top of page

גילוי האמת בפלנטה ארץ , מ1987 ל2021 ~
 

לאחר שבוע עתיר מסרים , עדכונים , נושמת מפנים המרכבה הזהובה אשר בנינו לתהליכי התמרה והתעלות בכפר הנושא את תהודת טלוס ולמוריה.

שומעת את הכהן הגדול אדמה הנוכח בימין לי , ומבקש הוא לעלות את דבריו לכם המעוניין להקשיב ולשמוע ....


"מברך אני אתכם , הנני אדמה , מעיר האור הקריסטלית , מברך אתכם בימים משמעותיים אלו , הם אתם ערים למתרחש.


ממרכז מועצת השתים עשרה מבניין האור המתדר אל כל רחבי העיר , אנו נפגשים יחדיו ודנים במשמעויות השונות העומדות בפני האנושות ואף בפנינו כאן בטלוס. בעיר הקריסטלית .


הבינו יקרים , אנו צועדים יחדיו אתכם , בעשורים האחרונים ביתר שאת , פתחנו בפני האנושות את שערי העיר ואת חכמת למוריה הבאנו בפניכם , בספריה של לואיז ואיילת , על מנת לאפשר לנשמות רבות להתעורר ולהערך לימים אלו ממש .


על כן , אהובים , אנו ערים לצמיחה שלכם , אנו ערים ליכולת שלכם להכיל את המידעים החדשים ואף אנו שומעים אתכם אומרים ״אנו מוכנים אדמה ״ .

המוכנות הפנימית שלכם להכיל את השינויים העומדים לעלות מעל פני השטח הם כה חיוניים בימים אלו .

השינויים אשר כבר מתרחשים ואתם לוקחים בהם חלק. היות ואתם מבינים ורואים את המציאות , המימד החדש הניפתחת בפני האנושות .


הבינו , בשני העשורים האחרונים נעשתה עבודת אור יוצאת מן הכלל עם אותם שליחי האור ברחבי כל הפלנטה .

בני ״הקסדות הלבנות״ קראנו להם , והם התעוררו ועודם מתעוררים ברחבי הפלנטה .

באיראן , בסין , בדרום אמריקה, בארצות הברית ואכן גם בישראל . הם אלו שמגיעים ומאמתים את גילוי וחשיפת השחיתות ומניפולציות והמרמה אשר נעשו מעל פני השטח , על ידי אותם ארגונים , פוליטיקאים , "שחקנים " אשר לקחו חלק משמעותי בתהליך של שליטה על תושבי הפלנטה .

אנו בשלב החשיפה .

אנו רואים את חשיבות אותם אלו החוקרים ומודעים כי מציאות חדשה עומדת להכיל את הפלנטה .

בשני העשורים האחרונים היה מאבק כמו בעליונים כך במעמקי הפלנטה , ערי האור האירו ומקומות אשר היו נגועים נסגרו / נחסמו . שוב ערי האור מוכנות וזוכות לקבל מסת אור גבוהה וממוקדת לפתיחה מחודשת למגעים עם בני האור מעל פני האדמה , אתם אהובים , אתם הנושאים את אורכם , אתם הקוראים שורות אלו , אתם המתמסרים .


אני משתף אתכם אהובים , על מנת שתדעו כי התהליך , כשמו הוא , מעביר תודעה אחת להתמרה לתודעה אחרת , עם דיוק החדש ושחרור הישן ....

דמיינו את עץ החיים המאיר את שורשי כל תשתיות העצים המחוברים לאחד , וראו את האור הזורם ברחבי הפלנטה , ואף עולה מעלה עד לצמרות אל רשתות האור.

דמיינו וראו את הזרימה ומקומות אשר עודם חשוכים מתעוררים ומקבלים את ניצוץ ההארה.

אותם מקומות אשר בהם יש אחיזה שאינה מהאור עברה התמרה ושינוי , כפי שמסביר אני מזה זמן רב עליכם אהובים לנשום את התדר בסבלנות , מתוך ידיעה כי התודעה החדשה המכילה את השינויים , היא אשר תחלחל אט אט לאותם הנשמות אשר היו חסמות , גלגולים אחר גלגולים .


הם, בני האנוש אשר היו חסומים לכל תשדורת אלוהית וחירות נשמתית , מתעוררים , וכאשר הם מתעוררים הם מתחילים לצעוד בצעדי תינוק. ויש להושיט להם יד.


הבאת האמת אל האנושות , הנו השינוי המתחולל כיום מעל פני האדמה בנקודת האור המרכזית ארצות הברית של אמריקה , על נשמות העם הייחודי אשר הקים את בניית המדינה המכילה את תדרי החירות והצדק , הם העומדים בפני בחירה מחודשת של העם האמריקאי , אתם עומדת לחזות סערת דיונים ותובנות אשר יעלו בערוצי המדייה השונים . מדוע עם זה משמעותי בימים אלו , היות ותשתיות מרושתות ברחבי הפלנטה , היות וחלק ממובילי עם זה היו נגועים בכוחות האפלה. אך כל זאת משתנה בימים אלו , וימשיך בשנתיים הבאות בפרט .


הבינו כי ההבנה עומדת לחלחל בתוך בתי המשפחות , בתוך מקומות העבודה והחברה האמריקאית , שוב תעמוד בפני בחירה חדשה . התודעה הרחבה היא זו אשר תעביר את הבחירה החופשית , וכן הם יבחרו שוב בחירות , היות ורבות מהנשמות אשר כיום נמצאות בתפקידי ההובלה , כבר הובילו ב1776 , את חירות העם בשערי הפלנטה .


פלנטה ארץ מתמירה עצמה , והשנה המהותית 2020 על פי לוח השנה של הנוצרי הנו נקודה בזמן אשר נקבעה בימים בהם התאספו יחדיו המועצות הגלקטיות והקוסמיות וקבלו את ההחלטה , עוד ב1987! פלנטה ארץ נבחרה לקיים עצמה ככוכב הבחירה החופשית , אחת מבין אין סוף כוכבים המהווים בתים לתרבויות רבות , אכן היא זו הנבחרה להעניק מרכז למידה לבני הכוכבים , לצמיחה ולמידת תודעת אור האלוהות . נוכחות בני הכוכבים סביב הפלנטה היא כה רבה , אכן המיקוד הוא רב, וקיימת תמיכה מרבית בפלנטה זו , היו מודעים לכך . אתם הערים , אפשרו לעצמכם להקשיב לקולות הפונים אליכם , לשיח ער ולתמיכה. למדו מחדש את המדריכים האישיים שלכם הנוכחים במרחב חייכם .


מעיר האור טלוס , התחייבנו לתמוך באנושות , ולפתוח את השערים לאותם הנשמות האמיצות אשר בוחרות לדעת את הכלים של מימדי האור , כאשר אנו מלמדים אתכם את הידע העשיר של 7 הלהבות הקדושות , כאשר אתם חשים את המאסטרים הנעלים עוטפים אתכם באהבתם , אזי אהובים אתם משנים ומתמרים את הגופים הישנים בחדשים .

תודעתכם מתרחבת וכך אתם ערים לעוד רעיונות חדשים אשר בעלי לשאת משקל רב יותר של תובנה הנוכחת בקוסמוס הרחב. זו היא התודעה האין סופית .


תודעה זו היא אשר נוכחת ביתר הכוכבים הנושאים את האור הגבוהה, אכן לא כל הכוכבים מעבר לקוסמוס נושאים את תבנית האור האלוהית . אנו תומכים ומשפתים פעולה מטלוס עם אותם אלו אשר בעלי היכולת לשאת את האור האלוהי, האור האלוהי המגעיה ממרכז הבריאה , אכן אוהיבם הוא קיים .


השנה האחרונה , רבים מבני האנוש מעל פני האדמה חוו נקודת עירות רוחנית אשר מובילה לרגעי ההארה , זוהי נקודת בחירה חדשה בתחומים שונים בחייכם , הינה המקפצה לעבר המימד החמישי .

רגע ייחודי זה , נחרט אקאשה האישית שלכם .

בספרי האור הן של לואיז והן של איילת , שוב אנו מסבירים על חוקי המימד החמישי וקיום קהילה מפותחת הנושאת את תהודת האור.

צעירי דורכם , הם אלו אשר ישאו את התובנות ויובילו את החיים החדשים מעל פני האדמה ,בבריאת קהילות אור אשר וחוקי החברה האנושית החדשה , אשר יווצרו ברחבי הפלנטה.


הם לא יעשו זאת לבד , התמיכה אותה הם יקבלו תגיע מבני הכוכבים , אלו אשר מגיעים מאותם הכוכבים הנושאים את יכולת כיום תודעת האור הגבוהה, הם אלו אשר יעבירו את הרעיונות החדשניים אל אותם הצעירים .

צעירים בגופם אך לא בנשמתם העתיקה , אשר נזכרת / יודעת / ומקנה את הידע העתיק לכוכב זה בזמן זה.


מחזוריות האנושות מעל הפלנטה היתה ועודה מרתקת , אנו מתבוננים במחזוריות החדשה מאז ימי שקיעת למוריה ואנו רואים את צמיחת האבולוציה האנושית .

באותם הימים הראתי לאיילת את השימוש בגופים האנושיים השונים ודרך ההתפתחות של האנושית , גופי בני האנוש בימים אלו נושאים יכולות רב ממדיות , היות והתודעה התפתחה ויודעת לפעיל את התבנית האנושית הקיימת בגופים .


האם אתם מבינים ?

התוכנית קיימת , כל שעליכם לעשות היא להיזכר. להאמין ולתרגל את חוקיות העידן החדש, עידן בו גופכם מודע לתפעול הרב ממדי לתודעת האור ממנו הוא נוצר .

הילדים יודעים , הם יודעים להפעיל את המוח במקומות אשר היה רדום ועודנו אצל רוב האנושות .


אהובים , המסך הורים ואתם עדים למהפך בתחום הפוליטיקה העולמית , כפי שתהיו עדים לשינוי בתחום הכלכלה אשר ייקח חלק משמעותי חדש בעולמכם . שוחחנו על כך רבות , ההתמרה כבר מתחוללת , עדים אתם לה, למדו מחדש את כללי החיים הגשמיים רוחניים . אחד היא .


היו סובלנים היות ומהפכות מתחוללות בקצב התעוררות תודעת ומוכנות האנוש .

בעבר הייתה מעורבות חיצונית מהפלנטה לנסות לזרז תהליכים , דרך זו לא הטיבה עם האנושות .


על כן , מה עלי לעשות שואלים אתם ?

היות שכיום אתם מודעים לתחום התדרי , אומר לכם אוהבים , שמרו על תדר גבוהה של אהבה ופתחון לב. טוהר ואמת . אנו פותחים בפניכם את מרכז הלמידה הרחב במערכת הקוסמוס שלכם , את מרכז נקאל למידה מחודשת של הידע הלמוראני הקדום , הוא אשר אפשר קיום של תודעת גן העדן על פני האדמה. אפשרו לעצמכם למצוא זמן ומרחב ללמידה עם קהילת האור המופלא שיצרנו .

תרגלו הקשבה פנימית וטלפתיה ואכן חוקי הקוונטים כבר פועלים ברבדי השונים מעל פני האדמה .


קיימים אזורים בפלנטה בהם יש שערים למעבר בין הממדים .

קיימים אזורים בפלנטה בהם ניתן לנוע בזמן .

קיימים אזורים בפלנטה מהם ניתן לצאת אל מעבר לפלנטה ארץ ולנוע לעולמות וכוכבים אחרים .


המדענים שלכם כבר מודעים ויודעים , גם מידעים אלו יעלו מעל פני השטח . גילוי האמת מעל פני השטח הנו חלק משמעותי בניקוי ובהכנת הפלנטה אל השלב הבא. היו מודעים מה לבכם מרגיש כאשר אתם קוראים מידע זה או אחר, זהו מצפן האמת שלכם .


על כן אהובים , דעו כי אנו מעיר האור טלוס, המאסטרים בני אחוות האור הלבנה , הפליאדים ובני תרבויות רבות נוספות, שליחי האור ובני הקסדות הלבנות פועלים במרץ רב , בשני העשורים האחרונים בפרט, ואף יותר, בתמיכה מלאה בפלנטה ארץ וטובת האנושות , ואף אל עבר השנה המיועדת לשינוי מהותי בחיי האנוש מעל פני השטח .


היו באמונה, אנו איתכם .


מעיר האור טלוס , הנני הכהן הגדול אדמה.

Commentaires


bottom of page