top of page

הילדים החטופים פלנטה ארץ 

הילדים החטופים - פלנטה ארץ לפני שנה נסעתי עם ביתי תמרי לארה״ב.. הפחד הגדול שלי היה שהיא תיחטף... כל הנסיעה החזקתי את ידה הרגשתי .. אותם את הילדים החטופים , האנרגיה נוכחת ביבשת אמריקה..

האפלה הגדולה ביותר!

עם הקורונה ומערך לגיון האור, אותו הקמנו לפעילות ההארה באותם מקומות נגועים , תשתיות האפלה החלו להיחשף. כך גם נחשפו המערך של מחילות התת קרקעיות בארה״ב וכן בכל אירופה, מערך רשת החטיפות של הילדים ונשים.

בשנים האחרונות , הרשתות נחשפו והן המפעילים שלהם אשר מגיעים לאנשי מפתח בכלכלה ובתחום תעשיות הסרטים של הווליווד.

עם פריצת הקרונה וההסגר, נכנסו כוחות האור לפעולה מסיבית , נכנסו למנהרות פוצצו ושחררו אותם , את הילדים.

היום שוב התכנסנו שליחי האור מטלוס למוריה, לעבודת אור מהותית שח חשיפת התשתיות - חסימתן לכוחות האפלה ושחרור ריפוי ותמיכה במערך המשחרר!!!

כן- הקרונה היא הרבה יותר מוירוס.

לתהליך העצמתי אתם מוזמנים הפעם אנו חושפים את התהליך בפני כולם ומזמינים אתכם להשתתף ולקחת חלק בלגיון האור של טלוס למוריה.

#חופש תודעה #לגיון האור #טלוס למוריה ישראל


להלן מסר בנושא מהכהן הגדול אדמה:

"ברוכים אתם בני האור , שליחי התודעה הגבוהה , אתם יקרים , אשר יודעים .

יודעים אתם את ימים אלו , ימים שינוי הקוטביות של שדות הפלנטה , ימים של שינוי שדות ההארה של פלנטה ארץ.

עם השדות הפעילים , מהירות ומסת קרני האור הנכנסות אל פלנטה ארץ, הן הפוגשות את שדות האנוש . האנוש מקבל את תהודת המאורות הגבוהים , ונפתחים אל תודעת האור הגבוהה של המימד החמישי .

דעו זאת אהובים , הגופים שלכם משתנים . דעו זאת אהובים , שילוב גלי החומר רוח מתאזנים ועוד ועוד נשמות , מתמגנטות להבנה כי , משהו מתעורר בתוכן , ומוכן . מוכן לשיבה הביתה.


מפגשי שליחי האור השייכים ללגיון האור של אותן הנשמות בעלות היכולת ללהתאים עצמן לגלי האור הגבוהים בפלנטה , חיוני עד מאוד בימים אלו . אחדות תהודת האור הנובעת מתוך תודעתכם , היא זו הלוקחת חלק בבריאה הגדולה.


יחד עם הקרניים הקוסמיות , קרני האור הקדושות , עם אחוות האור הלבנה ועם משפחתכם מעיר האור טלוס הנושאת את זיכרונות היש , אתם , חשים השתייכות ומעניקים לעצמכם , את ההבנה כי ,אכן אתם גם בעלי היכולת להתרחב.


אותן נשמות , אשר מניעות את תדרי האור הגבוהים , נקראות הן משגרות האור מלגיון האור , הן אשר משגרות את תהודת האור הגבוהה , לשינוי המערך הקיים מעל פני השטח.


קרני האלפה והאומגה אותן פגשתן אתמל , וחשתן את עוצמתן , הן קרניים המגיעות ממערכות קוסמיות רחוקות . הן בעלות איכות ומסה גבוהה של חלקיק אור פעילים מהרגיל .

הידע עליהם עוד יגיעו ונלמד אותו יחדיו במפגשי הקהילה.


שליחי האור, הלוקחים חלק במערך לגיון האור הפלנרי , הם חלק ממערך , של קבוצת נשמות אשר נשלחה בשם האלוהות , והם אשר קבלו הסמכה וקידוד הנושא את היכולת להתעלות בזמן זה, במשואות ההארה , ולהיות אחד בשם שליחות האלוהות , למען תמיכה בהתעלות האנושות .


ממסכי הקריסטל , בעיר האור , אנו לומדים ופועלים יחדיו עמכם , אנו מתדרים לכם את האור והיכולת להחזיק מסה זו בגופכם העדין .

כאשר אתם מאחדים כוחות , אין שום סוג של אנרגיה הנושאת בתוכה מה שאינו מהאור , יכולת להמשיך ולהתקיים . על כן נקראתם בשעה ייחודית זו!


ילדי הפלנטה , ילדים בעלי תהודת אור גבוהה וגופי אור עדינים , נחטפו , על מנת להזין את הגופים החולים של אותם אדוני האפלה. המערך הארצי שפותח בחמש מאותת השנים עומד להסתיים .

היות ונחשפו מחילות המעבר , והצבתם את שערי הזהב לסגירת אותה אנרגייה נמוכה.

אותם ילדים ייצאו , אל מעל פני השטח , חלקם הפגועים ביותר יעברו שיקום והתמרה בערי האור הפנים פלנטריות . שם הם יקבלו את ההזמנה והאיזון, להמשיך לנועה כנשמות חופשיות במערך הקוסמי הרחב.

ילדי טלוס מחכים לקבל באהבה אין סופית את ילדי פני השטח , ויחד להעניק ריפוי ואהבה ללא תנאי , בעמק השפע במרחבי האגמים והמפלים , בבתי הקריסטל , אנו מוכנים וכן תומכים בצוות הסיוע אשר יצא במיוחד מעל פני השטח לתמוך ולעזור במשימת הריפוי עם השיחרור המתרחש , בימים אלו .


היו מודעים כי העבודה אשר בצעתם במפגש האחרון הנו בעל חשיבות מרבית , והודייה רבה לכם על כך .

משגרי האנרגיה , אתם אלו המאפשרים לנו לחבר את המימד החמישי אל המימד השלישי הנמוך ביותר. עם ניקיון האפלה , עוד ועד אנרגיה קוסמית טהורה תכנס ותשטוף את אותם חללים אשר שוב יוכלו להכיל את האור בטוהרו .


על כן אהובים , אנו מודים לכם על היותכם במסדר בני טלוס למוריה, ולהיות אחד בשירות לגיון האור . אנו רואים את החיבור בין העולמות וההתפתחות הפיזיולוגית הנושאת בתוכה מולקולות אור ואהבה.

אתם המעניקים לתודעת האור להכיל את החדש בעולמכם . אתם אהובים המעניקים לתודעת היש לשאת את השפע , השמחה וההודייה .

אתם אהובים , אווטארים בגופים אנוש . ואונו נושקים להוויתכם , אתכם בימים אלו .


ככל שאתם נושאים , מסת אור רבה יותר , הסנכרונים אשר יופיעו בחייכם יהיו רבים . ותודעת ההגשמה תהייה נוכחת בחייכם הגשמיים .

אנו לקראת כניסה לשער חדש בפלנטה, חציו הראשון של שנת ה20 למילניום , עומדת שוב בפני שינוי והתמרה. אנו יכולים לאמר לכם , כי מערכות האור מוכנות לקראת ואנו רגע לפני ההנעה הגדולה של של מרחבי הפלנטה ליעודה החדש.

המילה ירוק - היא זו אשר תהדהד לכם , בכל מגווני תחומי החיים - הכוכב הכחול , אט אט יעשיר עצמו במרחבי האור החדשים של צמחייה חדשה אשר תתפתח ותהייה מיטבית לערי המיליון בפלנטה.


החשיבה לירוק, תפתח את איזורי האור באותם מקומות אפלים , שיח משותף עם גאיה הנו השער בו תעבור האנושות החדשה .

ילדי הפלנטה החדשים , הם אשר יודעים , ויתמכו , בשלב החדש אליו הכוכב נכנס.

התקשורת החוץ גלקטית עם כוכבים אשר כבר מיישמים את קיומם דרך שיתוף מלא עם היישות הכוכבית , יגיעו לפלנטה ללמד ולכוון .


מזמין אני אתכם אהובים , ללמידה משותפת , החדש המגיעה מעיר האור הפנים פלנטרית .

מברך אני אתכם , ביותכם האור הגבוהה ביותר

במערכת זו .


הנני , מורה האנושות , אדמה .

ֳֳֳֳ
288 צפיות

Commentaires


bottom of page