top of page

בני טלוס ותפקידם- לתמוך באנושות המתעלה

עודכן: 20 בספט׳ 2020 

עמוד האור לוקח אותנו לתוך הר השסטה המרכבה נוחתת, נפתחת ואנו יוצאות .

לפנינו עומד מדריך מטלוס מתחילות ללכת בעקבותיו והוא מוביל אותנו בשביל לבנים לבנות , ולפנינו בריכת מים ענקית, אנו נכנסות לתוך הבריכה ,אפשר להביט לצדדים ולראות כי עימנו שוחים עוד חברים מטלוס, אנו שוחות והגוף האתרי מתנקה בכל רבדיו, כל האנרגיות השליליות שדבקו בנו בשבועיים יוצאות מגופנו , כל המתחים והכעסים נשטפים מאיתנו והלאה .

אנו  צוללות ,הבריכה עמוקה ולא ניתן לראות את הקרקעית , הגוף שלנו מתנקה , כאשר אנו מרגישות נקיות אנו יוצאות מהבריכה ומחכות לנו גלימות לבנות. אנו לובשות את הגלימות והולכות אחר המדריך מטלוס ,בהמשך שביל הלבנים הלבנות , הולכות פנימה השביל מתפתל , ניתן לראות מצידי השביל ,שישנם מבני קריסטל עם צמחייה, כאשר אנו מתקרבות אנו רואות פרמידת אור ענקית מרכזית , אנו עולות במספר מדרגות , ומובלות פנימה. 

מולנו עמוד אור לבן בוהק, עמוד אור גדול, ניתן להרגיש את האנרגיה הבוהקת, את צ'קרת הלב נפתחת וכל הצ'קרות נפתחות איתה והאנרגיה יוצאת . 

אנו מוזמנות לשבת לצד עמוד האור .ישנם שלושה כסאות עשויים מקריסטל , אנו מתיישבות כאשר מולנו כיסא גדול ועצום .אנו יושבות בכיסאות והאנרגיה של העמוד זורמת אלינו , אנו מקבלות את האנרגיה והיא ממלאת אותנו , אנו מעלות את הרטטים שלנו . 

ערב טוב ברוכות הבאות נשמות יקרות. הנני אדמה הכוהן הגדול מטלוס.

זמן מה חיכינו לכם , אנו יודעים כי אתן בדרככם עם האמונה שלכן עוברות דברים ברמה האנושית ,בחיי היום יום.

הגעתכם היום חיונית ביותר להמשך העבודה המשותפת, אנו עמכם מהעיר הקריסטלית , הרגישו את ההתמרה הנעשית בגופים שלכם , ראו את השינוי . הרגישו את האווריריות , אתם מעלים את התהודה התדרית בגופים שלכם , בגופי הקריסטל.


אדמה , אנו זוכים לקחת חלק במסע המשותף שלנו איתם , במעמקי עיר האור .

האם אתה יכול לדייק לנו את ההבדלים בין מאסטרים ללמוריאנים ?


המאסטרים אשר איתם אתם באים למפגש  הם ישויות אור שהגיעו לתפקיד , במשך עידני עידנים ואף התגלגלו בגופים , לא כל אחד בנוי להיות מאסטר זוהי בחירת הנשמה , באים לטובת האנושות, לצמיחתה והעלתה ולשינוי של כל כדור הארץ.

בעיר אור טלוס, גרות נשמות אור רבות . הן נשמות אשר  חיות במימד החמישי.

הם שונות בצפיפות המולקולארית .הם בנויות בצורה קלה . הרמה הרוחנית גבוהה .הם חיים חיי קהילה פעילים עם שיתוף פעולה גדול בין הורים וילדים , אתם אנחנו ואנחנו אתם, חיינו כך בכדור הארץ עד אשר אירע מה שאירע. אתם הרמה הנמוכה שלנו והמטרה להביא את האנושות לרמה יותר גבוהה .

כאשר נוכל להגיע לרמת רטט זהה ,נוכל להיפגש זה עם זה ונוכל לצאת מערי האור ולחיות יחדיו על פני כדור הארץ.

כיצד חיו הלמוריאנים ? 


הלמוריאנים ועוד ישויות אחרות בעלי מבנה זהה לבני האנוש .רמת הצפיפות ורמת החומר שונה , כמעט ואין חומר ולכן רק כאשר תוכלו להגיע לרטט של הרמה חמישית , תוכלו להיפתח ולראות.

כבני למוריה , ביבשת האם , הייתם אתם בעלי התגלמות גשמית ורוחנית כאחד , היכולת שלכם לרטוט במימדי האור ולברא בעולם הגשמי היו באיזון ויכולת אלכימיה ממשית .

חשיבה נבראת למציאות הוויתית , עבודה עם האורות הגבוהים המגיעים מהאלוהות עצמה .

אהובים , בימי למוריה, ידעתם ראיתם את האור היות והתודעה היחידה היתה של האור הגבוהה של המימדים החמישי ועד העשרים ושתיים ויותר.


עם נפילת התודעה , גם הגופים האנרגטיים נפלו , ונעשו חסימות ושליטה בתודעת האנוש.

כיום אלו המתרגלים את היכולת לראות מעבר לעולם הגשמי דרך ראיית שערי הדמיון מצליחים לנוע ולהרחיב את יכולת המטה פיזיות שלהם .

אנו ערים ורואים את הצמיחה והיכולת ההנעה שלכם בין הממדים בעשור האחרון .

לפעמים באירועים מסוימים בחייכם אתם רואים ברמת רטט מימד חמישי , 

לעיתים בלילה לפני השינה.

העין השלישית שלכם נפתחת מחדש , אתם מבצעים התמרה עצומה .אם היא תפתח באופן מוחלט , לא תוכלו להתמודד עם כל מה שתראו   ולכן העין עדיין סגורה , התכנון היה תכנון ממקור עליון גבוה , כאשר זרענו את זרעינו בכדור הארץ תכננו כיצד יראה גוף האדם והדנ"א. 


האם יש בטלוס בעיות שאנו מסוגלים להבין במימד השלישי?


החיים בעיר אור שונים , החיים הרמוניים,  שלווים ,חיי אהבה ברמה רוחנית גבוהה.

ברמת מודעות גבוהה, הבחירה היא להביא אהבה ואור ולשלוח את עבודת האור החוצה בתוך כל זה יש חיי יום יום של קיום ,מזון , אהבה  מטפלים בקהילה ,יש עימותים מעטים ולכך יש בוררים , מקביל לנושא הגישור שלכם . ישנה הבנה בסיסית גבוהה יותר וחיי הקהילה יותר משותפים.כל אחד עוזר לשני .כולם תורמים מעצמם לקהילה .אתה נותן, פותח את הלב ממקום יותר עמוק לחיי שיתוף .

לכל בן טלוס פרמידה של איזון וטיהור צמודה לביתו , ואכן העבודה עם קרני הבריאה הינה כמזון לכל בן טלוס , ביום לידתו.


האם הדרך שאתם מעבירים לנו חומר , שיפתח אותנו להבין את המימד החמישי כמו החומר אשר אתם מעבירים לאנשי טלוס?

אנשי טלוס מתחנכים להרמוניה לדרך אחרת שאותה אנו חיים , אם אתה רוצה להתפתח לרמת מאסטר עליך להמשיך להתפתח ולצמוח בדרך הרוח. כדי להסביר את החומר ולהיות מורים לאנושות לאנשים שנמצאים מחוץ לערי האור. יש אנשים שמעוניינים בתפקידים אחרים ,אז אנו מתחברים לאדמה ,לטבע ולאויר ללקיחת תפקידים בתחומים שונים . 

כדי שכדור הארץ ואמא אדמה ימשיכו להתקיים .

המאסטרים הינם מורים שמעבירים את החומרים בצורה ברורה ביותר. וכאשר הם מופיעים בפניכם , גופי האור שלכם מתמגנטים וחשים את הוייה הגבוהה המעבירה את תדהודת האור , ומתחברת ועולה מעלה עם הווית המאסטר הנוכח .


המאסטרים מלווים את הפלנטה עידן ועידנים , וכיום יותר מתמיד , היות והאנושות עוברת התמרה והתעלות , עירות רוחנית והם כאן לתמוך , כפי שבני טלוס , אלו אשר מיעדים עצמם להיות התומכים לאנוש המתעורר.


עם הקמתה של עיר האור , התחייבנו אנו בני למוריה לתמוך בתהליך ההתעלות האנושי , כך אנו מלווים אתכם במהלך אלפי השנים . העיר התרחבה במהלך העשור האחרון , עם השינוי המהותי שהתחולל בפלנטה ארץ עצמה. ובגלקסיית האם שלכם , ובכל הייקום .


אכן הבחירה של בני העיר האור טלוס הייתה לצאת ולחבור לבני האנוש , רק כך הבנו נוכל להעביר ולהאיץ את הפצת האור , הפצת התדרים , תדר האהבה, .

אכן יקירי אנו חיינו בעיר האור מאות ואלפי שנים בסתר, ללא מגע עם רוב בני האנוש, היו אשר במהלך ההיסטוריה הגיעו אלינו ..., בחרו להישאר, היו אשר נפגשו ולקחו את האור עימם לרוב בני השבטים אשר ישבו סבבי להר נהנו מהאור ושמרו על ההר , שמרו מפני כל מי שנשמתו אינה מוכנה, אינה נקייה, אינה עם כוונה להיחשף .

ההר הינו מקום מקודש , הוא מהווה מרכז אנרגיה ראשי , אנרגיה מהשמש המרכזית מגיעה אל ההר, ההר מפיץ. את האנרגיות לכל הסביבה ואף יותר לכל הפלנטה, ההר מהווה שער אנרגטי מרכזי שבו מגיעים חברים ישויות אור רבות מכל הגלקסיה .

אכן הוא אינו נקודת האור המרכזית היחידה , ואכן קיימים שערים נוספים בפלנטה, אך כיום הוא השער הפעיל המרכז ולכן רוב החוצנים מגיעים דרך ההר . אכן הכניסות והיציאות מההר הן עד היום היו ונעשו בסתר, אך כיום יותר ויותר בני אנוש מודעים לתופעה רואים מרגישים מתקשרים עם חברינו מפלנטות אחרות , ולכן החשיפה תהיה קרובה . הממשל ש מדינה בה שוכן ההר מודעת לאירועים , ופועלת בשיתוף עם הפעילות בהר.

תפקידנו לדאוג להמשך הפצת האור הנכנס להר , אכן אותם חברים חוצנים המגיעים פועלים כולם בשם האור, המשימות הן לטובת האצת ההארה בפלנטה ארץ .

תפקידנו להאיר את בני האנוש, ואכן בשיתוף פעולה מרגש עמכם אנו מבצעים את ההארה שלב אחר שלב, אכן אחוז מסוים מודע לקיומנו אך שוב לא כולם יתעוררו למידעים הללו, בן בני האנוש יש מי שחוברים לאחיהם החוצנים , יש מי שחובר לבני האור אשר הגיעו מתרבויות שונות מהעבר, ויש מי שחובר ללב הלמוריאני שלו. 


מה הקשר בין העם היהודי ללמוראנים ?


אתם יקירי,בני העם היהודי, הגעתם וחברתם לבני טלוס. לבכם נפתח לאור היוצא מלבבותינו , לבכם מתרחב ואכן נשמות למוריאניות רבות בחרו להגיע ללב ליבו של העם היהודי , על מנת לעזור בשלבי התחייה המחודשת , המקודשת אשר מתבצעת בימים אלו בעיר האור ירושליים , החיבור היהודי והחיבור הלמוראיני הדוק הוא, העם היהודי הינו האנרגיה הגברית ואילו הלמוריאנים מבטאים את האנרגיה בדרך נשית , אך המקור הינו אחיד, עליכם להבין היצירה והבריאה הינה של אלוהים , הבורא הינו אחד ועל כן המקור הוא אותו מקור יצירת אנרגיית היהודים ויציר האנרגיה הלמוריאנית מטרתה אותה מטרה הפצת האור.

חזרו לכתבים היהודים למקורות אשר מדברים על הפצת האור בדרך הלב והבינו כי המקור זהה. יקירי אכן למוריאנים רבים נמצאים מפוזרים בכל הפלנטה , עיר האור המרכזית הינה בטלוס אשר בהר שסטה אך עליכם להבין כי מבחירה הסכמנו להתפזר ולהאיר מקומות שרויים בחשיכה, ולהאיר באור היוצא ממקור הנשמה. אנו שמחים בימים אלו על  ההתעוררות ההמונית ,אכן המונית , אנו רואים אתכם נפגשים ופועלים בשם האור, אנו עדים לריפוי האישי אותו אתם עוברים ולריפוי הפלנטארי אותו אתם מבצעים .

אנו מוקירים ומודים לכם , בשיתוף בפעולה מרגש זה נוכל להמשיך למטרה הארת הפלנטה , השינוי כבר נעשה , השינוי ממשיך ומתעבה עד השנה המיוחלת אלפיים עשרים ושתיים , אכן עד שנה זו ניתנת הבחירה להתעורר , עם תודעת ה״קורונה״ , עם ההתמרה של אמא אדמה המשנה את פניה בני האנוש בוחרים באור , אתם עדים לתקופה בה ועליה נבאו חכמי הדתות השונות , הזרמים השונים , אכן זוהי תקופה מקודשת .


היו ברוכים בעבודתכם , אנו מלטפים אתכם בקרני האהבה היוצאות ממקדשינו , אנו מרפאים אתכם בקרני הריפוי וחוברים אליכם בכל רגע של הווייתם לתמיכה מלאה ,

היו ברוכים אדמה.


589 צפיות

Comentários

Não foi possível carregar comentários
Parece que houve um problema técnico. Tente reconectar ou atualizar a página.
bottom of page