top of page

ביקור מסתורי משנת 8100 

עצמתי את עיני , בחדרי הרוטט שער הכניסה לעולמות הרב ממדיים , רואה את רטטי האור נעים בספירלה והשער פתוח בפני , יותר מעשור אני נעה בין הממדים , נעה בין העולמות , השער מזמן אותי כממגנט את גופי פנימה ואני נכנסת …


הספירלה מסתובבת כשואבת אותי ואני רואה עצמי שוב ביער העב של שאסטה , רואה את השביל המוכר , שביל אשר אני בכל קיץ מעמיקה איתו פנימה אל היער אל ההר אשר בו הקסמים ,והחזיונות מתגלים לרבבות נשמות .


השביל שוב מעמיק אני צועדת ומתבוננת בעצי האור העצומים מדברים איתי מברכים אותי לשלום , אני נעה ביניהם מחבקת את שומרי השביל והם מברכים אותי בכניסתי אל הפורטל .


אני נעמדת וחשה את ההתמזגות הכה מוכרת לי , מרגישה את דמותי המקבילה מטלוס נוכחת איתי , את הלוחם , אני חשה את התדר עולה ועולה , אני נושמת וגופי מתמלאים באור עצום ונמתחים מעלה , כאשר אני פוקחת שוב את עיני אני רואה אחרת , עיני בראיית קרני הלייזר מאירות ורואות את הרב ממדיות אשר בתוך היער , אני ממשיכה לצעוד , בקלות יתרה צועדת פנימה אל מעמקי היער כ11 קמ׳ . ולפתע מגיעה לקרחת יער ענקית .

אני מתבוננת ורואה את השדה של קרחת היער , ומרגישה את האנרגייה כפי שחשים ערפל קל , אני נושמת פנימה , קרחת היער היא רחבה מאוד ואני מתחילה להיכנס פנימה , עיני רואות אותה , קוטרה כ6 מטר , והיא בנויה מלוח שטוח ומעוד כמבנה דמוי טרפז וכולה יחידה לא ניתן ליראות חיבורים או ברגים .


אני מתקרבת ורואה עם עיני את הכיתוב בצבע זהוב בוהק , אני מניחה את ידי עליה וקוראת כי כלי התעופה הנוכחי הגיע לחקר האנושות משנת 8100 .


בגופי האווטר אני נוכחת ולכן תודעתי אחרת , אין כאן כרגע נוכחות של ציווליזציה זו , אך מכירה אני אותם .


אני מהלכת מסביב לכלי הייחודי מתבוננת , וחוקרת והנה אני חשה את נוכחות אבי ומורי , הכהן הגדול אדמה .


אורו בוהק והוא כה גבוהה , הוא עומד מהצד במרחק של 3 מטר ומתבונן , אני שומעת אותו …מסביר


״אוהלת אהובה, נפלא שהצלחת להגיע ליום הלמידה שלנו , הכלי אותו את בוחנת הגיעה מקצו של ייקום זה , נציגי כוכב מפותח והעתיד הם הגיעו , יחידה זו היא מלווה את הפלנטה מאותם ימי נפילת יבשת האם …״


אני מבינה שהם חלק מתוכנית החקרת והתמיכה לאנושות , אך האם ייתכן כי הם הגיעו משנת 8100, ואם כן מה זה אומר על האנושות .


״אכן , נציגים אלו הגיעו מזמן העתידי של הפלנטה , כאשר יוצאים משדה האלקטרומגנטי של פלנטה ארץ הזמן הארצי אינו קיים , ככל שמתרחקים במערכת שמש זו , חוקי ה״זמן ״ הם אחרים .


אכן , הפלנטה ארץ עודנה בימיה הראשונים לגלי התעוררות התודעה .

היות וכוכב זה נשלט במשך תקופה ארוכה , אנו בעשור האחרון בפרט הצלחנו לעבוד עם שליחי האור אשר החלו לשתף על תודעת המימד החמישי ואף מעבר.


האנוש עודנו נוכח בכבלי השליטה והאגו , חשוב לנו לספר על האינדיבידואל האישי שלו , בעוד עם צמיחת שדה התודעה התובנה הרחבה היא כי אתה חלק משדה קולקטיב עצום , האני שלך הנו חלק מהאלוהות , האנוש הנוכח בפלנטה עודנו נושא את שדה התודעה האישי שלו ומעטים אלו הם הרואים את הכלל , מעטים אלו הם המתמסרים לשליחות מתוך ענווה ונתינה ללא תנאי .


אנו עדים בחקר האנושות כי האבולוציה האנושית כבר מפתחת את הדור העתידי , לתובנה כי העולם החומרי הנו דל בחשיבותו .

על כן , החוקרים המגיעים מהעתיד הם עבר ראו את המעברים , הם מגיעים להעניק כיוון ודיוק נוסף ומשתפים פעולה עם אלו אשר מאפשרים לשיתף פעולה .


הכלי בו את מתבוננת והשדה אותו את חשה נושא את ניצוצות האור אשר מגיעים מחוץ לפלנטה , רבים מכם כמהים לחוש שוב את רבדי החלל האין סופי, רבים מכם היו שם בעבר לרצועות האטמוספירה ונעתם במרחבי הקוסמוס .


הגעגועים ..הם תחושת רגש אנושית אשר כאשר האנוש מפתח את תודעתו מעבר לכאן ועכשיו ומעבר לאינדיבידואל , הוא יוכל להיות אחד עם כל כוכבי הבית שלכם . והם כה רבים .״

אדמה - רבים מדברים על תוכנית שליטה על האנושות ? האם תוכל להסביר מעט על העתיד הקרוב שלנו כאן בכוכב ?


״כפי שהסברתי רבות במסעים אותם העברתי , יש מי אשר שלט בפלנטה ארץ במשך יותר מ4000 השנים האחרונות . ואף לפני , אך במאתיים השנים האחרונות , הוחלט לאפשר לנשמות רבות להצטרף לפלנטה לתוכנית הלמידה הגדולה בייקום , ולהגיע לעולם גשמי זה לשם למידה רוחנית אלוהית .

נשמות רבות הגיחו לפלנטה עוד ועוד , והיו שתוכניתן הייתה לשלוט בכל אותם הנשמות ולעקב בכך את צמיחתם הרוחנית נשמתית . השליטה הינה תוכנית מקודדת המגיעה לבני האנוש אל התודעה דרך השכל בגוף הקריסטל ובגוף הפיסי .


עם הכינוס הגדול על פני שנת הנוצרי 1987- התקבלה ההחלטה של המועצות ברחבי היוניברס לתמוך באנושות ולשחרר אותם בתוכנית השליטה .


מאז לוחמי האור , כפי שאת יודעת , נקראו שוב להגנה ולחימה , שליחי האור מתעוררים בכל יום , כאשר ליבם טהור הם גם זוכים לחבור לשליחותם ולהיות חלק מתאי האור של ערי האור הפנים פלנטריות ונציגות הציוויליזציות מחוץ לפלנטה ארץ . בטלוס אנו הקמנו את תאי האור סביב בכל יבשת ויבשת , אני בחרתי את אורליה להיות נציגת בהעברת המסרים לאנושות , וכאשר את הסכמת לשוב הביתה לטלוס וחווית הארה מוחלטת ותובנה למתרחש בעולמות הגבוהים , נבחרת להעביר את מסרי לאנושות . ״


״ נקודות מרכזיות לקפיצה תודעתי ושינוי מהותי אשר ייפתחו לשליחי האור ולכל הנשמות העירות הנו בשנת 2025 .

בנקודה זו , יהיו מעברים רבים לאזורים פתוחים לשם מגורים , לדוגמא , גל הגירה רב של בני העם היהודי ישוב לאדמתו בישר אל .

העם הטיבטי יוכל לחזור לאדמתי , בעני העם הפלשטינאי ייזכו לעצמאות וכן עוד עמים יהיו בתהליך שחרור מכוח האפלה אשר אחזה בהם .


שער מרכזי אליו האנושות צועדת בזמן מחזורי זה הנו 2050 , זוהי שעת ההגשמה , הפלנטה תנועה בתודעת אור אחת , התודעה תהייה מחוברת לכוכבים האור אשר נושאים את אותו תודעתה של מימד חמישי ואף יותר , הממשלה של הפלנטה תהייה ממשלה עולמית אחת לטובת אזרחי . לא יהיה אפשרות לדרוש או להגביל את האנוש , אך חשוב לי לציין כי אלו אשר יישארו על הפנטה יהיו אלו אשר יישאו את תודעת האלוהות המשיחות , והיו בהתעלות מלאה , התדר בפלנטה יהיה בתודעת הממד החמישי אותו את כבר מכירה. ״


חשוב לי לציין כי עד ימים אלו , הפלנטה נכנסת לשנתיים בהם יהיה ניסיון לסגור את תודעת האנוש הער , יש ניסיון פגיעה בשדות האור של הפלנטה והן האישיים , על כן רבים מכם חשים עייפות או חוסר מוטיבציה , אך אומר אני לכם אהובים , יודעים אתם הנעים במרכבי טלוס , יודעים אתם את התדר העוטף והאוהב, תדר האהבה האין סופים , מכירים אתם את הבית ואלו הנוכחים בקהילתנו מעל פני האדמה , מביאים להגשמה מהלכה למעשה את האור הנשגב של בני למוריה . אתם אהובים ילדי האדמה , ורבים מכם ימשיכו יחד עמנו אל אותם שערי זהב אשר ציינתי . ״


קשובה לאדמה אני שמה לב כי השדה השתנה , אני תרחקת מעט ונעמדת לצידו של אדמה, ומתבוננת , אני רואה שתי דמויות גבוהות מאוד בצבע ירוק זית , ובליבם קוי מתאר לבנים , נעמדים מולנו במרחק ועם ידי עושים את תנועת השלום - ידם עם 4 אצבעות בלבד והן מאירות באור רב …


הן נכנסות לכלי , והוא מניעה עצמו בדממה ונעלם .


אני נושמת וצועדת עם אדמה פנימה אל שער האור הלוקח אותנו לטלוס ….


נמסטה ~ אוהלת


17 במאי


Comments


bottom of page