top of page

כיצד חיבור הגלקסיות משפיע עלינו

עודכן: 10 ביוני 2020




 

הימים האחרונים מטלטלים את האנושות , מהומות ברחבי הפלנטה , גל שני של הקרונה..ואנשים עייפים וחלקם כואבים ..

עוצמת את עיני ורואה את עצמי בעיר האור טלוס , בבניין המועצה ומעל השולחן הקריסטלי , אשר סביבו יושבים נציגי מועצת ה12 והכהן הגדול אדמה, רואה את מערכת שביל החלב שלנו בתזוזה.

אני פונה לאדמה ומקבלת את המסר הביא המסביר את המתרחש בימים אלו בפלנטה.


כיצד משפיעה תזוזת מערכת השמש עלינו?


בת אהובה, אוהלת , הנך קשובה אל קולות הייקום האין סופי וחשה את השינויים הן באנוש והן ברמת עולמות האור אשר גלויים הם בפנייך.

עם בואו של הירח של חודש יוני , אשר הדהד את תהודתו ואורו בעצמות מרביות והשפיע על השדות האלקטרומגנטיים שלכם בני האנוש אתם חשים כי הגופים שלכם עייפים או חשים כאבי שרירים, חשים חוסר איזון ..

מעיר האור טלוס אנו רואים ומתבוננים בכם , בשדות ובהתמרה הגדולה בה אתם נוכחים . אכן יקרים שינוי שכזה לא היה בפלנטה ארץ מזה זמן רב , התמרת מיליארדי הנשמות אשר בחרו להתגלם בפן זה , עוברות תאוצה של טיהור ריפוי והכנה לנוע יחד עם המערכת כולה אל מיקומה החדש .

על מנת להיות בעל יכולת להכיל את התהודה האור המכילה מסה גבוהה של חלקיקי האור המגיעים מהאלוהות ונושאים חשמל / אנרגייה רבה, עליכם להיות אחד עם השינוי .

מערכת השמש עוברת התמרה וכמובן פלנטה ארץ אשר סופגת את קרני אור הסופר נובה ממרכזה של השמש . המערכת כולה נעה במקצב חדש אל מול מרכז הגלקסיה .


אדמה באוקטובר האחרון , כאשר יצאנו למסע אל הפירמדות במצריים ביצענו תהליך עמוק בחדר המלך אשר בפרמידה הגדולה, האם התהליך שבצענו , שתפקידה היה תמיכה והובלת מערכת השמש שלנו אל מקום במרכז הגלקסיה ומיזוגה עם גלקסיה שכנה, אנדרומדה, הנו חלק מהתהליך שאנו עוברים בימים אלו ?


אדמה:

אכן כן , התהליך שבצעתם בתודעת האור הגבוהה , החלה להתממש בעולם הנראה בפני עולם המדע , בתקופה זו המדענים שלכם עדים לגילויים החדשים המתחוללים במרחב החומר בחלל , וכן על תנועת הגלקסיות הזזות אחת לכיוון השנייה , עד אשר הן יתמזגו .

גלקסיה שכנה זו ,נמצאת במרחב מרוחק לאחר מצבור הפליאדות היא נושאת בתוכה מערכות שמש עם צורות חיים רבות , אשר שוב מחדשים את קשריהם אל כוכב ארץ.

היות והיקום נמצא במצב תנועה תמידי , השינויים באים לידי ביטוי במיזוג הגלקטיים הללו .

עם כל תזוזה מאסיבית , אנו מודעים כי אכן המערך הקוסמי משפיע על הכוכב ומחולל שינויים רבים בפלנטה ארץ, וכמובן בכל הגופים המתגשמים עליו במישור הארצי .

תרבויות הכוכבים מהגלקסיה הרחוקה , אשר שבים וחוזרים בתקופה זו , מחדשים תיקשרות עם גלקסית שביל החלב , ועם תושבי הפלנטה , שוב הם מראים עצמם בפני בני האנוש , כפי שהיה באותם הימים העתיקים ,לפני מאות אלפי שנים על פני הכוכב הכחול .

עם נפילת תודעת האור בפלנטה ארץ והרחקת הגלקסיה ממרכז הייקום , נעשה מרחק גם מתרבויות האור מהכוכבים , אשר נושאים תודעה גבוהה מאוד .

על מנת לשמר את תהודת הפלנטה הקמנו מערכת אור של ערי האור הפנים פלנטריות אשר היום גם הן מבצעות התמרה בדרך הדהודן את האור הפנימי של הפלנטה. אחת מהן הפעילה ורבים מכם מגיעים לבקר בה הינה טלוס.

עם השינויים , התקבלה ההחלטה לתמוך באנושות ובמיוחד נשלחו שליחי האור אל הפלנטה להוביל ולתמוך בבני האנוש המתעוררים , אפשר לראות זאת במיוחד בעשור האחרון ובחודשים האחרונים בהם נכנסו בני האנוש לשלבי הבחירה המחודשים הניתנים להם .

צמיחת התודעה אצל בני אנוש , מתבצעת באחדות שדות האור המקיפים את גופכם הגשמי אל השינויים במערך התנועה של הפלנטה , החיבורים הללו מחוברים גם אל מערכות השמש הנוספות בגלקסיה זו ואל הכוכבים בהם תרבויות חיים אחרות , במימדים גבוהים .

שיאו של התהליך כפי שאתם יודעים , מתרחש ומתהווה בזמן זה, עם ההתאמה אל רשת כוכבים הייחודית אליה נכנסו , עם שנת 2020 על פי ספירת הלוח הנוצרי .


מערכת הכוכבים סביב פלנטה ארץ משתנה והיא אחת מהגורמים המשנות את רשתות האור סביב הפלנטה והתומכות במסת האור הנכנסת אל המערכת הפנימית של הפלנטה . אל המרחב האטמוספרי בין האדמה לאין סוף המוכר כחלל.

מערכות / רשתות האור אלו , אותן רבים מכם מכירים , כרשת הקריסטל , היהלום והמגנט, חזרו להדהד את מלא עצמתן ולהעביר את גלי האור המגיעים מהשמש המרכזית הניזונה ממקור הגלקסיה ואף ממקור הגלקסיה הקרובה אלינו – אנדרומדה, גלקסיה זו כבר משפיעה על מערכת שמש ארץ , וההשפעה אף תתעבה ככל שהגלקסיות יתקרבו זו אל זו .


על כן , יקרים ,איך לא יתחוללו שינויים בשדות האישיים של הגופי שלכם ?

האם אתם כגופים המכילים את האורגניזם המפותח בפלנטה תחושו בשינויים ? האם השדות והגופים הפיזיים גם משתנים ?

כן יקרים , אתם נעים יחד עם המערך העצום של המרחב האין סופי המקיף אותנו .

חשוב עוד להסביר כי , אותם תרבויות השבות אל הפלנטה , נושאות תדרים שונים ומגוונים .

חלקם מאירות ונושאות את תהודת האור הגבוהה , וחלקם לא .

על כן , עליכם תמיד לברר מי הם הנוכחים עמנו במרחב בו אתם נעים . כאשר השדה שלכם טהור ונושא תדר חיובי הוא ימגנט אליו את האור ומתדר באותה אוקטבה זהה . אך מה קורה לאותם בני אנוש אשר אינם נושאים את התהודה הגבוהה , ואינם מבצעים את התהליכים המשמעותיים של הלכות הממד החמישי ומעלה..


התהליך הנוכחי, אותו הפלנטה עוברת , היה ידוע באותם הימים העתיקים לאותם התרבויות אשר נשאו את זיכרונות בני הכוכבים שנכחו על פני הפלנטה , התרבויות העתיקות מזכירות זאת בכתבים שלהם את העומד להתרחש. התוכנית האלוהית מתגשמת .


אהובים , היו קשובים לרמזים המגעים למרחב התודעתי החדש, כאשר האנושות תצליח להתעלות מעל להתמרה הגדולה תתבצע תנודה קולקטיבית אל תודעת האור הגבוהה ומערכת השמש ארץ ופלנטה ארץ יהיו אחד מתרבויות הכוכבים הרוטטות בתהודת האור הגבוהה.


התהליך הנו יבוא לידי ביטוי בשלושת העשורים הקרובים . עם פירוק המערכות הנושאות תדרים ישנים ועם ההתחדשות המתהווה בימים אלו . מסלול חדש נסלל בימים אלו .


תרבויות הכוכבים , חוזרות לתקשורת אתכם , תרבויות הכוכבים מגיעות עם הנציגים שלהם ובונים את עוגן תקשורת עם כוכבי האם , בביתכם , חלקכם כבר מודעים לכך . וחווים שינויים בתבניות המחשבה ומידעים המגיעים וביצירה חדשה בחייכם אשר חלקכם לא חשבו עליה כלל .

המוח אינו יודע , הנשמה כן .


על כן , יקרים , שימו את לבכם לתמונה הרחבה

צאו מתהודת ההפחדה ואפשרו לעצמכם להתרחב ולנוע יחד עם הפלנטה במרחבי הקוסמוס אל המיקום החדש בו הוא עומד להתמקם .


מה זה דורש מכם ?


ללמוד ולהיזכר בהלכות הממד החמישי , לא ניתן עוד להדהד את תהודת המימדים הנמוכים .

להקשיב לקולות של מעבר , אכן תרבויות האור מעבירות מיידעים רבים , למי שקשוב ומצליח לנועה מעבר לפן הגשמי ולתקשר עימם . הידע יהיה נגיש לכל המערכות המתחדשות אשר יניעו את התדר הגבוה לפלנטה ארץ.

למדו מחדש לנהוג מתוך האנושיות שלכם , היא נפלאה מבורכת מלאה ברגש ותשוקה

אחד המקומות היחידים של ביטוי כה ייחודי בהיבט הגשמי , אל תוותרו על העולם הגשמי , אך דעו לנוע בו מתוך איזון והרמוניה .

ולסיום , כן אהובים , אתם מוזמנים לעיר האור טלוס, אל אחוות המאסטרים הנעלים , ללמידה מתוך ערות ואהבה , אשר תתמוך בכם בתהליך ההזכרות .

השיבה הביתה .

מבורכים אתכם ילדי אור האלוהות

הנני הכהן הגדול מטלוס אדמה.

1,077 צפיות

コメント


bottom of page