד השליט , ביניהם אנשי דת רבים , פוליטיקאים ואני מערכות השלטון .


ההמון האנושי שוב , נשלט בימים אלו , למרות שהעניקו את הדמיית הדמוקרטיה , האדם האנושי כבול בשליטה דרך עולם החומר הכלכלי , בו הוא נכבל .


הבנקים והמערך הפיננסי ,המוכר עומד לעבור התמרה , כפי שהסברנו בעשור האחרון , המפלה תהיה רבה לאנשים רבים, והמפלה הכלכלית תפגע ברבים , עד אשר האנוש ייבחר שוב לעבור ולהגר לקהילות חברתיות אשר יתמכו באנוש , להניע את הכלכלה החדשה המיועדת למערך פלנטה ארץ. החיפוש אחר קהילת המהדהדת את האמיתה שלכם הפנימית היא המדויקת , הקשיבו ללבכם , שוב הוא המכוון אתכם במסלול הנשמה בזמן זה.


הבינו , העולם כבר משתנה , העולם כבר מתמיר עצמו , החמש השנים הבאות תהיינה משמעותיות מאוד עבור כלל האנוש. במיוחד במדינות המובילות , אלו אשר רמת המחייה עלתה , והושתתה על מהות החומר.


הפשטות , הנו המפתח לעולם החדש, אכן אהובים , כאשר אנו מלמדים אתכם את הפעלת גופי האור ותודעת השפע , הבינו כי השפע הנו תדר הנוכח בתוככם , היכן וכיצד אני יכולה לפעול מתוך השפע ?


תחילה להבין את כללי הנעת התדר - נתינה ללא תנאי לאחר , וקבלת השפע , בהתאמה למקום בו אני זקוק לתמיכה. אבותיכם כתבו בכתבים הקדושים שלכם , את חוקי החברה אשר נשכחה במהלך השנים של עידן זה, חוקי החברה העתיקים , הם אשר יתמכו בכם שוב , בשעת השבר.


על כן אהובים , השינוי המהותי כפי שהסברנו ולמדנו בשנים האחרונות , מגיעה מתוך הוויתכם הפנימי . תחילה השערים הראשונים הם להבין מחדש את המתרחש מעל פני השטח בימים אלו.


הניקוי , של אותם משפחות שליטות , עומד בפני העמקה , אט אט , שליחי לגיון האור , אשר פעלו בעשור האחרון , הם אלו אשר סללו את הדרך בפני המתרחש ממש בימים אלו . לפני חמש שנים, במערך הבחירות המהותי אשר התנהלה בארצות הברית של אמריקה הגדולה , רבים חשבו כי אותה דמות המוכרת כ״הילרי קלינטון״ תעלה לנשיאות והנה , הראתי דרך בת האור איילת את אשר ייתרחש, והיא שתפה אתכם בדמות אשר רבים לא הצליחו להבין כיצד הוא זה אשר עלה לנשיאות - ״דונאלד טראמפ״.


רבים מכם כיום , יודעים כי , הנשמה שלו , נאלצה גם היא לבחור , והוא בחר , הוא בחר לעבוד בשירות האור הגבוהה ועל כן , הוא מעביר את כל התהליכים הבאים , ונלחם בחשכה העמוקה .


הבינו בני אנוש , כי המשחק המתקיים כיום על הפלנטה ומערב אליה הוא מהותי עד מאוד , מועצת האור הקוסמית עצמה מעורבת בכוכב זה.


ככל שעוד ועוד נשמות יתעוררו וייקחו חלק פעיל , עוד ועוד נשמות יתחברו אל התודעה החדשה המתהווה ונפתחת שוב. ויבינו את המערך המורכב של המאקרו האין סופי .


כאשר התודעה הערה תעבור לכל רשתות האנוש , אשר יהיו גלויות ופתוחות לכל . השינוי האלוהי , יתהווה בגשמיות המעשית.


האם תודעה זו הייתה קיימת בעבר בפלנטה זו ?

אכן כן , התודעה הערה הייתה מונכחת בימי למוריה כפי שאתם כבר יודעים ורבים זוכרים , היות והזכרונות מתעוררים ..


שוב תמונות מהעבר עולות , לעיתים גם זכרונות הזקוקים לריפוי . אפשרו לעצמכם שוב להיזכר , כאשר הגופים שלכם נקיים וטהורים , אזי היכולת שלכם להיזכר נפתחת ואתם מקבלים את השפע ממרכז האקאשי האישי שלכם .


האם אתם מבינים אהובים כי , מהות הערות בימים אלו משמעותית .

על כן אתם מחפשים , שואלים…


אנו מעיר האור טלוס מזמינים אתכם שוב לשוב הביתה , אנו מזמינים אתכם לראות את הוויתכם הגדולה , אנו מזמינים אתכם ללמוד יחדיו מבית הספר NAKAL למסתורין , ולהיות בערות , מלאות וידיעה של המתחולל מעל פני האדמה בימים אלו .


אהובים , לרגעים אלו חיכינו אנו הוויות האור, זמן מה , כאשר הפלנטה הייתה נתונה תחת שליטה ואפלה , היינו אנו במעמקי הפלנטה מאירים ..עם החלטת התערבות האלוהות עצמה

יצאנו גם אנו מעל פני השטח ויצרנו קשרים , עם שליחי האור הנושאים את היכולת הרב ממדית וללמוד יחדיו להיות באחדות עם הוויתם אורם .


רבים מהלכים , ומרפאים עצמם ויש אלו אשר כבר עומדים בפני היכולת לראות את החשיפה הגדולה ומעבר.


אנו תומכים בכל המתעוררים בכל השלבי הערות והחניכה.

שם שנה זו , על פי לוח השנה העברי , שוב יש סנכרון של פניו של המאסטר אברהם , הוא אשר היה הראשון במחזור אנושי זה , אשר נשא את הזכרון העתיק לתקשורת פתוחה עם האלוהות .


הנה בימים אלו , נחתם הסכם השלום ״אברהם ״ בין היושבים בישראל לעמי המזרח התיכון .

האם הסנכרון הנו מקרי ?


האם הרגעים הללו , אשר משחררים את הפחדים העתיקים , ומעניקים לעם הישמעאלי והיהודי שוב את ההזדמנות לאחד את אורם כילדי אברהם , ולהאיר את הפלנטה כולה.


אכן , התערבות המאסטרים הנעלים נוכחת ויש המודעים לנוכחותו של - אל מוריה , סרפיס ביי במיוחד לנוכח , הימים הללו .


אם כך אהובים ,

אתם הקוראים , קשובים מחשים את הקריאה שלכם לנוע קדימה במערך האור הייחודי המתרחש בימים אלו בפלנטה ארץ, שאו את אור לבכם .

אתם מוזמנים להתאחד עמנו ועם תא האור המהדהד את תהודת אור למוריה בישראל ובמזרח התיכון , ולהיות אחד במפגשי האור הנושאים את המסרים העדכניים והמידעים , מהוויתי בעיר הקריסטלית הישר ללבכם .


אהובים , בעיר האור טלוס, בני טלוס , אשר רבים מכם חשים את הקבלה והאהבה , את התמיכה מאותם אלו המהווים משפחת האור שלכם .

אנו פועלים לתמיכת הפלנטה , ונעים במישור רשת ערי האור הפנים פלנטריות אל אותם שליחי האור ברחבי הפלנטה.

רוב שערי הפלנטה סגורים בימים אלו , כך גם שאסטה , אותם הפורטלים מתמירים עצמם .אל המימד השביעי . כך גם מעיר האור טלוס.

כמן כן , רשתות האור מתנקות כפי שרשתות הקריסטל במעמקי האוקיינוסים האדמה והאטמוספירה.


בתהליך הניקוי , הפתוחה לתקשורת רב ממדית נפתחת אצל בני האנוש , היות והרעשים והחסמים יורדים , מרבדי האטומים והאלקטרונים המרצדים במרחב האין סופי , שוב מתמירים עצמם , ומתאימים עצמם לימים אלו .


רשת הסטרגייט הפעילה ברחבי הפלנטה , רשת המגנט , היהלום הקריסטל , מתאימות עצמם לכל אותם שליחי האור.


הרגישו אהובים את האור הנושק לליבכם , הרגישו אהובים , ובכל שאלה, שוב התחברו ללב המקודש, הוא זה היודע , הוא זה אשר יילחש לכם האם המסר הזה הוא המדוייק, האם

אני בתוואי הנכון לימים אלו.


עם השנה החדשה , בני יהודייה נושאים את תפילות ליבם , שערי השמיים פתוחים אל לב הבריאה המקודשות , הפלנטה עטופה באורות וצבעים התומכים בכל המתרחש , היו סמוכים ובטוחים אוהבים , ימים אלו הם ימים האור הגדול .


רגע לפני ההארה , החשכה עודנה מאפילה , דעו כי אנו בפני רגע הפריצה הגבוהה ביותר של פתיחת האמת של מהות הפלנטה .


אל תופתעו כאשר האמת עולה , נשמו עמוק , והכילו את השחרור הגדול ביותר אותה ידעה האנושות .


אנו נהיה עמכם ברגעים אלו , מהעיר המוארת קריסטל , מהעיר של בני למוריה .

אנו נכיל ונתמוך .


מביתי בטלוס , מברך אתכם נשמות אור אמיצות .

הנני אביכם ,

אדמה

740 צפיות

Comments


bottom of page