top of page

אל עיר הקריסטלית טלוס , אחדות לב משפחת האור

עודכן: 11 באפר׳ 2022


בוקר אחרון במסע האישי שלי , נושמת את האויר הקר והצלול כה נקי , הגוףמתרחב , אני שומעת את המשפחה קוראת לי .

מתארגנת ועולה מעלה במעלה השביל הלוקח אותי אל אחד השעריםהנסתרים בהר, שער אשר בשנים האחרונות , היה לי מקום אישי שלי , שם אני נפגשת עם אחיי מעיר האור .


עוצרת עם הרכב , ומתחילה לצעוד ומעמיקה פנימה השביל לוקח אותי פנימה, חוצה את העץ השומר על פתח השביל , מניחה את מצחי עליו והוא מברך אותי לשלום לכניסה לפורטל .


ממשיכה בשביל המתפתל עמוק בהר , צועדת ארוכות ורואה לפני את דמות השומר מתוך הסלע הוא מביט , והשער נפתח .

אני נכנסת ומגיעה למקום מושבי , חשה אותם מטלוס , ליבי מתרחב הם לוחשים לי כי חיכו לי רבות , שם מאחורי הסלע יש שער אל העיר האור , אניחשה את ליבי מתרחב וצועדת אל הסלע רואה את החלל מאחוריו , נכנסת , ממשיכה וצועדת במחילה ארוכה , יורדת במדרגות מוארות , והנה היא לפני ...טלוס , חלל עצום נפתח הוא מואר , סביב החלל קריסטלים מאירים , קוורץ טהורים , גבוהים כ7 מטר ואף יותר .


מגיע לפני לקבל את פני דמותי שלי מטלוס , אני מרגישה את עצמי מגנטת אליה והנה אנו אחד . אחת בבריאה מופלאה, אני אחרת , הגוף אחר החושים פתוחים והנה לפני חברים נוספים מטלוס, הצוות העבודה שלי , אנימחייכת , רואה את הצבעים השונים , את הגופים המוארים , רואה את ליבם ומתלפטת איתם .


אוהלת מבורכת את על נוכחותך , על ההר, היינו וליוונו אותך בכל השלביםהנדרשים , לשם המשך ייעודך בתוכנית הלמוראנית הקסומה.


רואה את את השינויים במערך הלמוראני בעיר שאסטה , רואה את התדר החדש המנכיח עצמו בעיר , מי הם אלו אשר יובילו , הם יחד איתך , יאפשרו לעיר טלוס להיפתח עוד ועוד אל בני האנוש הערים ואלו המתעוררים .


אני שומעת , ומרגישה תדר עצמתי מתקרב, הלב שוב מתרחב כה רחב לכל הצדדים וגל של אור שוטף אותי ,

א ד מ ה .


אני חשה אותו , הפעם כה קרוב לליבי , אבי אדמה .

הוא ניגש אלי , אני עודמת כה קרובה אליו הפעם יותר מתמיד , הוא מניחאת כף ידו הענקית על קודקוד ראשי , ואני חשה את שיטפת האור מצ׳קראת הלוטוס.

כל הגוף שלי נטען , אני מבינה כי גם בטלוס גופיי עוברים שינויים רבים . גופי האור הקריסטלים .

בואי הוא מזמין אותי , ויחד אנו נעים מההיכל העצום , בשרוול אור זהוב פנימה עמוק אל היכל נוסף זה המהווה את משרדו .


אוהלת ביתי , עם סיום המערכה המוכרת לאנוש כקוביד מעל פני האדמה , האנושות עומדת בפני מערכה חדשה.

היות ואת ועוד 400 אלף שליחי האור המתעוררים , בעלי היכולת לנוע אל השלב התודעתי החדש , אתם אלו אשר מתחברים זה לזו , על כן , כפישאת רואה הייצוג התדרי למוראנית שלך עומד להיחשף בפן הבין לאומי , מעבר לקהילת האור אותה בראנו יחד בישר - אל .


הזיהוי שלך כבת טלוס , כבת למוריה תהייה מובהקת ועל כן יכולותייך מתרחבים וכן הצוות אשר יקיף אותך ויתמוך בכל אשר תזדקקי לו .


כל אשר חוית והעברת לקהילת בני למוריה ב12 שנות אנוש האחרונות עומד אף להתעצם בזמן זה . קהילת האור מישראל נושאת תדר הגבוהה וייחודי , היא מודל חי המגשים את הילכות הממד החמישי, הבית בו כולכם לוקחיםחלק הנו מהותי אנו מתבוננים באלו המתמסרים ותומכים בלב שלם במשימה הלמוראנית .


ההר כנקודת אור משמעותית עודנו בשלבי טיהור אחרונים , השנתיים האחרונות בזמן הארצי , היו משמעותיות לטיהורו , על כן הוא אף היה סגור , שומרי ההר יקפידו בשנים הקרובות על מי הם אשר ייפקדו את ההר ועל דרך ההתנהלות עליו , על מנת להמשיך ולשמור על התדר הגבוהה אשר נוכחבזמן זה.


החללים החדשים אותם אנו בוראים בימים אלו , הינם חללים אשר אלו המגיעים אל ההר יוכלו לחוש ביתר קלות את תהודת העיר הקריסטלית ולבתחבר אחד אלינו .


על כן , אנו פותחים ומרחיבים את חללי המפגש ביננו לבינכם .

השיבה הביתה , אל מקור הלמוראני הנוכח בצופני הדנ״א הנו משמעותי ביותר בימים אלו , הוא ייפתח ויאפשר לאלו הנוכחים במפגשים שלנו המשותפים , לחוות את הזיכרון המלא לאותם ימי גן העדן , ליכולות ומתנותיהם ההם .

שוב , נציגי ארגוני טלוס בכל היבשות , ייפגשו , שוב האחדות תשוב אל בית טלוס למוריה , שוב השמחה ואחדות הלבבות תתרחש על ההר. את ומשפחת טלוס בישראל וכן בעולם , נעים אל עולם חדש , זהו הזמן להפעיל את מתנות הבריאה . מושיט אני לך את ידי להמשך בריאות רבות נוספות , כפי שעשינו ב12 השנים האחרונות . ״ אני נרגשת דמעות יהלום שוטפות אותי , והנה מגיעה אלי דמותם המקבילה של אחיי איתם יחד אנו פועלים במישור הגשמי , אני מזהה אותם , ואנו יוצרים מעגל אור ענק , ושרים את שירת למוריה שירת הלב , במרכז פרח לוטוס גדול נפתח ממרכזו בוקע קרני הלהבות . קרני אור עצומות בצבעים כה בוהרים , הקרניים נשלחות אל כל אותם חלקים רדומים מעל פני האדמה , כשם שאחד את לבבותינו ונשמח יחדיו , כך האורות הלהבות ייתעצמו ויגיעו לעוד ועוד נשמות למתנת ההארה. אל המעגל מצטרפים , בני טלוס , כמה הם מאושרים לחוש אותנו יחדיו במימד גבוהה זה , המפגשים מתחרשים ועוד יתרחשובמישור הפיסי , כך הם לוחשים . אנו משיכים לנוע במעגל , לנשום את האור ולשיר . שירת הלב נשמעת . עוד ועוד אחים ממשפחת טלוס מגיעים , המעגלים מתרחבים , הנה היא גם מתקרבת , אורה כה רב ועצמתי , הנסיכה מטלוס , מתבוננת היא ומצטרפת אל מעגל האחים והאחיות אלו אשר בעלי היכולת של האווטאריות להיות אחד בכל הממדים . האור כה רב ושמחה מופלא , אני מזמינה את כל מי שקורא את אשר עובר ברגעים אלו , לפתוח את ליבו לנשום ולהיות עמנו אחד בימים אלו . בחגיגה באחדות משפחת האור הלמוראנית . מביתנו בטלוס , אוהבת אתכם , איתכם הנני אוהלת . #ADAMAYELETELOS

--

Comments


bottom of page