top of page

האלוהות נוכחת מהאור הגבוהה ביותר

 

תקשור אדמה 22/10

מברך אני אתכם הנני אדמה.

אהובים בני אור אתם. בעלי היכולת לראות אל מעבר למסך, הוא אשר מתגלה בפניכם באור הגבוה.

האם אתם מאמינים לאשר רואה העין השלישית בעיני הרוח הגבוהה, בעיני הנשמה, אותו החזון? האם ברמה האנושית יכולים אתם לחבר את אותם המימדים אל רמת האנושיות הגישמית שלכם?

מהלכה למעשה. אלה הימים בהם אנו אתכם ביחד, מנכיחים את מאורות האלוהות בגופים שלכם על מנת שתוכלו לתדר אותם בעולמכם הגישמי.

מעיר האור טלוס אנו פותחים בפניכם את שערי הבריאה, ואנו מעל פני האדמה, נוכחים בתקשורת עם אלה אשר ליבם טהור ומגיעים אל אותה רמת השליחות הגבוהה בתמיכת האנושות.

כאשר הלב טהור, כאשר אתם נוכחים בהתמסרות אל הרצון האלוהי, רמת האנרגייה נוכחת בהגשמה האישית שלכם, היא זו המביאה עצמכם אף לידי הגשמה.

אהובים, תחילה עליכם להתעלות מעל אותם החסמים המגיעים בדרך האגו, אל אותם הפחדים, החששות. עליכם להביא את אותה תשוקה ואהבה יקומית הנוכחת בלבכם, וכמובן את מזמור התשוקה הפורץ באורות הגבוהים ומנכיח את אותה האנרגייה אל מעל פני האדמה.

לכל אחד מכם יעוד שונה.

לכל אחד הגשמה אחרת בבריאה ובהנכחה האנושית שלכם אל מעל פני האדמה. אך כולכם בוראים. ובוראות. ככוהני למוריה, ככוהנות האור באותם הימים העתיקים אשר הלכתם מעל פני האדמה הזאת, חברתם את אותם העולמות. הבריאה וההנגשה היתה כה קלה.


האם היתה דרמה בעולמכם? היתה תקווה, היתה אהבה, היתה שמחה. ומאותן הדרמות ידעתם בעולם הגשמי, כאשר בחרתם להתגלם בו במלאות, לדעת להפיג את אותן דרמות כואבות מכוח ההישרדות אל מקור ההגשמה הגדול מכוח האמונה. זה התירגול אותו אנחנו מובילים בפן הגשמי בהובלת טלוס למוריה הן בישראל והן ביתר ארגוני האור הקיימים, המתמסרים, מנכיחים את עצמם בתרגול יום יומי מהלכה למעשה.


רוצה אני לומר לכם לעיתים ברמת הנשמה בחיבור אל האנושיות, אין אתם יכולים לראות את הכל. הדבר מעלה תסכול ואף פחד בידי בני האנוש, אך אכן יש תוכנית אלוהית.

האלוהות נוכחת מהאור הגבוה ביותר. ועל כן אהובים דעו זאת, כאשר יוצרים אתם את אותו גלעין היצירה והבריאה בתודעתכם, התשוקה האנושית והיכולת להוריד אותה אל הגישמיות שלכם היא זו הבוראת את האלוהות על פני האדמה. זו היתה בחירת נשמתכם מלכתחילה עם הגעתכם אל הפלנטה.


ועל כן אהובים, היו אתם כוהני וכוהנות למוריה, שליחי האור המחברים את אותם עולמות. אין זה רק לרגע אחד או לשיעור או למפגש זמני אלא בכל נקודת זמן בחיים שלכם. המיקוד, הידיעה, המיקוד בתמונה הברורה בה אתם חוזים, ובשמירה התדרית האנרגטית כאשר אתם נוכחים בבריאה היא חיונית עד מאוד.

פעמים רבות בני האנוש רוצים לבצע בריאה, אך מפזרים הם את האנרגיות שלהם. ממקור צ'אקרת המין המטעינה את אותו פן אנרגטי ומפזרת את אותן אנרגיות אל כיוונים כה רבים, עד אשר לא נותרה אנרגייה מסויימת אל הבריאה. פעמים רבות מראה אני לבתי אוהלת כיצד להיות בהדממה כאשר עליה להיות בבריאה מסויימת בפן הגישמי.


לעיתים היא לא מדברת ואינה יוצרת תקשורת עם הסובבים אותה. לא כולם יכולים להבין, אך הבינו זאת, היא בוראת את אשר נגלה לעיניה. האנרגיה היא זו הנכנסת אל הגופים שלכם והיא זו אותה הגופים שלכם פולטים ומשגרים אותה בכל רגע ורגע.

היו מודעים היכן אתם מניעים את אותה קפסולת האור האנרגטית.

האם היא זמנית, או ריגעית או מוקצבת? לא ולא. אך יודעים אתם ותדעו להניע אותה כאשר תהיו בחיבור אל צ'אקרת המין שלכם ותדעו להניע ולהפעיל אותה עוד ועוד ועוד במינונים הנכונים. האם אתם יכולים להבין את אשר אני מראה לכם?

האם יש לכם עד כאן שאלות?


ש: החוויה שלי מאוד עוצמתית אבל אני רק רואה אנרגיות, אני לא רואה שום דבר חוץ מאנרגיות. הם מחליפים את הצבעים וזה עובר מהאנרגיה הסגולה הרגילה שלי עד שאני מגיעה לאנרגייה לבנה אדירה ודברים זזים שם כל הזמן, אבל זה רק אנרגיות.

ת: האנרגיות שלך, או האנרגיות שאתם רואים ומרגישים הן אכן קפסולות של אור אלוהי אשר בתוך הגלעין של אותו אטום או אלקטרון יש את ניצוץ הגלעין האלוהי. השאלה היא מה ברצונך כבת אור להגשים בעולם הגישמי עם אותה מסה קריטית שאותה את רואה.


המסות האנרגטיות נוכחות. בדיוק כפי שחשמל קיים ויכול להתקיים ללא עלות כספית בעולם ובפלנטה הזו ויודעים אתם זאת, אך עדיין האנושות נוכחת ונכבלת באותו פן של כיצד ליצור את אותו החשמל על פני האדמה מאותה אנרגיה המופקת מחומרים מאוד פרימיטיביים, בואו נאמר זאת כך,

האנרגיות נגישות. האם יכולה את להבין זאת?

השאלה היא מה אתם בעולמכם שלכם בפן הגישמי, עושים עם אותם האנרגיות. כיצד אתם רואים, מרגישים, מנתבים, מניעים ומגשימים. מהלכה למעשה.


ש: אני רוצה לשאול איך אנחנו יודעים שהבחירות שאנו מחליטים לעשות הן הנכונות לחזון שלנו. האם זה גורל או בחירה חופשית?

ת: בואי ואספר לך אהובה כי אין סוף לבריאה. הבריאה הינה מעגלית. כאשר מגיעה את להגשמה זו בריאה אחת , ומתחילה לנוע כבר בריאה נוספת וחדשה. כל עוד את בגוף האנוש, יכולה את להביא עלי האדמה כל אשר את רואה בחזונך. ומקדישה לו את האנרגיה, התהודה, הזמן, המרחב. האם את יכולה להבין זאת?

כאשר ממוקדים אתם באותו הרצון אשר מגיע מתוך הווייתכם הגישמית, ורוצים אתם להניע אותו מעל פני האדמה, המוח האנושי יודע להראות לכם מה עליכם לעשות בפן הפיזיולוגי. עם מי עליכם ליצור קשר, מתי עליכם לעשות זאת, להיכן עליכם לגשת, עם מי עליכם לדבר, האם את יכולה להבין זאת? הבריאה מתרחשת בכל נקודה בריאתית בעולמכם הגישמי. הבריאה מתחוללת באותו אספקט.

יש אשר מעניקים את תשומת הלב לבריאות ויש שלא. אדם שבעבר הלך ורץ והיתה לו תאונת דרכים, ולפתע רגליו לא יכולות לנוע, הבריאה החדשה שלו תהיה להניע מחדש את העצבים באותם כפות הרגליים, והוא יתן את התודעה על זה. האם את מבינה זאת?

ש: -

ת: מיניות גישמית שלכם עם בן או בת הזוג היא אינה אנרגיית התשוקה עליה אנו מדברים. אנרגיית התשוקה קשורה לאנרגיה הפועלת כאשר צ'אקרת המין הינה פתוחה ומחוברת אל מקור האלוהות הגבוה, אזי בהחלט ניתן לחוות מה שאתם מכנים אורגזמה רוחנית אל כל אותם התאים בגופים ואכן התאים מניעים ומונעים והם כולם מניעים את אותה האנרגייה. אך אין זה אומר כאשר אתם מקיימים מיניות עם בן או בת הזוג, זה כשלעצמו הינו למידה נוספת בתחום. כיום בני האדם, רובם אינם יודעים כיצד לעבוד עם אותה אנרגיית המין ברמת חילופי האנרגייה בין בני הזוג.


לבד למדי תחילה להפעיל מחדש את אותה צ'אקרת המין ואנרגיית הבריאה בתוכך באותו מרכז אנרגטי.

ש: האם תוכל לתאר לנו בארבע הדקות האלה שבהם מיקדנו אור וריפוי באיזור שלנו, מה בעצם התרחש?

ת: כפי שמתרחש בכל ערב יקירה, כאשר נוכחת את במרכז לגיון האור ונושאת את תפילת התהילים, משנה סדרי עולם.

המיקוד של מצבור תודעתי אחד הינו אור אחד, המעצים את האור בשדה האנרגטי הסובב את הפלנטה, ובכך מגיע ומחבר בין אותן נשמות אינדיבידואליות. ועל כן, כאשר מסת נשמות מוארות מביאה את תודעתה לאחד, האור, מכפיל המונים.

מבורכת את על היותך.


בני אור אהובים, תהיו ממוקדים בחשיבה שלכם. אם ממוקדים באותה תשוקה למצוא, להרגיש מחדש את אותה האנרגייה מאותו מרכז המוכר כצ'אקרת המין. לימדו להפעיל אותה מחדש. כאשר היא פועמת ופועלת אתם מרגישים את זה כיצורים גישמיים אנושיים בכל תאי הגופים שלכם ומתחברים אתם לאלוהות. יכולים אתם לנוע עם תשוקה זו בכל אותם רבדים, בכל השעות ביומכם.

האם יכולים אתם לדמיין זאת? כיצד אתם קמים עם תשוקה רבה והולכים אל לינת הלילה עם תשוקה. כמובן שעליכם להיות ברמת התודעה הגבוהה ללא פחד, חשש, או ספק.

האם אתם מבינים את השלבים אותם עליכם לעבור?

תרגלו אמונה, תרגלו אהבה, תרגלו תשוקה והבריאה תנבע מתוך הווייתכם.

מברך אני אתכם להמשך מסע מופלא. כוהנות כוהני למוריה העתיקה הנכם.

הנני אדמה

תמלול שגית ב .

Yorumlar


תקשורים חדשים

bottom of page