top of page

בואה של שנת 2021 ~העולם החדש בהתהוותו 

רגע לפני יום המהפך לו המתנו , מסר מאבי ומורי הכהן הגדול אדמה יושבת ושומעת שירים , ורואה מעגלי אנשים רוקדים יחדיו ושרים את שירת העולם החדש. מרגישה את ליבי מתרחב ויודעת , כי הוא נוכח..: ~~~~~~~~~ ״ברוכים הבאים , הנני אדמה .

מביא לכם היום אל בין השורות הללו , את מילות המכילות ראייה אל מעבר לכל המוכר, פעמים רבות אתם הקוראים ונעים במסע הקוסמי האין סופי , מודעים לידע מודעים למושגים , ושוב לבכם חש את כאב הנפרדות , שוב לבכם מתכווץ עם תהודת הפחד אשר נוכחת בתודעת האנוש בימים אלו בפרט .


ימים אלו , הם ימים בהם תם עידן , למה הכוונה , הרי השמש זורחת , וכן אהובים הטכנולוגיה בעומכם ממשיכה להתפתח ולהתחבר אל התדרים העדנים הנוכחים במרחב . הגלוי היום הוא רב על הנסתר , מערכות התקשורת שלכם חכמות ובעלות היכולת להזין נתונים בכל מערכות העולם , ואף מעבר, האם הנתונים שלכם כה חיוניים ? לשם מה?

הבינו כי תודעת האנוש , הרב גונית הינה חקר עתיק יומין אשר נערך בפלנטה ארץ , השאלה החיונית היא לאן הנתונים מגיעים . אתם הבוראים את המציאות בעולמכם .

אנו מדברים רבות עמכם על אחדות התודעה הגבוהה עם תודעת האנוש, והנה בימים אלו היא בעלת היכולת להתמזג זו עם זו . תודעת הלכות הממד החמישי , העטופה בתדרי האור האלוהי רכות ואהבה שמחה ונתינה ללא תנאי . תודעת המימד השלישי אשר מנותבת על ידי עולם ההישרדותי מניפולציות שליטה וכוח , וכן עולם החומר.

המיזוג בין העולמות הוא המניע את החדש. העולם הרוחני והגשמי יחדיו . עולם היצירה והבריאה בשילוב עולם הנתינה ללא תנאי . עולם היושרה והצדק , אכן המניעה את חוקי עולמות האור , עולמות האור ונוכחות המאסטרים הנעלים מתקיימת כיום יותר מתמיד , שוב העם שומע את קולות המדריכים והנביאים , נביאי האור הם אלו אשר יהיו טהורים בליבם ותודעתם , הם אלו אשר ישמעו את הלכות האור והמעשה .

פלנטה ארץ נפתחת מחדש , אהובים ליכולות שלכם , היא מתעוררת ותמיד עטופה באור , גם כאשר חשים אתם את הצד השני מניעה את אותותיו דעו כי דרכו הלמידה מתרחשת . דעו כי הדרך להגשמה החדשה לעולם ההרמוני היא זו הנובעת מכם .

היא אינה , מחוץ לכם היא בתוך ליבכם באמונה. כאשר האדם האנושי שוב , ייקח את כוחותיו וינוע מאורו הפנימי . כאשר האדם האנושי שוב , יצעד בנתיב ליבו למרות התפאורה המוכרת כאשר האדם האנושי , שוב ינהג על פי עשרת הדברות של האנושות החדשה.

אזי אהובים , בפשטות מרבית העולם מתאזן , תהודת הקורונה עודנה אוחזת ומעוררת פחדים וניקוי רב אצל מרבית תושבי הפלנטה .

הניקוי הנו הכרחי , לכל נשמה ונשמה . על מנת להמשיך יחדיו כתושבי הפלנטה , על מנת להמשיך באחדות יש לנקות את הצדדים הנגועים , אלו אשר זקוקים לאהבה לרכות להבנה.

ראו כי עם השנה החדשה , על פי הנוצרי , אנו עומדים לחוות הן תושבי חוץ ופנים הפלנטה , התחדשות , ההתחדשות לא מגיעה ביום כזכייה בפרס הלוטו אשר מעורר , בלבול וחוסר יכולת להתמודד עם השפע , המציף בבת אחת את כל מערכות האנוש .

ההתחדשות והשפע שוטפת אט אט , את התודעה ומתגלמת בתחומי החיים , כך אהובים אתכם בחמש השנים הבאות תחוו את ההתמרות , ותגלו לראות את עצמכם במקומות חדשים , מקומות אשר פעם עלו בתוככם בחלומכם .

אתם תחושו את הנשמה ותגלו אושר עמוק בפנים , חופש והבנה כי , הנה אני שוב נזכר , יודע ומגלם את הוויתי .


אכן העולם עומד בפני שינוי מהותי , האמינו ראו את החזון בכל יום ויום . למענכן למען ילדכם , הם ממתינים לכם , היום יודעים ומחכים כי אתם דור המעבר בימי ההתמרה ההגדולה , תובילו את החדש .

הם כבר מוכנים לתפוס את ההנהגה הצעירה , יותר ויותר מנהיגים צעירים יעלו מעל פני השטח , הם אלו אשר יובילו את המדינות לשלום עולמי ותודעה אחת של אחדות עמי העולם .

הם אלו אשר יבינו את השפה החדשה בעולם זה, הם אלו אשר ינהיגו את המערכות החדשות התומכות פלנטה , אכן הם כבר פורצים , כיום בהשמעת האמת מעל פני השטח , הם מכירים את מערכות המדייה , אינם חוששים , הם יודעים את הפוליטקאים והם שוב לא הולכים שולל בעיוורון אחרי אף דמות , זו או אחרת אשר מנסה לסנוורם בחמר גשמי בלבד.

הם בני הורח הגודלה הם בני האדמה . אפשרו להם לפרוץ.


אהובים אתם, אנו יחד עמכם חוגגים בכל ערי האור בפנים הפלנטה את היום המשמעותי היום בו החושך רב מעל שעות היממה , מיום זה ואילך האור מאיר ומאיר , אכן היכונו למהפך . 2021 כבר נוכחת בתדרה.

מבורכים אתם על עשייתכם , מעיר האור הקריסטלית מברך אני דרך בת האור אוהלת

הנני הכהן הגדול ~ אדמה .

Commentaires


bottom of page